Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spod tego mi olej uchodzi i się poci silniczek lekko...wolalbym tego nie mieć więc środa 21/04 warsztacich chyba[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:49_________________________________________________

te co ja mam są na 3 diodach...a świecą bardzo mocno, ciekawe jak te będą nawalać światłem :naughty:

Gregor, te postojówki są białe, ale w lampie jak świecą to sam widziałeś, bardzo wyglądały na niebieskie :gwizdanie:

widziałeś wtedy, więc mów czy chcesz czy nie bo jutro jadę kupić :)

te muszą w latarni zakladać chyba morskiej

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te co ja mam są na 3 diodach...a świecą bardzo mocno, ciekawe jak te będą nawalać światłem :naughty:

Gregor, te postojówki są białe, ale w lampie jak świecą to sam widziałeś, bardzo wyglądały na niebieskie :gwizdanie:

widziałeś wtedy, więc mów czy chcesz czy nie bo jutro jadę kupić :)

Kup tam więcej sie sprzeda jak mi podejda to też wezme...

Opublikowano

gregory jest jeszcze w silniku 2,0FSI takie cosik jak stoisz przed maską za silnikiem jakieś coś co struje fazami dwoma rozrządu (tylko się nei smiać - podwójne fazy rozrządu) tam jest jakaś uszczelka też i ją potrzebuję...

Jeśli chodzi ci o uszczelkę tej kopułki co jest z tyłu głowicy to jej numer: 06D 103 121 B.

Opublikowano

Kup więcej Pucek a MCDonalda masz za darmo do końca roku! :wink4:

Opublikowano

mów czy chcesz czy nie bo jutro jadę kupić :)

Chce :)

Opublikowano

nie przesadzajcie :gwizdanie:

jutro kupuje 3 komplety, dla Kędziora, Rafała i Gregora, jak się Wam spodobają to kupię na piątek, na spotą w SG :wink4:

a tym czasem lecę :)

:hi:

buhehhehe ten koleś w tym sklepie weźmie mnie za debila, bo kto normalny kupuje 4/5 kompletów :polew:

Opublikowano
:hi: spam leci extra szybko, chłopcy znów formę załapali
Opublikowano

Ja też spadam do jutra :hi:

Opublikowano

nie przesadzajcie :gwizdanie:

jutro kupuje 3 komplety, dla Kędziora, Rafała i Gregora, jak się Wam spodobają to kupię na piątek, na spotą w SG :wink4:

a tym czasem lecę :)

:hi:

buhehhehe ten koleś w tym sklepie weźmie mnie za debila, bo kto normalny kupuje 4/5 kompletów :polew:

Eeeee tam.... :wink4: :wink4: :wink4:
Opublikowano

:hi: spam leci extra szybko, chłopcy znów formę załapali

za co masz ostrzeżenie ?

Opublikowano

:hi: spam leci extra szybko, chłopcy znów formę załapali

Cześć zielony!!! :wink4::polew: :polew:
Opublikowano

a właśnie Akjam, u Ciebie może występować błąd spalonej żarówki, więc najpierw sobie przypasuj :wink4:

Opublikowano

siemano z wieczora :decayed:

Opublikowano

Ja też się zmywam, do jutra chopoki :hi: Pucek pamiętaj o tych drugich żarówkach też :wink4:

Opublikowano

:hi: spam leci extra szybko, chłopcy znów formę załapali

za co masz ostrzeżenie ?

Nie kupił Puckowi zestawu w MCDonaldzie! :gwizdanie:
Opublikowano

nie przesadzajcie :gwizdanie:

jutro kupuje 3 komplety, dla Kędziora, Rafała i Gregora, jak się Wam spodobają to kupię na piątek, na spotą w SG :wink4:

a tym czasem lecę :)

:hi:

buhehhehe ten koleś w tym sklepie weźmie mnie za debila, bo kto normalny kupuje 4/5 kompletów :polew:

Spoko dasz rade... chłopina sie ucieszy... :polew:

Opublikowano

:hi: spam leci extra szybko, chłopcy znów formę załapali

za co masz ostrzeżenie ?

Nie kupił Puckowi zestawu w MCDonaldzie! :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

no to chyba o tą kopułkę chodzi chodzi;)

Opublikowano

a właśnie Akjam, u Ciebie może występować błąd spalonej żarówki, więc najpierw sobie przypasuj :wink4:

I tak mi świeci! :wink4::polew: :polew:
Opublikowano

sklep z diodami jest w kato przy rondzie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.