Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to wystarczy żeby była lekko rozmiękczona :naughty:

rozmiękczona i przy okazji wilgotna :gwizdanie:

Stan i jak Poziek jeszcze pisał coś do ciebie :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ale tu rozowo :gwizdanie:

Opublikowano

Do twarzy Wam w tym zielonym... :wink4:

Tobie w różu też no tego ...

dobrze :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:bicz:

THX za spota, Mega śmiesznie :kox: spadam bo moja............już w łóżku rozpalona leży i czeka :kox:

leży i czeka żeby spuścić Ci wpierd*ol :polew::tongue4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:07_________________________________________________jakby coś to gadaj że znasz stanleya :wink4:

to wystarczy żeby była lekko rozmiękczona :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to wystarczy żeby była lekko rozmiękczona :naughty:

rozmiękczona i przy okazji wilgotna :gwizdanie:

Stan i jak Poziek jeszcze pisał coś do ciebie :polew: :polew: :polew:

napisał mi jeszcze żebym czasem nie odważył się jakiejś gleby wsadzać, bo przy wysiadaniu nie chce podpierać się o ziemię rękami :gwizdanie:

Opublikowano

wcale że nie :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew:

idę na forum klubowe - teraz mam nowych kolegów nara nowicujsze i poczatkujące pipki

jak to mówi stare rumuńskie powiedzenie:

"szerokości"

:polew: :polew: :polew:

ja się nie będę odzywał bo mi jeszcez kropke jedna pierdzielnie i gdzie ja kolegów znajdę :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 22:56_________________________________________________

THX za spota, Mega śmiesznie :kox: spadam bo moja............już w łóżku rozpalona leży i czeka :kox:

miłego poślizgu :sex: :sex: :sex:

To już wiemy po co ten olej....[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:17_________________________________________________

THX za spota, Mega śmiesznie :kox: spadam bo moja............już w łóżku rozpalona leży i czeka :kox:

leży i czeka żeby spuścić Ci wpierd*ol :polew::tongue4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:07_________________________________________________jakby coś to gadaj że znasz stanleya :wink4:

to wystarczy żeby była lekko rozmiękczona :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to wystarczy żeby była lekko rozmiękczona :naughty:

rozmiękczona i przy okazji wilgotna :gwizdanie:

Stan i jak Poziek jeszcze pisał coś do ciebie :polew: :polew: :polew:

napisał mi jeszcze żebym czasem nie odważył się jakiejś gleby wsadzać, bo przy wysiadaniu nie chce podpierać się o ziemię rękami :gwizdanie:

tyś jest dobryy hehehe

Opublikowano

jutro wrzuce te moje fotki, średnio wyszły bo cały czas mną rzucało po bokach :think2:

nastepnym razem proszę się ładnie ustawiać w dwóch rzędach na przeciwko siebie :przebiegly:

Opublikowano

jutro wrzuce te moje fotki, średnio wyszły bo cały czas mną rzucało po bokach :think2:

nastepnym razem proszę się ładnie ustawiać w dwóch rzędach na przeciwko siebie :przebiegly:

Max źle się ustawił i już reszta też tak po stawała :gwizdanie:

Opublikowano

jutro wrzuce te moje fotki, średnio wyszły bo cały czas mną rzucało po bokach :think2:

nastepnym razem proszę się ładnie ustawiać w dwóch rzędach na przeciwko siebie :przebiegly:

No nic nie mówiłeś to byśmy ładnie pozowali... :gwizdanie:
Opublikowano

jutro wrzuce te moje fotki, średnio wyszły bo cały czas mną rzucało po bokach :think2:

nastepnym razem proszę się ładnie ustawiać w dwóch rzędach na przeciwko siebie :przebiegly:

Max źle się ustawił i już reszta też tak po stawała :gwizdanie:

no właśnie :no4:

:polew:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:36_________________________________________________

jutro wrzuce te moje fotki, średnio wyszły bo cały czas mną rzucało po bokach :think2:

nastepnym razem proszę się ładnie ustawiać w dwóch rzędach na przeciwko siebie :przebiegly:

No nic nie mówiłeś to byśmy ładnie pozowali... :gwizdanie:

to miały być zdjęcia spontaniczne, uchwycenie chwili... :decayed:

Opublikowano

no ale to jest fak t- przydało by się nowo foto :cool1:

Opublikowano

A ja się musze pochwalic że wracając udało mi się przekroczyc bariere prędkości 120km/h ... wyszło aż 140 km/h... :wallbash: :wallbash: TDi RZĄDZI... :evil::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A ja się musze pochwalic że wracając udało mi się przekroczyc bariere prędkości 120km/h ... wyszło aż 140 km/h... :wallbash: :wallbash: TDi RZĄDZI... :evil::polew: :polew: :polew:

no proszę szok :wink4:

no ale to jest fak t- przydało by się nowo foto :cool1:

trochę koloru i już chłopak mądrzej gada :gwizdanie: :wink4::polew:

Opublikowano

podziękówki za spocisza rezacze, haratacze, różowi, zieloni i świeżaki :decayed:

ma sie ten wymów :yeah: yo yo yo

Opublikowano

no ale to jest fak t- przydało by się nowo foto :cool1:

mogę Ci zrobić portfolio :decayed:

Opublikowano

podziękówki za spocisza rezacze, haratacze, różowi, zieloni i świeżaki :decayed:

ma sie ten wymów :yeah: yo yo yo

Nie zapomnij o Pani z Białym Pieskiem.... :cool1::decayed::naughty:

Opublikowano

ma sie ten wymów :yeah: yo yo yo

o taaa :wink4:

no ale to jest fak t- przydało by się nowo foto :cool1:

mogę Ci zrobić portfolio :decayed:

padłem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no ale to jest fak t- przydało by się nowo foto :cool1:

mogę Ci zrobić portfolio :decayed:

nie dzięki :kox:
Opublikowano

już jest awantura o pochuwek Kaczyńskiego

Krakowiacy nie zgadzają się na Wawel :polew:

ja pierdziele :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.