Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już jest awantura o pochuwek Kaczyńskiego

Krakowiacy nie zgadzają się na Wawel :polew:

ja pierdziele :wallbash:

bo dla mnie to jest absurd - nie zasłużyli to raz... :gwizdanie:

a dwa ich wolą była aleja zasłużonych...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

już po? czy już za późno bo piłeś browara w łazience? :gwizdanie:

Opublikowano

THX za spota, Mega śmiesznie :kox: spadam bo moja............już w łóżku rozpalona leży i czeka :kox:

to był żart, tak naprawdę czekałem aż zaśnie :polew: :polew:

Opublikowano

THX za spota, Mega śmiesznie :kox: spadam bo moja............już w łóżku rozpalona leży i czeka :kox:

to był żart, tak naprawdę czekałem aż zaśnie :polew: :polew:

każdy z nas to wiedział :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

Jeszcze troche i beda się bili o fuche prezydenta i tak się skończy ta... Wielka Żałoba Narodowa....

Opublikowano

THX za spota, Mega śmiesznie :kox: spadam bo moja............już w łóżku rozpalona leży i czeka :kox:

to był żart, tak naprawdę czekałem aż zaśnie :polew: :polew:

każdy z nas to wiedział :polew: :polew: :polew::decayed:

:polew: :polew:a w rzeczywistości :jerk: pod pierzynką :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:52_________________________________________________

Jeszcze troche i beda się bili o fuche prezydenta i tak się skończy ta... Wielka Żałoba Narodowa....

kandyduj :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:52_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jeszcze troche i beda się bili o fuche prezydenta i tak się skończy ta... Wielka Żałoba Narodowa....

pic na wodę i tyle :decayed:

dla mnie aa niebędę się wypowiadał bo szkoda moich nerwów :decayed: poza tym niektórzy mogliby stwierdzić że jestem bez uczuć :gwizdanie:

kandyduj :gwizdanie:

kandydułuj się piszę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

już jest awantura o pochuwek Kaczyńskiego

Krakowiacy nie zgadzają się na Wawel :polew:

ja pierdziele :wallbash:

bo dla mnie to jest absurd - nie zasłużyli to raz... :gwizdanie:

a dwa ich wolą była aleja zasłużonych...

Ja też jestem tego zdania, że powinni być pochowani w WAWie :good: ale to, że Krakusy się burzą to lekka przesada... Można mieć swoje zdanie ale trzeba uszanować wolę rodziny...
Opublikowano

kędzior jeden c**juj :polew:

Opublikowano

To nie chodzi omnie tylko o tych wielce płaczących u Góry a tak naprawde to ...hmmmm nie będę kończył i rozpoczynał tematu który jest bez sensu... :kox:

Opublikowano

To nie chodzi omnie tylko o tych wielce płaczących u Góry a tak naprawde to ...hmmmm nie będę kończył i rozpoczynał tematu który jest bez sensu... :kox:

:naughty:

:polew:

Opublikowano

kędzior jeden c**juj :polew:

czego tam? hehe

Opublikowano

kędzior jeden c**juj :polew:

czego tam? hehe

nic :gwizdanie:

:polew:

nietryb :wallbash:

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:57_________________________________________________co k**wa ? Krolu różowy :thumbdown:

Opublikowano

ja tylko czekam kiedy okaże się że jakis pseudo biznesmen zrobił na tej katastrofie kase :gwizdanie:

Opublikowano

kędzior jeden c**juj :polew:

czego tam? hehe

nic :gwizdanie:

:polew:

nietryb :wallbash:

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:57_________________________________________________co ku***a ? Krolu różowy :thumbdown:

Jesteście prze...je! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jedna zabolało porządnie Krola moje 400 postów na technicznym...i to w c**j :polew:

Opublikowano

To nie chodzi omnie tylko o tych wielce płaczących u Góry a tak naprawde to ...hmmmm nie będę kończył i rozpoczynał tematu który jest bez sensu... :kox:

:naughty:

:polew:

W skrócie chodzi mi o to że teraz wielce płaczą a za chwile sie rozpocznie wyścig szczurów i jechanie po sobie....bo ten taki ten taki a ten to zrobi a ten to zrobi... i z tego co Wiem to na razie jeden Polityk powiedział że nie bedzie kandydował... że nie chce brac w tym udziału i tak oddaje hołd zmarłemu prezydentowi.... i za to szacun...

Opublikowano

kędzior jeden c**juj :polew:

czego tam? hehe

nic :gwizdanie:

:polew:

nietryb :wallbash:

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:57_________________________________________________co ku***a ? Krolu różowy :thumbdown:

Jesteście prze...je! :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

SZACUNEK musisz zagadać jeszcze o różową emotkę :krol:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.