Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

Kędzior nastepnym razem jak wkleisz takie foto to Ty mi będziesz monitor wycierał z śliny... :polew: :polew:

ze śliny ? :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

Kędzior nastepnym razem jak wkleisz takie foto to Ty mi będziesz monitor wycierał z śliny... :polew: :polew:

to weź więcej chusteczek bo zaraz kleję jeszcze pare innych moich koleżanek...

Opublikowano

Co Wy wiecie o polityce.... :wallbash::kwasny::disgust::angry::disgust::kwasny::wallbash::kwasny::disgust::angry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bardzo mało ale pogadac sobie możemy... Ty tez się wypowiadasz na różne tematy.... :polew: :polew: a nie koniecznie zawsze musisz miec racje... :polew: :polew:

No nie muszę ale mam. :wink4: :wink4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

Kędzior nastepnym razem jak wkleisz takie foto to Ty mi będziesz monitor wycierał z śliny... :polew: :polew:

ze śliny ? :polew: :polew: :polew:

Zboczuch... :polew: :polew:

Jeszcze troche i będzie 1600 stron spamu...i znowu okazja.... :polew: :polew:

Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

Kędzior nastepnym razem jak wkleisz takie foto to Ty mi będziesz monitor wycierał z śliny... :polew: :polew:

ze śliny ? :polew: :polew: :polew:

Zboczuch... :polew: :polew:

nie - zapomniałeś wyłączyć kamerkę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

ogień z d*py, jutro wyrzucam moją z domu

buhehehe :good:

Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

Kędzior nastepnym razem jak wkleisz takie foto to Ty mi będziesz monitor wycierał z śliny... :polew: :polew:

ze śliny ? :polew: :polew: :polew:

Zboczuch... :polew: :polew:

nie - zapomniałeś wyłączyć kamerkę :polew: :polew: :polew:

To masz Zonka bo nie mam więc ten obraz był z twojej... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

Kędzior nastepnym razem jak wkleisz takie foto to Ty mi będziesz monitor wycierał z śliny... :polew: :polew:

ze śliny ? :polew: :polew: :polew:

Zboczuch... :polew: :polew:

nie - zapomniałeś wyłączyć kamerkę :polew: :polew: :polew:

To masz Zonka bo nie mam więc ten obraz był z twojej... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

Kędzior nastepnym razem jak wkleisz takie foto to Ty mi będziesz monitor wycierał z śliny... :polew: :polew:

ze śliny ? :polew: :polew: :polew:

Zboczuch... :polew: :polew:

nie - zapomniałeś wyłączyć kamerkę :polew: :polew: :polew:

To masz Zonka bo nie mam więc ten obraz był z twojej... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pojechałem Miszke pojechałem miszke.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

także tego...

:slina: :slina: :jerk: :jerk: :jerk:

27700.jpg

Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

Kędzior nastepnym razem jak wkleisz takie foto to Ty mi będziesz monitor wycierał z śliny... :polew: :polew:

ze śliny ? :polew: :polew: :polew:

Zboczuch... :polew: :polew:

nie - zapomniałeś wyłączyć kamerkę :polew: :polew: :polew:

To masz Zonka bo nie mam więc ten obraz był z twojej... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pojechałem Miszke pojechałem miszke.... :polew: :polew: :polew:

:punish: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:26_________________________________________________

także tego...

:slina: :slina: :jerk: :jerk: :jerk:

27700.jpg

ogień z d*py 2 :polew:

Opublikowano

także tego...

:slina: :slina: :jerk: :jerk: :jerk:

27700.jpg

:shocked::slina:
Opublikowano

tzn cycuszki ok, facjata nie bardzo

Opublikowano

tzn cycuszki ok, facjata nie bardzo

I choruje chyba na chorobę kości... :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dziękuję za Spocik;)

Opublikowano

dziękuję za Spocik;)

:good:
Opublikowano
26.jpg
Opublikowano

tzn cycuszki ok, facjata nie bardzo

powiem szczerze że twarzy nawet niewidziałem :boobs::slina:

ale dorwałem str to masaakraa

31559.jpg

Opublikowano

tzn cycuszki ok, facjata nie bardzo

A co znów Ci nie pasi??? Za mało genów męskich??? :polew: :polew: :polew: :polew:

Pojechany drugi raz.... :polew: :polew:

Opublikowano

dziękuję za Spocik;)

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:29_________________________________________________

tzn cycuszki ok, facjata nie bardzo

A co znów Ci nie pasi??? Za mało genów męskich??? :polew: :polew: :polew: :polew:

Pojechany drugi raz.... :polew: :polew:

sratatata, Pojechany - to u was każda wypowiedź tam na wsi w knurowie to już pojechanie po kimś, :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.