Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario :hi:

Papa :hi: Pokój... Victoria... :cool1:

spier..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:38_________________________________________________

skąd wy te d*py bierzecie???

Wszystkie znajome.... :gwizdanie:

wielokrotnie przełożone :naughty:

Zawsze byłem pierwszy! :kox::tongue4:

tak im kazałem gadać, dobre suczki :tongue4:

No nie pierdool!? To szmaty! He he he... Kasuje książke telefoniczną!

:naughty: :naughty: :wink4::tongue4: :tongue4:

to jedyne co możesz skasować, choroby zostaną :polew: :polew:

To znaczy, że Ty też jesteś chory! :wink4::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

nie ja kułem pierwszy a pomnie jeszcze kilku kolegów i dopiero później Ty :gwizdanie:

:polew:

Taaa!!! :wallbash: :wallbash: Przecież Twoi koledzy kłują Ciebie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka...Teraz przegiołes..... :bicz: :bicz3: :ssij::ban::foch::rant::baseball:

mam sobie wybrać emotkę ? :mysli: to wybieram :ssij:

:polew: :polew:

hehe to teraz mi pojechałeś to mamy 1:1 :polew: :polew: :polew: to be continued... nara laski

Opublikowano

Mario :hi:

Papa :hi: Pokój... Victoria... :cool1:

spier..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:38_________________________________________________

skąd wy te d*py bierzecie???

Wszystkie znajome.... :gwizdanie:

wielokrotnie przełożone :naughty:

Zawsze byłem pierwszy! :kox::tongue4:

tak im kazałem gadać, dobre suczki :tongue4:

No nie pierdool!? To szmaty! He he he... Kasuje książke telefoniczną!

:naughty: :naughty: :wink4::tongue4: :tongue4:

to jedyne co możesz skasować, choroby zostaną :polew: :polew:

To znaczy, że Ty też jesteś chory! :wink4::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

nie ja kułem pierwszy a pomnie jeszcze kilku kolegów i dopiero później Ty :gwizdanie:

:polew:

Taaa!!! :wallbash: :wallbash: Przecież Twoi koledzy kłują Ciebie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:thumbdown:

:pociesz::song:
Opublikowano

hej a który to Krolu? bo nie poznałem chyba....kolegę od b7 kombi kojarzę .... ale pozostałych nie bardzo no może Kedzior'a jeszcze

krolu to ja

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pewnie byście sie koledzy zdziwili ... :cool1: poza tym ona ma metę na Skolskiej heheheh więc blisko;)

Opublikowano

Mario :hi:

Papa :hi: Pokój... Victoria... :cool1:

spier..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:38_________________________________________________

skąd wy te d*py bierzecie???

Wszystkie znajome.... :gwizdanie:

wielokrotnie przełożone :naughty:

Zawsze byłem pierwszy! :kox::tongue4:

tak im kazałem gadać, dobre suczki :tongue4:

No nie pierdool!? To szmaty! He he he... Kasuje książke telefoniczną!

:naughty: :naughty: :wink4::tongue4: :tongue4:

to jedyne co możesz skasować, choroby zostaną :polew: :polew:

To znaczy, że Ty też jesteś chory! :wink4::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

nie ja kułem pierwszy a pomnie jeszcze kilku kolegów i dopiero później Ty :gwizdanie:

:polew:

Taaa!!! :wallbash: :wallbash: Przecież Twoi koledzy kłują Ciebie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka...Teraz przegiołes..... :bicz: :bicz3: :ssij::ban::foch::rant::baseball:

mam sobie wybrać emotkę ? :mysli: to wybieram :ssij:

:polew: :polew:

hehe to teraz mi pojechałeś to mamy 1:1 :polew: :polew: :polew: to be continued... nara laski

spier....... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:45_________________________________________________

hej a który to Krolu? bo nie poznałem chyba....kolegę od b7 kombi kojarzę .... ale pozostałych nie bardzo no może Kedzior'a jeszcze

krolu to ja

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hej a który to Krolu? bo nie poznałem chyba....kolegę od b7 kombi kojarzę .... ale pozostałych nie bardzo no może Kedzior'a jeszcze

krolu to ja

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Taaa!!! :wallbash: :wallbash: Przecież Twoi koledzy kłują Ciebie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

eee Akjam szacun za tą wypowiedź prawie spadłem z krzesełka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hej a który to Krolu? bo nie poznałem chyba....kolegę od b7 kombi kojarzę .... ale pozostałych nie bardzo no może Kedzior'a jeszcze

krolu to ja

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Też nie wiedziełmem! :wallbash: :wallbash: :wallbash: Dzięki Krolu!!!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:
Opublikowano

Taaa!!! :wallbash: :wallbash: Przecież Twoi koledzy kłują Ciebie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

eee Akjam szacun za tą wypowiedź prawie spadłem z krzesełka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kawa::read:
Opublikowano

Też nie wiedziełmem! :wallbash: :wallbash: :wallbash: Dzięki Krolu!!!

do usług - na mnie można zawsze liczyc :hi:
Opublikowano

a to i tak jakos na razie nei skojarzyłem, ale ok.... z czasem sie uda;)

Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:

najmocniejszy wehikuł na katowickich :wink4:

Opublikowano

a to i tak jakos na razie nei skojarzyłem, ale ok.... z czasem sie uda;)

No nie wiem bo czasem się zamieniamy furkami... :naughty:
Opublikowano

a to i tak jakos na razie nei skojarzyłem, ale ok.... z czasem sie uda;)

luzik ja jestem tam czesto
Opublikowano

właśnie coś mi kompa zasmieca.... otwierają mi si ejakies c**jowate strony chyba będę musial ucikać...

Opublikowano

a to i tak jakos na razie nei skojarzyłem, ale ok.... z czasem sie uda;)

No nie wiem bo czasem się zamieniamy furkami... :naughty:

tak wtedy jest śmieszniej :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.