Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to i tak jakos na razie nei skojarzyłem, ale ok.... z czasem sie uda;)

No nie wiem bo czasem się zamieniamy furkami... :naughty:

no dziś Akjam był moją :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:

najmocniejszy wehikuł na katowickich :wink4:

:good: :good: :good:

a to i tak jakos na razie nei skojarzyłem, ale ok.... z czasem sie uda;)

No nie wiem bo czasem się zamieniamy furkami... :naughty:

no daje im czasem pojeździć - niech sobie jakieś d*py chłopaki wyrwą bo post mają :decayed:
Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:

najmocniejszy wehikuł na katowickich :wink4:

Jedno stwierdzenie jest tutaj prawdą. Zgadnij co? :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:

najmocniejszy wehikuł na katowickich :wink4:

to ponoć 1,8T z 260KM naj jest;)

Opublikowano

nom Krolu to taki nasz Kubica

Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:

najmocniejszy wehikuł na katowickich :wink4:

Jedno stwierdzenie jest tutaj prawdą. Zgadnij co? :wink4:

:polew: :polew: :polew:

phi łatwe - NAJMOCNIEJSZY :kox:

Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:

najmocniejszy wehikuł na katowickich :wink4:

to ponoć 1,8T z 260KM naj jest;)

gregory to cienias ...
Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:

najmocniejszy wehikuł na katowickich :wink4:

to ponoć 1,8T z 260KM naj jest;)

gregory to cienias ...

:shocked:

Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:

najmocniejszy wehikuł na katowickich :wink4:

to ponoć 1,8T z 260KM naj jest;)

bo o furze Krola się niewspomina bo S4 to S4 w seri ma 265kuca a teraz po programie to fiu fiu

a my o a4 rozmawiali :wink4:

Opublikowano

dzieki a kim byłes na spocie - czym?

granatowe S4 sedan b5 :kox:

najmocniejszy wehikuł na katowickich :wink4:

to ponoć 1,8T z 260KM naj jest;)

bo o furze Krola się niewspomina bo S4 to S4 w seri ma 265kuca a teraz po programie to fiu fiu

a my o a4 rozmawiali :wink4:

tylko na razie jeżdżę na kołpakach bo moc tak mieli mi opony, że na 17' nie wyrabiam :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

a my o a4 rozmawiali :wink4:

czysty Ślązak

Opublikowano

panowie musze drugiego bronka na szybko wypic bo widze ze tutaj kazdy juz po 7szt jest hehehe

Opublikowano

panowie musze drugiego bronka na szybko wypic bo widze ze tutaj kazdy juz po 7szt jest hehehe

ja nic nie piłem...
Opublikowano

panowie musze drugiego bronka na szybko wypic bo widze ze tutaj kazdy juz po 7szt jest hehehe

ja nic nie piłem...

ja też

Opublikowano

panowie musze drugiego bronka na szybko wypic bo widze ze tutaj kazdy juz po 7szt jest hehehe

ja nic nie piłem...

I dobrze bo byśmy nie mogli się doczytać po Tobie! :tongue4::polew:

P.S. Ja też... :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

panowie musze drugiego bronka na szybko wypic bo widze ze tutaj kazdy juz po 7szt jest hehehe

ja też pić niemogę :wallbash:

a my o a4 rozmawiali :wink4:

czysty Ślązak

tiaaa :polew:

Opublikowano

dobra 3majcie sie furek :hi: lece narka

Opublikowano

dobra 3majcie sie furek :hi: lece narka

ja też :hi:

Opublikowano

dobra 3majcie sie furek :hi: lece narka

ja też :hi:

Ja też może chwilę odpocznę... :cool1:
Opublikowano

też się gibam do wyrka narkaaa :hi:

Ja też może chwilę odpocznę... :cool1:

ty to się weź wkońcu do roboty... :gwizdanie: :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.