Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy RS4 zrobiło by tak??

aż suty mi staneły :polew: :polew: :polew:

znalazłem takie:

teraz to ci suty monitor rozbiją - szukam s4 albo rs4[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:34_________________________________________________masz sapiąca eSe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom fajnie fajnie :jerk:

ale supra to dla mnie taki jednorożec :slina:

Opublikowano

ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeę ale poszedł!!!!!!!!!!! hehehe a 911 jaka cieńka

Opublikowano

czy RS4 zrobiło by tak??

aż suty mi staneły :polew: :polew: :polew:

znalazłem takie:

teraz to ci suty monitor rozbiją - szukam s4 albo rs4[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:34_________________________________________________masz sapiąca eSe

jak pierwszy raz widziałem ten filmik to chciałem wrócić do B4 [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:44_________________________________________________*moja B4 miała troszkę inny silnik :polew:

Opublikowano

jak pierwszy raz widziałem ten filmik to chciałem wrócić do B4 [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:44_________________________________________________*moja B4 miała troszkę inny silnik :polew:

twoja b5 też ma dość specyficzny :gwizdanie:

Opublikowano

jak pierwszy raz widziałem ten filmik to chciałem wrócić do B4 [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:44_________________________________________________*moja B4 miała troszkę inny silnik :polew:

twoja b5 też ma dość specyficzny :gwizdanie:

chciałeś napisać fantastyczny ? :polew:

Opublikowano

*moja B4 miała troszkę inny silnik :polew:

1,6 biturbo :decayed:
Opublikowano

*moja B4 miała troszkę inny silnik :polew:

1,6 biturbo :decayed:

tak tylko bez biturbo :polew:

Opublikowano

mój jednorożec wygląda dokładnie tak:

p3_7.jpg[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:52_________________________________________________no może - bym jeszcze czarny dach zrobił :gwizdanie:

Opublikowano

jak pierwszy raz widziałem ten filmik to chciałem wrócić do B4 [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:44_________________________________________________*moja B4 miała troszkę inny silnik :polew:

twoja b5 też ma dość specyficzny :gwizdanie:

chciałeś napisać fantastyczny ? :polew:

autystyczny

:polew:

Opublikowano

limitowana wersja 500 szt :gwizdanie:

Opublikowano

limitowana wersja 500 szt :gwizdanie:

RS4 tez było limitowane :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:55_________________________________________________oczywiście b5 :hi:
Opublikowano
brzydal - wyglądaj jak wieś tuning albo niedorobiony transformers :sick3:

no w sumie...w porównaniu do Twojej eSy :thumbdown:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:56_________________________________________________rzecz gustu, ogólnie nie przepadam za fordem ale ten mi się podoba :tongue4:

Opublikowano
brzydal - wyglądaj jak wieś tuning albo niedorobiony transformers :sick3:

no w sumie...w porównaniu do Twojej eSy :thumbdown:

moja eSa- to jest najpiękniejsza seria - idealne proporcje i kształty zaprojektowane przez niemieckich inżynierów do dziś utrzymane prawie w niezmiennej formie :jerk: :jerk: :jerk:
Opublikowano

brzydal - wyglądaj jak wieś tuning albo niedorobiony transformers :sick3:

popatrz nabrał kolorów i już fajne teksty wali :polew: :polew: :polew::good:

dla mnie nr1 to supra mam nadzieje że kiedyś sobie taką sprawie :decayed:

Opublikowano
brzydal - wyglądaj jak wieś tuning albo niedorobiony transformers :sick3:

no w sumie...w porównaniu do Twojej eSy :thumbdown:

moja eSa- to jest najpiękniejsza seria - idealne proporcje i kształty zaprojektowane przez niemieckich inżynierów do dziś utrzymane prawie w niezmiennej formie :jerk: :jerk: :jerk:

i tą wypowiedzią zmotywowałeś mnie do pracy :polew::hi:

Opublikowano

brzydal - wyglądaj jak wieś tuning albo niedorobiony transformers :sick3:

popatrz nabrał kolorów i już fajne teksty wali :polew: :polew: :polew::good:

dla mnie nr1 to supra mam nadzieje że kiedyś sobie taką sprawie :decayed:

kup sobie kup - będę cię objeżdżał na trasie: parking dolny - McDonaled :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

a tak nr1 ale to już takie marzenie zupełnie niedo spełnienia (niestety) to lambo murcielago :slina: :slina: :slina: :slina:

ok Krolu to się spotkamy za 20lat i wtedy się przekonamy kto kogo objedzie :polew::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.