Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skąd wy te d*py bierzecie???

Wszystkie znajome.... :gwizdanie:

wielokrotnie przełożone :naughty:

Zawsze byłem pierwszy! :kox::tongue4:

tak im kazałem gadać, dobre suczki :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skąd wy te d*py bierzecie???

spocik - nie ma sprawy wpadaj częsciej dla nas to norma :wink4:

a d*py -z prywatnych kolekcji - koleżanki, znajome itp.

tiaaaa kolezanki znajome od czego heheheh :?:

Opublikowano

skąd wy te d*py bierzecie???

no ja tutaj wklejem wszystkie kobiety z którymi się zabawiałem :gwizdanie:

przed monitorem :polew:

a jebnąć ci ze łba

:polew: :polew: :polew:

sorry miałem nie gadać :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:36_________________________________________________

skąd wy te d*py bierzecie???

spocik - nie ma sprawy wpadaj częsciej dla nas to norma :wink4:

a d*py -z prywatnych kolekcji - koleżanki, znajome itp.

tiaaaa kolezanki znajome od czego heheheh :?:

blow job :naughty:

Opublikowano

Mario :hi:

Papa :hi: Pokój... Victoria... :cool1:

Opublikowano

słaba kolekcja tych kolezanek :polew:

Opublikowano

skąd wy te d*py bierzecie???

Wszystkie znajome.... :gwizdanie:

wielokrotnie przełożone :naughty:

Zawsze byłem pierwszy! :kox::tongue4:

tak im kazałem gadać, dobre suczki :tongue4:

No nie pierdool!? To szmaty! He he he... Kasuje książke telefoniczną!

:naughty: :naughty: :wink4::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Mario :hi:

Papa :hi: Pokój... Victoria... :cool1:

spier..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:38_________________________________________________

skąd wy te d*py bierzecie???

Wszystkie znajome.... :gwizdanie:

wielokrotnie przełożone :naughty:

Zawsze byłem pierwszy! :kox::tongue4:

tak im kazałem gadać, dobre suczki :tongue4:

No nie pierdool!? To szmaty! He he he... Kasuje książke telefoniczną!

:naughty: :naughty: :wink4::tongue4: :tongue4:

to jedyne co możesz skasować, choroby zostaną :polew: :polew:

Opublikowano

Mario :hi:

Papa :hi: Pokój... Victoria... :cool1:

spier..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:38_________________________________________________

skąd wy te d*py bierzecie???

Wszystkie znajome.... :gwizdanie:

wielokrotnie przełożone :naughty:

Zawsze byłem pierwszy! :kox::tongue4:

tak im kazałem gadać, dobre suczki :tongue4:

No nie pierdool!? To szmaty! He he he... Kasuje książke telefoniczną!

:naughty: :naughty: :wink4::tongue4: :tongue4:

to jedyne co możesz skasować, choroby zostaną :polew: :polew:

To znaczy, że Ty też jesteś chory! :wink4::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to jedyne co możesz skasować, choroby zostaną :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka...Teraz przegiołes..... :bicz: :bicz3: :ssij::ban::foch::rant::baseball:

Opublikowano

to jedyne co możesz skasować, choroby zostaną :polew: :polew:

Akjam przynajmniej wiesz jak smakuje Miszka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mario :hi:

Papa :hi: Pokój... Victoria... :cool1:

spier..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:38_________________________________________________

skąd wy te d*py bierzecie???

Wszystkie znajome.... :gwizdanie:

wielokrotnie przełożone :naughty:

Zawsze byłem pierwszy! :kox::tongue4:

tak im kazałem gadać, dobre suczki :tongue4:

No nie pierdool!? To szmaty! He he he... Kasuje książke telefoniczną!

:naughty: :naughty: :wink4::tongue4: :tongue4:

to jedyne co możesz skasować, choroby zostaną :polew: :polew:

To znaczy, że Ty też jesteś chory! :wink4::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

nie ja kułem pierwszy a pomnie jeszcze kilku kolegów i dopiero później Ty :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

no ale przyznam że ciałka ładne....nie wziąłem aparatu do Ukrainki heheheh z wieczoru kawalerskiego jaki organizuje a szkoda

Opublikowano

no ale przyznam że ciałka ładne....nie wziąłem aparatu do Ukrainki heheheh z wieczoru kawalerskiego jaki organizuje a szkoda

przywieź te Ukrainki na spota

Opublikowano

no ale przyznam że ciałka ładne....nie wziąłem aparatu do Ukrainki heheheh z wieczoru kawalerskiego jaki organizuje a szkoda

przywieź te Ukrainki na spota

ta nauczymy je paru nowych sztuczek :polew:

Opublikowano

hej a który to Krolu? bo nie poznałem chyba....kolegę od b7 kombi kojarzę .... ale pozostałych nie bardzo no może Kedzior'a jeszcze

Opublikowano

Mario :hi:

Papa :hi: Pokój... Victoria... :cool1:

spier..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:38_________________________________________________

skąd wy te d*py bierzecie???

Wszystkie znajome.... :gwizdanie:

wielokrotnie przełożone :naughty:

Zawsze byłem pierwszy! :kox::tongue4:

tak im kazałem gadać, dobre suczki :tongue4:

No nie pierdool!? To szmaty! He he he... Kasuje książke telefoniczną!

:naughty: :naughty: :wink4::tongue4: :tongue4:

to jedyne co możesz skasować, choroby zostaną :polew: :polew:

To znaczy, że Ty też jesteś chory! :wink4::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

nie ja kułem pierwszy a pomnie jeszcze kilku kolegów i dopiero później Ty :gwizdanie:

:polew:

Taaa!!! :wallbash: :wallbash: Przecież Twoi koledzy kłują Ciebie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka...Teraz przegiołes..... :bicz: :bicz3: :ssij::ban::foch::rant::baseball:

mam sobie wybrać emotkę ? :mysli: to wybieram :ssij:

:polew: :polew:

Opublikowano

myślę że ona by wolała nauczyć Ciebie ... dobry Avant zrobi robotę;) heheheh

Opublikowano

no ale przyznam że ciałka ładne....nie wziąłem aparatu do Ukrainki heheheh z wieczoru kawalerskiego jaki organizuje a szkoda

przywieź te Ukrainki na spota

ta nauczymy je paru nowych sztuczek :polew:

Tu się z Wami zgodzę!!! :kox::good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.