Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gregory to cienias ...

:baseball:

Napisałeś to jak już poszedłem spać i liczyłeś na to, że nie doczytam? :evil::krol::bicz2:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siemka po spocie :decayed:

Krolu , gratuluje Klubowicza

ja_pierdole.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka po spocie :decayed:

Krolu , gratuluje Klubowicza

ja_pierdole.jpg

:polew: :polew: :polew:

siemka Keżor i Gregor

hehe nom Keżor sam lepiej bym tego nie ujął :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka po spocie :decayed:

Krolu , gratuluje Klubowicza

ja_pierdole.jpg

:polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

dzięki keżor - chociaż jeden szczery :naughty:

Opublikowano

siemka Keżor i Gregor

Ano Siemka! Siemka! :hi: zapomniałem się przywitać :gwizdanie:

Opublikowano

siemka Keżor i Gregor

Ano Siemka! Siemka! :hi: zapomniałem się przywitać :gwizdanie:

i jak tam to moje padło brzęczy jak odjeżdżałem spoko czy lipa?

Opublikowano

siemka Keżor i Gregor

Ano Siemka! Siemka! :hi: zapomniałem się przywitać :gwizdanie:

i jak tam to moje padło brzęczy jak odjeżdżałem spoko czy lipa?

Powiem, że spodziewałem się nieco innego brzmienia, ale to brzmienie jest całkiem fajne i na pewno zwraca uwagę, bo to już nie jest seryjny dźwięk :):good:

Opublikowano

Powiem, że spodziewałem się nieco innego brzmienia, ale to brzmienie jest całkiem fajne i na pewno zwraca uwagę, bo to już nie jest seryjny dźwięk :):good:

myślałeś że będzie jeszcze lepi? :mysli:

Opublikowano

Myślałem, że będzie coś ala S4 po zmianie wydechu. Ale S4 z wymienionym wydechem brzmi nieco inaczej. Ale to na pewno przez doładowanie.

Opublikowano
  • Autor

pado

jeszcze

:polew: :polew:

warczy jak żuk :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Myślałem, że będzie coś ala S4 po zmianie wydechu. Ale S4 z wymienionym wydechem brzmi nieco inaczej. Ale to na pewno przez doładowanie.

nom co S4 to S4 :naughty:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 13:00_________________________________________________

pado

jeszcze

:polew: :polew:

warczy jak żuk :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

:tongue4::polew:

Opublikowano

Kędzior nie koniecznie musi też być doładowanie. Bo R32 brzmi podobnie to S4, a jest to wolnossący motor. Nie zapomnę jednego R32 na VW-Mania, błękitnego. Ten dźwięk na zawsze chyba utkwi mi w pamięci :slina:

Filmik nie oddaje tego dźwięku nawet w połowie, ale zawsze coś:

Opublikowano

Kędzior nie koniecznie musi też być doładowanie. Bo R32 brzmi podobnie to S4, a jest to wolnossący motor. Nie zapomnę jednego R32 na VW-Mania, błękitnego. Ten dźwięk na zawsze chyba utkwi mi w pamięci :slina:

Filmik nie oddaje tego dźwięku nawet w połowie, ale zawsze coś:

ale to już do codziennej jazdy to było by za głośno mi się wydaje hehe :wink4:

Opublikowano

Kędzior nie koniecznie musi też być doładowanie. Bo R32 brzmi podobnie to S4, a jest to wolnossący motor. Nie zapomnę jednego R32 na VW-Mania, błękitnego. Ten dźwięk na zawsze chyba utkwi mi w pamięci :slina:

Filmik nie oddaje tego dźwięku nawet w połowie, ale zawsze coś:

ale to już do codziennej jazdy to było by za głośno mi się wydaje hehe :wink4:

Wydaje ci się, bo to nie jest wogóle buczący dźwięk, a całkiem coś innego niż buczący czy dudniący.

Opublikowano

Wydaje ci się, bo to nie jest wogóle buczący dźwięk, a całkiem coś innego niż buczący czy dudniący.

nom to już musiał bym posłuchać na żywo, ale chyba wiem o co chodzi :naughty:

Opublikowano

Z 4 cylindrów np. nie można uzyskać niczego innego jak buczenia, ale 6 cylindrów wydaje już piękny dźwięk.

Zwróć uwagę na konstrukcję tego wydechu :wink4:

Opublikowano

Z 4 cylindrów np. nie można uzyskać niczego innego jak buczenia, ale 6 cylindrów wydaje już piękny dźwięk.

Zwróć uwagę na konstrukcję tego wydechu :wink4:

jak dla mnie to ogień :jerk::decayed:

Opublikowano

Kędzior, niemożliwe, że Ty rozmawiasz o motoryzacji :blink:

:polew:

Opublikowano

Kędzior, niemożliwe, że Ty rozmawiasz o motoryzacji :blink:

:polew:

to przez te leki hehe :polew: majacze

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.