Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

keżor, odbiło Ci ?!

jak moja bukowina teraz wygląda w świetle tego :gwizdanie:

też sobie wybrałeś moment :doh1:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox:

:naughty::wink4::cool1:

poodpierdalamy jakieś szopki następnym razem co ? :kox:

Filmik za***isty a jakie fury :kox:
Opublikowano

:kox:

:naughty::wink4::cool1:

poodpierdalamy jakieś szopki następnym razem co ? :kox:

tzn... :gwizdanie:

zapomniałeś Keżor dodać, wrzuciłeś behind the scene ale niewrzuciłeś co im z tego wyszło

Volkswagen Golf MK II '88 GTI 16v {WagenWerks}

podkład muzyczny niejest ori

Opublikowano

:kox:

:naughty::wink4::cool1:

poodpierdalamy jakieś szopki następnym razem co ? :kox:

Filmik za***isty a jakie fury :kox:

piękny, też będziemy takie kręcić :decayed:

Opublikowano

piękny, też będziemy takie kręcić :decayed:

mamy super operatora i montażystkę brak nam tylko profi sprzętu i kozackich furaczy :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:55_________________________________________________Keżor a przypatrzyłeś się jaką on ma maskę założoną :decayed:

ELECTRO HOUSE 2010 CLUB MIX

muszę sobie kupić coś w tym stylu :naughty:

Opublikowano

piękny, też będziemy takie kręcić :decayed:

mamy super operatora i montażystkę brak nam tylko profi sprzętu i kozackich furaczy :polew: :polew: :polew: :polew:

Fury się wklei w photosopie :polew: :polew:
Opublikowano

poodpierdalamy jakieś szopki następnym razem co ? :kox:

czyli przyjechać już na bani?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no Kędzior , coś wymyślimy :kox: tak żeby filmik miał ciekawe wstawki :naughty:

no efekt powalający , trzeba tą kamerke załatwić jakąś :decayed:

Opublikowano

trzeba tą kamerke załatwić jakąś :decayed:

To kiedy idziemy na łowy do Media :decayed:
Opublikowano

Fury się wklei w photosopie :polew: :polew:

ok to jak co to ja śmigam takim czymś

ToyotaSupraBurnoutClouds.jpg

Opublikowano

trzeba tą kamerke załatwić jakąś :decayed:

To kiedy idziemy na łowy do Media :decayed:

mi pasuje jutro, tylko weźcie kogoś z kaską :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobra Pani i Panowie , ide spać :hi:

Opublikowano

no Kędzior , coś wymyślimy :kox: tak żeby filmik miał ciekawe wstawki :naughty:

a jak mówiłem żeby wziąść gumową lalę toś się zgodzić niechciał :confused4::polew: :polew: :polew: :polew:

pamiętasz?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

trzeba tą kamerke załatwić jakąś :decayed:

To kiedy idziemy na łowy do Media :decayed:

mi pasuje jutro, tylko weźcie kogoś z kaską :decayed:

ja moge skombinować kominiarki :naughty: i będe robił za transportera :decayed:
Opublikowano

A ja takim :decayed:

2009_subaru_impreza_wrx_spec_c_spy_shots_003.jpg

Opublikowano

trzeba tą kamerke załatwić jakąś :decayed:

To kiedy idziemy na łowy do Media :decayed:

mi pasuje jutro, tylko weźcie kogoś z kaską :decayed:

dzwońcie po Maxa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no Kędzior , coś wymyślimy :kox: tak żeby filmik miał ciekawe wstawki :naughty:

a jak mówiłem żeby wziąść gumową lalę toś się zgodzić niechciał :confused4::polew: :polew: :polew: :polew:

pamiętasz?? :decayed:

:decayed: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 23:02_________________________________________________

A ja takim :decayed:

2009_subaru_impreza_wrx_spec_c_spy_shots_003.jpg

sory , ale Twoje lepsze :gwizdanie:
Opublikowano

dla mnie supra to biały kruk normalnie hehehe :naughty:

Opublikowano

sory , ale Twoje lepsze :gwizdanie:

Ale to lepiej za***rdala

A co powiecie na to :gwizdanie:

subaru-impreza-wrx-sti-trax.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

to jest bania :kox:

dobra... ide :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.