Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

diman gdzie tak rządzisz? :kox:

pod monopolem :polew::wink4:

Sam się miał przyznać! :wink4:

Krolu! Stała się rzecz straszna!!! Szlag mi trafił płytkę z oprogramowaniem o VAGa!!! q***wa!!! Mógłbyś mi ją przegrać? :cool1:

dawaj maila ci to wyślę
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawaj maila ci to wyślę

za 3dychy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

diman gdzie tak rządzisz? :kox:

pod monopolem :polew::wink4:

Sam się miał przyznać! :wink4:

Krolu! Stała się rzecz straszna!!! Szlag mi trafił płytkę z oprogramowaniem o VAGa!!! q***wa!!! Mógłbyś mi ją przegrać? :cool1:

dawaj maila ci to wyślę

:notworthy:
Opublikowano
  • Autor

:)

4195080542_a34b06ce34_b.jpg

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 20:43_________________________________________________co do imprezy to może opanujemy w piątek spiż ? :kox:

Opublikowano

:)

4195080542_a34b06ce34_b.jpg

Wstaw tam Keżor moje auto :naughty::polew:
Opublikowano
  • Autor

:)

4195080542_a34b06ce34_b.jpg

Wstaw tam Keżor moje auto :naughty::polew:

:polew: to podeślij jakąś porządną fotke :kox:
Opublikowano

to ja też coś wrzucę :decayed:sh_8117578-305679309374a3e3120f330ea44d62bf.jpg

Keżor a pamiętasz te 2 laski na przystanku jak jechaliśmy do gliwic?? :evil:

Opublikowano
  • Autor

może chce ktoś jakiś gif ?

http://fishki.net/comment.php?id=56818 :tongue4:

ide na kolacyjke :hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 20:52_________________________________________________

Keżor a pamiętasz te 2 laski na przystanku jak jechaliśmy do gliwic?? :evil:

pamiętam :kox:
Opublikowano

:)

4195080542_a34b06ce34_b.jpg

Wstaw tam Keżor moje auto :naughty::polew:

:polew: to podeślij jakąś porządną fotke :kox:

Mam tylko nie porządne fotki :decayed:
Opublikowano

:)

4195080542_a34b06ce34_b.jpg

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 20:43_________________________________________________co do imprezy to może opanujemy w piątek spiż ? :kox:

szkoda ze mnie nie bedzie ;(

Opublikowano

może chce ktoś jakiś gif ?

http://fishki.net/comment.php?id=56818 :tongue4:

jak ja lubię te twoje stronki :gwizdanie:

smacznego

Opublikowano

może chce ktoś jakiś gif ?

http://fishki.net/comment.php?id=56818 :tongue4:

jak ja lubię te twoje stronki :gwizdanie:

smacznego

Macie talent to takich stronek JESTEM NA TAK :decayed:
Opublikowano

wczoraj się mierzyłem z porszakiem i ścigaczem :evil:

Opublikowano

wczoraj się mierzyłem z porszakiem i ścigaczem :evil:

I jak??
Opublikowano

wczoraj się mierzyłem z porszakiem i ścigaczem :evil:

I jak??

przegrał :gwizdanie:

Opublikowano

wczoraj się mierzyłem z porszakiem i ścigaczem :evil:

I jak??

przegrał :gwizdanie:

:polew: :polew: Jak on nie może zwykłego TDi dogonić :gwizdanie:
Opublikowano

wczoraj się mierzyłem z porszakiem i ścigaczem :evil:

I jak??

mieli farta :gwizdanie: ścigasz śmignał miedzy autami a porsze poprostu śmignął, mieli farta i tyle co tu więcej będę mówił

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:05_________________________________________________

:polew: :polew: Jak on nie może zwykłego TDi dogonić :gwizdanie:

i to jeszcze w dodatku jadącego na lawecie :polew: :polew:

Opublikowano

A to farciarze inaczej by im było pewnie wstyd :polew: :polew:

Opublikowano

wczoraj się mierzyłem z porszakiem i ścigaczem :evil:

I jak??

mieli farta :gwizdanie: ścigasz śmignał miedzy autami a porsze poprostu śmignął, mieli farta i tyle co tu więcej będę mówił

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:05_________________________________________________

:polew: :polew: Jak on nie może zwykłego TDi dogonić :gwizdanie:

i to jeszcze w dodatku jadącego na lawecie :polew: :polew:

W przeciwną stronę... :polew:
Opublikowano

A to farciarze inaczej by im było pewnie wstyd :polew: :polew:

wzieli mnei z zaskoczenia :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

taniaj niunia taniaj

4.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.