Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I przez to chyba nie pojadę na urodziny bo szybę muszę wymienić :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I przez to chyba nie pojadę na urodziny bo szybę muszę wymienić :gwizdanie:

a to pechhh :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

I przez to chyba nie pojadę na urodziny bo szybę muszę wymienić :gwizdanie:

a to pechhh :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

To teraz módl się żebym nie pojechał bo jak pojadę to będzie nie wesoło z Tobą :naughty:
Opublikowano

I przez to chyba nie pojadę na urodziny bo szybę muszę wymienić :gwizdanie:

a po co chcesz wymieniać?

jak Ci zabiorą dowód to wymienisz :gwizdanie:

aaa i u mnie zaśpiewali 340 zł z wymianą, nordglass z zielonym paskiem

Opublikowano

I przez to chyba nie pojadę na urodziny bo szybę muszę wymienić :gwizdanie:

a po co chcesz wymieniać?

jak Ci zabiorą dowód to wymienisz :gwizdanie:

aaa i u mnie zaśpiewali 340 zł z wymianą, nordglass z zielonym paskiem

A nie stanie się nic jak będę z taką jeździł. Poza tym szpeci to wygląd jak cholera. Szybę znalazłem za 200zł gdzieś i wymiana pewnie 100zł :gwizdanie:
Opublikowano

a bylo zaplacic 60 zł za ubezpieczenie i nie mielibyscie tych problemo wymiana za darmo by byla :cool1:

Opublikowano

używana?

a co się może stać? Gregory jeździ z pękniętą i to konkretnie ponad rok i nic :gwizdanie:

a te Twoje auto i tak średnio wygląda :polew:

Diman, mądry polak po szkodzie

Opublikowano

a bylo zaplacic 60 zł za ubezpieczenie i nie mielibyscie tych problemo wymiana za darmo by byla :cool1:

Nie widziałem wcześniej o niczym takim :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 14:50_________________________________________________

używana?

a co się może stać? Gregory jeździ z pękniętą i to konkretnie ponad rok i nic :gwizdanie:

a te Twoje auto i tak średnio wygląda :polew:

Diman, mądry polak po szkodzie

No używana wiem moje auto jest do d*py ale co zrobić ;(
Opublikowano

używana?

a co się może stać? Gregory jeździ z pękniętą i to konkretnie ponad rok i nic :gwizdanie:

a te Twoje auto i tak średnio wygląda :polew:

Diman, mądry polak po szkodzie

no to sie zgadza :tongue4:

Opublikowano

jak mam kupić używaną za 200 zl z nową za 240 zł to wybrał bym nową, ubezpieczasz i masz wszystko inne w d*pie, nowa to nowa a używana to wiesz :gwizdanie:

Opublikowano

Używana nie będzie się tak rzucać w oczy przy sprzedaży tam kiedyś a nowa to już od razu będzie ktoś wymyślał

Opublikowano

Używana nie będzie się tak rzucać w oczy przy sprzedaży tam kiedyś a nowa to już od razu będzie ktoś wymyślał

robisz zdjęcie szyby + numerów i nikt się nie będzie rzucał :gwizdanie:

Opublikowano

Używana nie będzie się tak rzucać w oczy przy sprzedaży tam kiedyś a nowa to już od razu będzie ktoś wymyślał

robisz zdjęcie szyby + numerów i nikt się nie będzie rzucał :gwizdanie:

Zobaczymy co z tego wyjdzie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Używana nie będzie się tak rzucać w oczy przy sprzedaży tam kiedyś a nowa to już od razu będzie ktoś wymyślał

na przednią szybe sie nigdy nie patrzy . przecież właśnie ona jest najbardziej podatna na urazy.

wystarczy , że zrobisz teraz fotke tej szyby , potem auta w zakładzie , a potem z nową szybą i masz dowód w razie co :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 14:58_________________________________________________co to ? wszyscy pogrzeb oglądają ? dojebani Ci ludzie co klaskają nie ? :polew: biją na BIS :polew: :polew:

a tu coś na otarcie łez

ELECTRO HOUSE 2010 CLUB MIX

:banan2:

Opublikowano

180420101076te.jpg

To się pochwalę :decayed:

Opublikowano

co to ? wszyscy pogrzeb oglądają ? dojebani Ci ludzie co klaskają nie ? :polew: biją na BIS :polew: :polew:

:disgust: klaszcze się na pogrzebie - za zasługi... nie tylko na koncertach..

Opublikowano
  • Autor

co to ? wszyscy pogrzeb oglądają ? dojebani Ci ludzie co klaskają nie ? :polew: biją na BIS :polew: :polew:

:disgust: klaszcze się na pogrzebie - za zasługi... nie tylko na koncertach..

mnie to jakoś nie pasuje , jakby klaskali za to że zginęli :gwizdanie:

Bulczas , no ładna sznita :kwasny: a z ubezpieczenia tego nie można wymienić ? :mysli:

Opublikowano

No klaskanie na pogrzebie też nie bardzo. Chyba że po jakiejś mowie tylko właśnie o zasługach :gwizdanie: Musiałbym mieć chyba AC a tego nie posiadam. Nic FMIC będzie musiał poczekać :confused4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 18:05_________________________________________________Szkoda że nie udało się grilla dziś zrobić bo pogoda była masakryczna oby już zawsze tak było :kox:

Opublikowano

mHDbi.jpg

Opublikowano
  • Autor

mHDbi.jpg

:kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.