Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JYzDS.jpg

JYC80.jpg

JYED9.jpg

ktoś wie co to za sprężyny ?

samochodowe :naughty:

dzięki :notworthy:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JYzDS.jpg

JYC80.jpg

JYED9.jpg

ktoś wie co to za sprężyny ?

samochodowe :naughty:

dzięki :notworthy:

zawsze możesz na mnie liczyć Stanley :polew:

ps. czekam na kumpla za jakieś 2h ma być, a w mojej zamrażarce

zdjcie0052f.jpg

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 16:52_________________________________________________o już nie jestem zielony :radocha:

Opublikowano

JYzDS.jpg

JYC80.jpg

JYED9.jpg

ktoś wie co to za sprężyny ?

samochodowe :naughty:

dzięki :notworthy:

zawsze możesz na mnie liczyć Stanley :polew:

ps. czekam na kumpla za jakieś 2h ma być, a w mojej zamrażarce

zdjcie0052f.jpg

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 16:52_________________________________________________o już nie jestem zielony :radocha:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

bo pić to trzeba umieć :tongue4:

Opublikowano

bo pić to trzeba umieć :tongue4:

ja umiem - ale już mam wstręt...
Opublikowano

Miszka, ale mi dzisiaj nie pasuje :kwasny:

innym razem wpadne

Opublikowano

Miszka, ale mi dzisiaj nie pasuje :kwasny:

innym razem wpadne

Stanley napisałem, że na KUMPLA czekam rozumiesz na KUMPLA :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka, ale mi dzisiaj nie pasuje :kwasny:

innym razem wpadne

Stanley napisałem, że na KUMPLA czekam rozumiesz na KUMPLA :polew: :polew: :polew: :polew:

aha "kumpla" :gwizdanie:

to nie bede wam przeszkadzał :tongue4:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 17:13_________________________________________________może w końcu pomyśłimy poważnie nad tymi gokartami?

http://www.wrt-karting.eu/cennik/

Opublikowano

JYzDS.jpg

JYC80.jpg

JYED9.jpg

ktoś wie co to za sprężyny ?

Stan wygladaja mi na Vogtland"y, a to dosc fajne sprezynki

Opublikowano

JYzDS.jpg

JYC80.jpg

JYED9.jpg

ktoś wie co to za sprężyny ?

Stan wygladaja mi na Vogtland"y, a to dosc fajne sprezynki

o ile to obniża?

Opublikowano

Vogtlan robi obnizenia miedzy -25/-30 ale najczesciej jest to -30

Opublikowano

JYzDS.jpg

JYC80.jpg

JYED9.jpg

ktoś wie co to za sprężyny ?

Stan wygladaja mi na Vogtland"y, a to dosc fajne sprezynki

o ile to obniża?

Stanley robisz lekką glebę ? :gwizdanie:

Opublikowano

koledzy mam do was pytanie: czy mial ktos z was stycnosc z samochodem Smart ForTwo :?: mysle nad zakupem takiego wozidelka ale nie wiem czy warto :)

Opublikowano

koledzy mam do was pytanie: czy mial ktos z was stycnosc z samochodem Smart ForTwo :?: mysle nad zakupem takiego wozidelka ale nie wiem czy warto :)

:no: tylko go widziałem parenaście razy ale nawet nie jechałem

Opublikowano
  • Autor

koledzy mam do was pytanie: czy mial ktos z was stycnosc z samochodem Smart ForTwo :?: mysle nad zakupem takiego wozidelka ale nie wiem czy warto :)

nie warto ,znajoma ma i przeklina , ostatnio padło jej turbo i nikt nie chciał jej tego naprawić , w końcu znalazła jedno miejsce , ale zapłaciła 7 klocków :confused4:
Opublikowano

7 koła - patologia

Opublikowano

:hi:

Nie orientujecie się, ile zapłacę i gdzie najlepiej (Katowice, Chorzów, Bytom, Tarnowskie Góry i okolice) zrobię polerkę całego auta ?

Opublikowano

Ja myślę, że jednak opłaca się kupić smarta :gwizdanie:

Smart ForTwo vs. Lamborghini Gallardo

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

JYzDS.jpg

JYC80.jpg

JYED9.jpg

ktoś wie co to za sprężyny ?

Stan wygladaja mi na Vogtland"y, a to dosc fajne sprezynki

Też obstawiam na tą firmę. Ale po budowie sprężyny obstawiam obniżenie -40mm :gwizdanie:
Opublikowano

Keżor sory ale się naprawdę h*j*wo poczułem :confused4:

byłem po sklepach i kupiłem sobie statyw do aparata :decayed: czasem opłaca się pojechać i kupić coś niż wszystko zamawiać z allegro :gwizdanie: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.