Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam ciekawego było w gliwicach :gwizdanie:

szczerze czy ściemniać? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________

ja też jestem. Piwko kupione, prysznic zaliczony. No to pyrsk :naughty:

no to zdrówko :decayed: ja na mineralnej hehe... :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam ciekawego było w gliwicach :gwizdanie:

szczerze czy ściemniać? :polew: :polew: :polew:

Pewnie że szczerze :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 22:37_________________________________________________Ja pije mleko :kox:
Opublikowano

jak szczerze to zimno było hehe :polew:

Opublikowano

jak szczerze to zimno było hehe :polew:

To wiem coś poza tym :punish:
Opublikowano

jak szczerze to zimno było hehe :polew:

To wiem coś poza tym :punish:

średnio, ale tego mozna się było spodziewać :gwizdanie:

:wink4::polew: :polew:

Opublikowano

jak szczerze to zimno było hehe :polew:

To wiem coś poza tym :punish:

nie chce dostać bana więc więcej napisać szczerzę niemogę :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

jak szczerze to zimno było hehe :polew:

To wiem coś poza tym :punish:

średnio, ale tego mozna się było spodziewać :gwizdanie:

:wink4::polew: :polew:

Przewidziałem bo czego można się spodziewać po takiej bandzie z koksem na czele :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 22:40_________________________________________________Bardzo mnie obgadaliście :gwizdanie:
Opublikowano

ja mam drynka :naughty:

Opublikowano

Bardzo mnie obgadaliście :gwizdanie:

a miałeś czkawke ????

:tongue4::polew:

Opublikowano

Bardzo mnie obgadaliście :gwizdanie:

a co aż tak cię uszy pieką??

nie no z 2godz tylko się z ciebie nabijaliśmy więc taka norma w sumie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja mam drynka :naughty:

a ja zdjęcia twojej gołej kobiety :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo mnie obgadaliście :gwizdanie:

a miałeś czkawke ????

:tongue4::polew:

NIE :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 22:44_________________________________________________

Bardzo mnie obgadaliście :gwizdanie:

a co aż tak cię uszy pieką??

nie no z 2godz tylko się z ciebie nabijaliśmy więc taka norma w sumie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

To dziwne bo nie miałem żadnych objawów :decayed:
Opublikowano

a ja zdjęcia twojej gołej kobiety :gwizdanie:

Kędzior nie przesadzaj... :thumbdown:

a jak masz to pokaż :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja zdjęcia twojej gołej kobiety :gwizdanie:

Kędzior nie przesadzaj... :thumbdown:

a jak masz to pokaż :polew: :polew: :polew:

ok sorki :wink4:

Opublikowano

a ja zdjęcia twojej gołej kobiety :gwizdanie:

Kędzior nie przesadzaj... :thumbdown:

a jak masz to pokaż :polew: :polew: :polew:

ok sorki :wink4:

lamus :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

lamus :polew: :polew: :polew:

hehe ok jak wolisz :decayed: niebędę się teraz powstrzymywał nawet jak powiesz że przesadzam :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

lamus :polew: :polew: :polew:

hehe ok jak wolisz :decayed: niebędę się teraz powstrzymywał nawet jak powiesz że przesadzam :gwizdanie: :wink4:

nie no Kędzior, wiesz w necie to różnie bywa :gwizdanie: i łatwiej się przekracza granice, ale czasem może być zonk więc lepiej nie kusić losu :good:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 23:09_________________________________________________a gdzie się podziewa Maxito :mysli:

Opublikowano

lamus :polew: :polew: :polew:

hehe ok jak wolisz :decayed: niebędę się teraz powstrzymywał nawet jak powiesz że przesadzam :gwizdanie: :wink4:

nie no Kędzior, wiesz w necie to różnie bywa :gwizdanie: i łatwiej się przekracza granice, ale czasem może być zonk więc lepiej nie kusić losu :good:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 23:09_________________________________________________a gdzie się podziewa Maxito :mysli:

Max opierdziela jakąś pizze :decayed:

dlatego się wolałem pochamować bo niedużo trzeba żeby przegiąć :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior :good:

Opublikowano

Ja spadam spać :hi:

Opublikowano

Kędzior :good:

:wink4:

Ja spadam spać :hi:

mało się jeszcze dzisiaj wyspałeś?? hehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.