Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oko jak się napier*ala 2paki w taką pogodę to co się dziwisz :tongue4:

nom pogoda wręcz śliczna nic ino iść i czerpać prysznic z nieba :polew: :polew: :polew:

...do 200 to jeszcze brakowało, ale wiem że następną inwestycją będą nowe opony do tyłu :gwizdanie: albo fura z quattro :naughty:

ale to nie o napędu zależy tylko od kierowcy :gwizdanie:

:polew:

czyzbys nie czul do mnie respektu :baseball:

hehehe dojechałem więc nie jest ze mna az tak zle :embarrassed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

suta twojej? :naughty::polew: :polew:

nie, swojego kciuka :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 09:17_________________________________________________Oko nie spinaj się, na relaksie :polew:

Opublikowano

suta twojej? :naughty::polew: :polew:

nie, swojego kciuka :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 09:17_________________________________________________Oko nie spinaj się, na relaksie :polew:

zoba Oko obijam dupencje Miszce i wszystko na lejcie z żartem a ty już kijami byś bił :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

:gicior:

heheh tu wszyscy sa napinaczami :wink4::polew:

joke :paker: :laghing2:

_________________

kedzior ten kabaret jest zaje..ty :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

ja się wcale nienapinam :decayed::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

i po badaniach :)

mam dobry humor, a to za sprawą schudnięcia 8 kg w ciągu roku nie robiąc nic szczególnego :decayed:

OKO, nawet Q Ci nic nie da jeżeli opony masz stare/hujowe jakościowo :gwizdanie: sam się przekonałem

Opublikowano

mam dobry humor, a to za sprawą schudnięcia 8 kg w ciągu roku nie robiąc nic szczególnego :decayed:

OKO, nawet Q Ci nic nie da jeżeli opony masz stare/hujowe jakościowo :gwizdanie: sam się przekonałem

siemasz Pucek :kox:

nom co prawda to prawda samo Q nic nieda lacie też muszą być dobre.

może i schudłeś 8kg ale i tak jesteś gruby :gwizdanie: :tongue4::wink4:

Opublikowano

wiem, ale teraz wiem że zwykły ruch tyle mi dał, więc jak zacznę jeść trochę inaczej i trochę ćwiczyć to może uda mi się dojść do pewnej wagi :)

Opublikowano

wiem, ale teraz wiem że zwykły ruch tyle mi dał, więc jak zacznę jeść trochę inaczej i trochę ćwiczyć to może uda mi się dojść do pewnej wagi :)

nom to napewno :good:

Opublikowano

OKO, nawet Q Ci nic nie da jeżeli opony masz stare/hujowe jakościowo :gwizdanie: sam się przekonałem

:siema: grubasie :tongue4:

znam przypadki osob ktore za sprawa bialego proszku chudly 8kg ale w ciagu miesiaca :kox:

___________________________

Opublikowano

suta twojej? :naughty::polew: :polew:

nie, swojego kciuka :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 09:17_________________________________________________Oko nie spinaj się, na relaksie :polew:

zoba Oko obijam dupencje Miszce i wszystko na lejcie z żartem a ty już kijami byś bił :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

:polew: :polew: kędzior dobre, dziwiło mnie rano jak moja wychodziła do pracy, że paszport zabrała :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 09:49_________________________________________________

OKO, nawet Q Ci nic nie da jeżeli opony masz stare/hujowe jakościowo :gwizdanie: sam się przekonałem

:siema: grubasie :tongue4:

znam przypadki osob ktore za sprawa bialego proszku chudly 8kg ale w ciagu miesiaca :kox:

___________________________

Oko Ty ćpunie :pali:

Opublikowano

Oko, takie środki to mnie nie interesują :wink4:

Miszka geju... :hi:

Opublikowano

wiem, ale teraz wiem że zwykły ruch tyle mi dał, więc jak zacznę jeść trochę inaczej i trochę ćwiczyć to może uda mi się dojść do pewnej wagi :)

nom to napewno :good:

hehehe musimy zaczac organizowac sie i uprawiać sporty ekstremalne... :cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: kędzior dobre, dziwiło mnie rano jak moja wychodziła do pracy, że paszport zabrała :polew: :polew:

hehe ok będę później mam teraz pewną sprawę do załatwienia :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Oko Ty ćpunie :pali:

nie ćpunie tylko narkomanie :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

Miszka geju... :hi:

Pucek :hi:

Opublikowano

Oko Ty ćpunie :pali:

OKO ty jaraczu :tongue4::pali:

Opublikowano

ale podobno przez alkohol też się chudnie :decayed:

w mooim przypadku wydaje mi się że to idealne rozwiązanie :polew:

Opublikowano

Oko Ty ćpunie :pali:

OKO ty jaraczu :tongue4::pali:

właśnie tak na spotach takie czerwone oczy masz zawsze :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 09:55_________________________________________________

ale podobno przez alkohol też się chudnie :decayed:

w mooim przypadku wydaje mi się że to idealne rozwiązanie :polew:

ja po alko mam mega apetyt

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale podobno przez alkohol też się chudnie :decayed:

w mooim przypadku wydaje mi się że to idealne rozwiązanie :polew:

byle do urodzin :naughty: sprawdzimy dokładnie tą dietę :decayed:

:drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 09:56_________________________________________________cziekierałt Krolu :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.