Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: narazie pany ide spac

3msie stary :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobranoc :hi:

Opublikowano

:hi: czołem rezacze..

lekko sie wqrwiam już na to auto bo co chwila coś nowego wyskakuje i zawsze w najgorszym momencie :kwasny:

dziś odkryłem że mam za dużo oleju w silniku (jeśli wierzyć kartce z wymiany too jakieś 0,2l ) a wygląda na lajtowo pół litra za dużo.

do tego zatkały mi się odpływy z podszybia i mam akwarium wokół akumulatora - jutro z rana mam co robić już.. do tego wyskoczyła mi inspekcja oleju i właśnie czytam jak to zgasić.. jak nie urok to.. :confused4:

Opublikowano

dobranoc :hi:

trzym się

ja też się zawijam narka

pupcia-dupa.jpg

Kanar przynajmniej ci się niebędzie nudziło :wink4:

mykam bajuu

Opublikowano

no i nic :tongue4::polew:

:hi: czołem rezacze..

lekko sie wqrwiam już na to auto bo co chwila coś nowego wyskakuje i zawsze w najgorszym momencie :kwasny:

dziś odkryłem że mam za dużo oleju w silniku (jeśli wierzyć kartce z wymiany too jakieś 0,2l ) a wygląda na lajtowo pół litra za dużo.

do tego zatkały mi się odpływy z podszybia i mam akwarium wokół akumulatora - jutro z rana mam co robić już.. do tego wyskoczyła mi inspekcja oleju i właśnie czytam jak to zgasić.. jak nie urok to.. :confused4:

ty to masz przejścia ze swoim wozem. nie zazdroszcze ;(

dobranoc :hi:

trzym się

ja też się zawijam narka

pupcia-pupa.jpg

Kanar przynajmniej ci się niebędzie nudziło :wink4:

mykam bajuu

heheh no to sie wypiął :wink4:

:polew: :polew: :polew:

__________________________

tez zawijam

nara :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

co do tej chmury , to Akjam ma dziś wolne hehe :decayed: bo do 18tej mają być wszystkie lotniska pozamykane :naughty:

Opublikowano

siemka :hi:

co do tej chmury , to Akjam ma dziś wolne hehe :decayed: bo do 18tej mają być wszystkie lotniska pozamykane :naughty:

kurde takiemu to dobrze hehe

siema z rana :afro::siema:

Opublikowano

:hi:

kur.wa ale beznadziejna ta pogoda :kwasny:

dziś w drodze do pracy mało braklo a skasowal bym mojego wyrezanego furacza :naughty:

jeb...na przelewająca się woda przez jezdnie :wallbash:

________________________

Opublikowano

Oko jak się napier*ala 2paki w taką pogodę to co się dziwisz :tongue4:

nom pogoda wręcz śliczna nic ino iść i czerpać prysznic z nieba :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oko jak się napier*ala 2paki w taką pogodę to co się dziwisz :tongue4:

nom pogoda wręcz śliczna nic ino iść i czerpać prysznic z nieba :polew: :polew: :polew:

a ja mam na tablicy ogłoszeń kartkę: w dniu 16 kwietnia 2010 między godziną 7 a 15 nastąpi przerwa w dostawie wody

:polew: :polew:

Opublikowano

Oko jak się napier*ala 2paki w taką pogodę to co się dziwisz :tongue4:

nom pogoda wręcz śliczna nic ino iść i czerpać prysznic z nieba :polew: :polew: :polew:

a ja mam na tablicy ogłoszeń kartkę: w dniu 16 kwietnia 2010 między godziną 7 a 15 nastąpi przerwa w dostawie wody

:polew: :polew:

tablicy ogłoszeń w domu? hehe żona ci takie coś wystawia?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oko jak się napier*ala 2paki w taką pogodę to co się dziwisz :tongue4:

nom pogoda wręcz śliczna nic ino iść i czerpać prysznic z nieba :polew: :polew: :polew:

...do 200 to jeszcze brakowało, ale wiem że następną inwestycją będą nowe opony do tyłu :gwizdanie: albo fura z quattro :naughty:

Opublikowano

Oko jak się napier*ala 2paki w taką pogodę to co się dziwisz :tongue4:

nom pogoda wręcz śliczna nic ino iść i czerpać prysznic z nieba :polew: :polew: :polew:

a ja mam na tablicy ogłoszeń kartkę: w dniu 16 kwietnia 2010 między godziną 7 a 15 nastąpi przerwa w dostawie wody

:polew: :polew:

tablicy ogłoszeń w domu? hehe żona ci takie coś wystawia?? :polew: :polew: :polew:

nie gadamy ze sobą od 2 dni :polew: :polew:

Opublikowano

Oko jak się napier*ala 2paki w taką pogodę to co się dziwisz :tongue4:

nom pogoda wręcz śliczna nic ino iść i czerpać prysznic z nieba :polew: :polew: :polew:

Oko jak się napier*ala 2paki w taką pogodę to co się dziwisz :tongue4:

nom pogoda wręcz śliczna nic ino iść i czerpać prysznic z nieba :polew: :polew: :polew:

a ja mam na tablicy ogłoszeń kartkę: w dniu 16 kwietnia 2010 między godziną 7 a 15 nastąpi przerwa w dostawie wody

:polew: :polew:

a ja mam na tablicy ogłoszeń kartkę: w dniu 16 kwietnia 2010 między godziną 7 a 15 nastąpi przerwa w dostawie wody

:polew: :polew:

tablicy ogłoszeń w domu? hehe żona ci takie coś wystawia?? :polew: :polew: :polew:

hehe to bierz wiadro i biegnij je napełnić pod rynne :tongue4:

Opublikowano

Oko jak się napier*ala 2paki w taką pogodę to co się dziwisz :tongue4:

nom pogoda wręcz śliczna nic ino iść i czerpać prysznic z nieba :polew: :polew: :polew:

...do 200 to jeszcze brakowało, ale wiem że następną inwestycją będą nowe opony do tyłu :gwizdanie: albo fura z quattro :naughty:

ale to nie o napędu zależy tylko od kierowcy :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

ale to nie o napędu zależy tylko od kierowcy :gwizdanie:

:polew:

muhehehe :polew: :polew: :polew:

hehe to bierz wiadro i biegnij je napełnić pod rynne :tongue4:

będziesz miał kwaśną wodę i to za friko czysty zysk muhehehe

nie gadamy ze sobą od 2 dni :polew: :polew:

daj nr to ja z nią pogadam :naughty:

Opublikowano

Kędzior :mysli::ssij:

:tongue4:

Opublikowano

Kędzior :mysli::ssij:

:tongue4:

suta twojej? :naughty::polew: :polew:

:wink4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 09:12_________________________________________________obczajcie to hehe

Kabaret Młodych Panów - Na pokładzie rządowego samolotu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.