Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak Ci się nie podoba - to zawsze mogę cie pogrążyć na strefie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jak Ci się nie podoba - to zawsze mogę cie pogrążyć na strefie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

szkoda słów no szkoda troche władzy i odbija :song::thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A jak Ci się nie podoba - to zawsze mogę cie pogrążyć na strefie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

szkoda słów no szkoda troche władzy i odbija :song::thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ktoś musi to bydło tu pilnować

p.s.1 a tak na serio - to się tak napinam do jaj bez urazy :hi:

p.s.2 no może prócz tej strefy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

p.s.1 a tak na serio - to się tak napinam do jaj bez urazy :hi:

p.s.2 no może prócz tej strefy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

napinacze :polew:

Opublikowano

napinacze :polew:

jedyny którego objeżdżam :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

wróciłem ze spota , było fajnie :decayed:

Opublikowano

napinacze :polew:

jedyny którego objeżdżam :kox: :kox: :kox:

lol

wróciłem ze spota , było fajnie :decayed:

czyli był alkohol? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wróciłem ze spota , było fajnie :decayed:

czyli był alkohol? :polew: :polew: :polew:

ja już nie pije :naughty:
Opublikowano

:hi:

keżor na Eu byłeś ? też muszę się tam wybrać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

keżor na Eu byłeś ? też muszę się tam wybrać :gwizdanie:

eu ponoć już nie istnieje :wink4: byłem oficjalnie na spocie audi śląsk , szkoda że nie mamy z nimi spotów , kilka za***istych ludzi tam jest , owszem jest kilka zakał , ale tylko kilka :decayed:
Opublikowano

napinacze :polew:

jedyny którego objeżdżam :kox: :kox: :kox:

:naughty:

Opublikowano

wróciłem ze spota , było fajnie :decayed:

czyli był alkohol? :polew: :polew: :polew:

ja już nie pije :naughty:

nom ja tez :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

keżor na Eu byłeś ? też muszę się tam wybrać :gwizdanie:

eu ponoć już nie istnieje :wink4: byłem oficjalnie na spocie audi śląsk , szkoda że nie mamy z nimi spotów , kilka za***istych ludzi tam jest , owszem jest kilka zakał , ale tylko kilka :decayed:

może by się z nimi ustawić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

keżor na Eu byłeś ? też muszę się tam wybrać :gwizdanie:

eu ponoć już nie istnieje :wink4: byłem oficjalnie na spocie audi śląsk , szkoda że nie mamy z nimi spotów , kilka za***istych ludzi tam jest , owszem jest kilka zakał , ale tylko kilka :decayed:

może by się z nimi ustawić :gwizdanie:

ale to byśmy musieli zmienić dzień spotów :confused4: a pewnie sie większość nie zgodzi :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

keżor na Eu byłeś ? też muszę się tam wybrać :gwizdanie:

eu ponoć już nie istnieje :wink4: byłem oficjalnie na spocie audi śląsk , szkoda że nie mamy z nimi spotów , kilka za***istych ludzi tam jest , owszem jest kilka zakał , ale tylko kilka :decayed:

może by się z nimi ustawić :gwizdanie:

ale to byśmy musieli zmienić dzień spotów :confused4: a pewnie sie większość nie zgodzi :gwizdanie:

nie musi to być co tydzień, można tak zrobić wspólnego spota w jakąś sobotę czy coś w tym klimacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

keżor na Eu byłeś ? też muszę się tam wybrać :gwizdanie:

eu ponoć już nie istnieje :wink4: byłem oficjalnie na spocie audi śląsk , szkoda że nie mamy z nimi spotów , kilka za***istych ludzi tam jest , owszem jest kilka zakał , ale tylko kilka :decayed:

może by się z nimi ustawić :gwizdanie:

ale to byśmy musieli zmienić dzień spotów :confused4: a pewnie sie większość nie zgodzi :gwizdanie:

nie musi to być co tydzień, można tak zrobić wspólnego spota w jakąś sobotę czy coś w tym klimacie

ja myśle, że można by na to Tour de śląsk sie wybrać z nimi :wink4:
Opublikowano

:hi:

keżor na Eu byłeś ? też muszę się tam wybrać :gwizdanie:

eu ponoć już nie istnieje :wink4: byłem oficjalnie na spocie audi śląsk , szkoda że nie mamy z nimi spotów , kilka za***istych ludzi tam jest , owszem jest kilka zakał , ale tylko kilka :decayed:

może by się z nimi ustawić :gwizdanie:

ale to byśmy musieli zmienić dzień spotów :confused4: a pewnie sie większość nie zgodzi :gwizdanie:

nie musi to być co tydzień, można tak zrobić wspólnego spota w jakąś sobotę czy coś w tym klimacie

wybacz ale będę realistą - zrobia się 2 grupy i tyle nie ma co owijać w bawełnę...

A na Tour de Śląsk - to nie mam słów- za postanie z pajacami trzeba zapłacić 25 zł

Opublikowano

a TDŚ to impreza coroczna ? :polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:21_________________________________________________Krolu w sumie masz rację z tymi grupkami, to ja chyba sam się wybiorę w któryś czwartek

Opublikowano

a TDŚ to impreza coroczna ? :polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:21_________________________________________________Krolu w sumie masz rację z tymi grupkami, to ja chyba sam się wybiorę w któryś czwartek

ja byłem i tez ciężko się odnaleźć jak oni mają zgraną ekipę :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.