Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

keżor na Eu byłeś ? też muszę się tam wybrać :gwizdanie:

eu ponoć już nie istnieje :wink4: byłem oficjalnie na spocie audi śląsk , szkoda że nie mamy z nimi spotów , kilka za***istych ludzi tam jest , owszem jest kilka zakał , ale tylko kilka :decayed:

może by się z nimi ustawić :gwizdanie:

ale to byśmy musieli zmienić dzień spotów :confused4: a pewnie sie większość nie zgodzi :gwizdanie:

nie musi to być co tydzień, można tak zrobić wspólnego spota w jakąś sobotę czy coś w tym klimacie

wybacz ale będę realistą - zrobia się 2 grupy i tyle nie ma co owijać w bawełnę...

A na Tour de Śląsk - to nie mam słów- za postanie z pajacami trzeba zapłacić 25 zł

k**wa :wallbash:

to normalne , że sie stoi z tymi co sie ich zna , ja tam polazłem do eu jak ostatnio był łączony spot , kto ma jaja ten podejdzie do drugiej grupy...

tyle w temacie

a co do TDŚ to 25zł jest za sam finał na torze w wyrazowie (nagrody plus wynajem toru na cały dzień )

ide spać , nara

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a TDŚ to impreza coroczna ? :polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:21_________________________________________________Krolu w sumie masz rację z tymi grupkami, to ja chyba sam się wybiorę w któryś czwartek

ja byłem i tez ciężko się odnaleźć jak oni mają zgraną ekipę :gwizdanie:

nawet u nas na spotach robią się grupki [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:25_________________________________________________keżor się wkurwił

Opublikowano

czuję tu odrobinę nerwówki :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:27_________________________________________________Miszka, robią sie grupki bo tylko 2 osoby Cie lubią :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

czuję tu odrobinę nerwówki :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:27_________________________________________________Miszka, robią sie grupki bo tylko 2 osoby Cie lubią :gwizdanie:

:polew:

trudno życie :tongue4:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:31_________________________________________________a zdradzisz mi które dwie :polew: :polew:

Opublikowano

dobrywieczór :hi:

Opublikowano

czuję tu odrobinę nerwówki :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:27_________________________________________________Miszka, robią sie grupki bo tylko 2 osoby Cie lubią :gwizdanie:

:polew:

trudno życie :tongue4:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:31_________________________________________________a zdradzisz mi które dwie :polew: :polew:

sam Ty i Żona jak nie jedziesz na spota :polew:

Opublikowano

sam Ty i Żona jak nie jedziesz na spota :polew:

buhehehehe :polew: :polew: :polew: :polew: z tą żoną to niebył bym taki pewny widzisz jak go leje hehe

siemasz Oko

Opublikowano

czuję tu odrobinę nerwówki :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:27_________________________________________________Miszka, robią sie grupki bo tylko 2 osoby Cie lubią :gwizdanie:

:polew:

trudno życie :tongue4:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:31_________________________________________________a zdradzisz mi które dwie :polew: :polew:

sam Ty i Żona jak nie jedziesz na spota :polew:

spodziewałem się takiej odpowiedzi :thumbdown:

Opublikowano

o której jutro wyjazd do gliwic? napinacze :polew:

po lekturze spamu :naughty:

Opublikowano

wszystko do dogadania jak zwykle na pare minut przed wyjazdem :polew:

Opublikowano

Do jutra zrylaki napinacze :decayed:

:hi:

:polew:

Opublikowano

Do jutra zrylaki napinacze :decayed:

:hi:

bajoo :hi:

Opublikowano

a ja naparzam z komory, Basia zajęła kompa :(

Opublikowano

Do jutra zrylaki napinacze :decayed:

:hi:

3msie :hi:

Opublikowano

a ja naparzam z komory, Basia zajęła kompa :(

ahh te babyyy

Opublikowano

a ja naparzam z komory, Basia zajęła kompa :(

ahh te babyyy

ta basia dreczy stanleya

:shocked:

:polew: :polew:

Opublikowano

a ja naparzam z komory, Basia zajęła kompa :(

ahh te babyyy

ta basia dreczy stanleya

:shocked:

:polew: :polew:

nom szkoda chłopa szkoda

Opublikowano
:hi: narazie pany ide spac
Opublikowano

:hi: narazie pany ide spac

narka dziadek :hi:

:wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.