Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś muszę się wcześniej położyć :gwizdanie:

Także tego... :gwizdanie:

No to może pójdę na spacer :polew: :polew:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe trzymam kciuki za ciebie :decayed::hi:

Opublikowano

ja też :decayed:

Opublikowano

ale bym się napił wiskacza :gwizdanie:

Opublikowano

ale bym się napił wiskacza :gwizdanie:

Starego Jacka Danielsa z Colą.... :evil::good:

Opublikowano

ale bym się napił wiskacza :gwizdanie:

Jacka Danielsa z Colą.... :evil::good:

ballantims tez dobry :wink4:

Opublikowano

a wódka w ząbki kole ??? :mysli: :mysli: :mysli:

:hi:

ziomale

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

w kupie raźniej :wink4:

Opublikowano

ale bym się napił wiskacza :gwizdanie:

kedzior to wpadaj do mnie ja tego mam 4 butelki tylko nie ma komu tego pic bo nikomu u mnie to nie smakuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

w kupie raźniej :wink4:

jade :tongue4:

Opublikowano

ale bym się napił wiskacza :gwizdanie:

kedzior to wpadaj do mnie ja tego mam 4 butelki tylko nie ma komu tego pic bo nikomu u mnie to nie smakuje :gwizdanie:

podaruj mi chodź jedną buteleczke :decayed:

siemasz Max

Opublikowano

:hi:

wyspales sie gdzie idziemy dzisiaj :kox:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:11_________________________________________________

ale bym się napił wiskacza :gwizdanie:

kedzior to wpadaj do mnie ja tego mam 4 butelki tylko nie ma komu tego pic bo nikomu u mnie to nie smakuje :gwizdanie:

podaruj mi chodź jedną buteleczke :decayed:

siemasz Max

jak podjedziesz to moze z racji tego ze nie bede sam do tej buteleczki i mi zasmakuje :naughty:

Opublikowano

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

w kupie raźniej :wink4:

ja jadę :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:13_________________________________________________

:hi:

wyspales sie gdzie idziemy dzisiaj :kox:

gości miałem :wallbash: :wallbash: :wallbash: ale ja mogę iść :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

Ja będę :pleasantry:

Opublikowano

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

w kupie raźniej :wink4:

ja jadę

i ja jade :decayed:
Opublikowano

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

w kupie raźniej :wink4:

ja jadę

i ja jade :decayed:

a ty po co ? :decayed:
Opublikowano

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

w kupie raźniej :wink4:

ja jadę

i ja jade :decayed:

a ty po co ? :decayed:

chwalic sie bedzie felgami

Opublikowano

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

w kupie raźniej :wink4:

ja jadę

i ja jade :decayed:

a ty po co ? :decayed:

:ssij: rózówy

:polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:29_________________________________________________

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

w kupie raźniej :wink4:

ja jadę

i ja jade :decayed:

a ty po co ? :decayed:

chwalic sie bedzie felgami

no to przyjade na zimówkach ;(
Opublikowano

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

w kupie raźniej :wink4:

ja jadę

i ja jade :decayed:

a ty po co ? :decayed:

:ssij: rózówy

:polew:

zgłoszony do moderatora... koniec teog dobrego - nastały czasy despoty :kox: :kox: :kox::krol:
Opublikowano

jedziecie jutro do gliwic? :gwizdanie:

w kupie raźniej :wink4:

ja jadę

i ja jade :decayed:

a ty po co ? :decayed:

:ssij: rózówy

:polew:

zgłoszony do moderatora... koniec teog dobrego - nastały czasy despoty :kox: :kox: :kox::krol:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.