Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ładnie Kędzior :good: Ile płaciłeś :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Keżor sory ale się naprawdę h*j*wo poczułem :confused4:

byłem po sklepach i kupiłem sobie statyw do aparata :decayed: czasem opłaca się pojechać i kupić coś niż wszystko zamawiać z allegro :gwizdanie: :polew:

spoko luz :wink4: zdrowie przedewszystkim :good:

a co do staywu , to mosz paparat chociaż ? :decayed: bo nigdy nie robiłeś fotek na spotach :tongue4:

Opublikowano

Ja myślę, że jednak opłaca się kupić smarta :gwizdanie:

Smart ForTwo vs. Lamborghini Gallardo

:polew: :polew: :polew:

Gregor je*łem :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 19:16_________________________________________________

No to ładnie Kędzior :good: Ile płaciłeś :gwizdanie:

79zł zapłaciłem w fotojokerze

Keżor sory ale się naprawdę h*j*wo poczułem :confused4:

byłem po sklepach i kupiłem sobie statyw do aparata :decayed: czasem opłaca się pojechać i kupić coś niż wszystko zamawiać z allegro :gwizdanie: :polew:

spoko luz :wink4: zdrowie przedewszystkim :good:

a co do staywu , to mosz paparat chociaż ? :decayed: bo nigdy nie robiłeś fotek na spotach :tongue4:

hehe niemam narazie kompletuje sprzęt, mam kartę pamięci, 4obiektywy, futerał na aparat, lampy błyskowe, teraz już statyw, nom myślę że teraz mogę cośkupić do robienia zdjęć :polew: :polew: :polew: zastanawiam się nad takim sprzętem:

afot01.jpg

hehe a tak serio to mam

sony a300

Opublikowano

Siema. Kurde Basia siedzi na kompie i montuje filmik z BT. Nawet jestem z mojego rezysera kina akcji zadowolony. He he. Klip ma sie ku koncowi.

Opublikowano

Siema. Kurde Basia siedzi na kompie i montuje filmik z BT. Nawet jestem z mojego rezysera kina akcji zadowolony. He he. Klip ma sie ku koncowi.

..kiedy premiera ?? :gwizdanie:
Opublikowano

Siema. Kurde Basia siedzi na kompie i montuje filmik z BT. Nawet jestem z mojego rezysera kina akcji zadowolony. He he. Klip ma sie ku koncowi.

a filmik podobno trwa 15sekund więc się nienapalajcie :decayed:

:wink4:

Opublikowano

Siema. Kurde Basia siedzi na kompie i montuje filmik z BT. Nawet jestem z mojego rezysera kina akcji zadowolony. He he. Klip ma sie ku koncowi.

a filmik podobno trwa 15sekund więc się nienapalajcie :decayed:

:wink4:

:polew:
Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

Może jakiego grilla jutro zrobimy ma być słonecznie i w miarę ciepło :gwizdanie:

Opublikowano

Może jakiego grilla jutro zrobimy ma być słonecznie i w miarę ciepło :gwizdanie:

ale ja niemogę pić :wallbash:

Opublikowano

Może jakiego grilla jutro zrobimy ma być słonecznie i w miarę ciepło :gwizdanie:

ale ja niemogę pić :wallbash:

grill to nie 0,7 na łeb :polew:

Opublikowano

Dokładnie nie chodzi o picie tylko o grillowanie w obrym towarzystwie.

Opublikowano

Dokładnie nie chodzi o picie tylko o grillowanie w obrym towarzystwie.

coo?? jakoś tak dziwnie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może jakiego grilla jutro zrobimy ma być słonecznie i w miarę ciepło :gwizdanie:

ale ja niemogę pić :wallbash:

grill to nie 0,7 na łeb :polew:

no to ja chyba jeszcze na grillu niebyłem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czyli nie zaliczasz się o grona dobrego towarzystwa :polew: :polew:

Opublikowano

Czyli nie zaliczasz się o grona dobrego towarzystwa :polew: :polew:

dzięki ;( ;(

hehe

Opublikowano

Zawsze do usług :decayed:

Opublikowano

Zawsze do usług :decayed:

kolega... :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

Przelew wiesz tak jak zwykle :naughty:

Opublikowano

Przelew wiesz tak jak zwykle :naughty:

aha no tak sory spóźniłem się z nim wię dlatego taki jesteś

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przelew wiesz tak jak zwykle :naughty:

aha no tak sory spóźniłem się z nim wię dlatego taki jesteś

:polew: :polew: :polew: :polew:

A odsetki lecą :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.