Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dojebani Ci ludzie co klaskają nie ? :polew: biją na BIS :polew: :polew:

nom lałem z tego jak niewiem hehehe co za typy to szok chyba nawet w USA takich pogrzebów niemają :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 19:18_________________________________________________

mHDbi.jpg

podoba mnie się :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 19:20_________________________________________________Keżor ty technomule :polew: :polew: :polew: fajne :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Keżor ty technomule :polew: :polew: :polew: fajne :good:

:decayed:
Opublikowano

Keżor ty technomule :polew: :polew: :polew: fajne :good:

:decayed:

i co by tu robiccc :mysli::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior jedziemy kajś bo ja też nie mam co robić :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior jedziemy kajś bo ja też nie mam co robić :gwizdanie:

kaj hehe do maka?? :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior jedziemy kajś bo ja też nie mam co robić :gwizdanie:

kaj hehe do maka?? :polew: :polew:

Byłem przed chwilą na spacerze na stawikach i jak przejeżdżałem obok to kolejka wystawała na dwór :naughty:
Opublikowano

Kędzior jedziemy kajś bo ja też nie mam co robić :gwizdanie:

kaj hehe do maka?? :polew: :polew:

Byłem przed chwilą na spacerze na stawikach i jak przejeżdżałem obok to kolejka wystawała na dwór :naughty:

ahh co ci ludzie w tym maku robią tylko by żarli i żarli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie ma jak city rock :) pozdro

Opublikowano

No tylko Ty taki normalny i nic nie jesz :polew: :polew:

Opublikowano

nie ma jak city rock :) pozdro

WIOLAA :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

nie ma jak city rock :) pozdro

A co tam ciekawego mają :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 19:55_________________________________________________

nie ma jak city rock :) pozdro

WIOLAA :slina: :slina: :slina:

BRZYDAL :polew: :polew:
Opublikowano

BRZYDAL :polew: :polew:

Wiola super dziewczyna :good::jerk:

Opublikowano

BRZYDAL :polew: :polew:

Wiola super dziewczyna :good::jerk:

Tak sobie to tłumacz kolego :decayed:
Opublikowano

Wiola dzisiaj ładnie wygląda. Bluzkę ma taka, aż jej pepek widać. lol

Opublikowano

Nie mów takich rzeczy bo Kędzior się zawstydzi :embarrassed:

Opublikowano

Wiola dzisiaj ładnie wygląda. Bluzkę ma taka, aż jej pepek widać. lol

Ona zawsze ładnie wygląda :naughty:

Bulczas to może do CityRock skoczymy :mysli::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 20:03_________________________________________________

BRZYDAL :polew: :polew:

Wiola super dziewczyna :good::jerk:

Tak sobie to tłumacz kolego :decayed:

nie obrażaj mojej niedoszłej kobiety :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

Bulczas to może do CityRock skoczymy :mysli::polew: :polew: :polew:

Myślę że to kiepski pomysł źle mi się kojarzy :gwizdanie:
Opublikowano

Bulczas to może do CityRock skoczymy :mysli::polew: :polew: :polew:

Myślę że to kiepski pomysł źle mi się kojarzy :gwizdanie:

niechcesz żebym się spotkał z Wiolą i żebym miał dziewczynę?? ;(

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Ziomy

ja dalej walczę ze skutkami wczorajszego K.O

Opublikowano
  • Autor

Bulczas to może do CityRock skoczymy :mysli::polew: :polew: :polew:

Myślę że to kiepski pomysł źle mi się kojarzy :gwizdanie:

u mnie City Rock też jest na czarnej liście , a właściwie ja u nich :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.