Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to farciarze inaczej by im było pewnie wstyd :polew: :polew:

wzieli mnei z zaskoczenia :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

taniaj niunia taniaj

4.jpg

No tania se spoko... :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tania se spoko... :polew: :polew:

tania bo ją poprosiłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No tania se spoko... :polew: :polew:

tania bo ją poprosiłem :polew: :polew: :polew:

No to luzik! :wink4: Spadam zagrać w piłe! Narta! Trzymcie się! Si ja! :kox:
Opublikowano

A ja nie widzę jak tania :gwizdanie:

Opublikowano

A ja nie widzę jak tania :gwizdanie:

bo ty masz kobite i niemożesz na takie rzeczy patrzeć :tongue4:

powodzenia Akjam strzel gola chociaż jednego :polew: :polew:

Opublikowano

A ja nie widzę jak tania :gwizdanie:

bo ty masz kobite i niemożesz na takie rzeczy patrzeć :tongue4:

powodzenia Akjam strzel gola chociaż jednego :polew: :polew:

A już jechałem z Wiolą do Ciebie ale jednak odwiozę ją na przystanek :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:17_________________________________________________Może zrobimy mecz Katowice kontra Gliwice :kox:
Opublikowano
  • Autor

Może zrobimy mecz Katowice kontra Gliwice :kox:

kto ile biere na klate , ale koks jest sędzią :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________

wczoraj się mierzyłem z porszakiem i ścigaczem :evil:

już mi troche brakuje popierdalania po mieście :kox: jutro oddaje auto do naprawy :slina:
Opublikowano

:hi:

odpalać głośniczki, skończyłam! :tongue4:

film -> by keżor

montaż -> Adrenalina Home Film Studio :polew: :polew: :kox:

http://vimeo.com/11027986

a tak poważnie to mój pierwszy raz :bag: konstruktywa krytyka mile widziana :cool1:

Opublikowano

jutro oddaje auto do naprawy :slina:

:good: :good:

Opublikowano

:hi:

odpalać głośniczki, skończyłam! :tongue4:

film -> by keżor

montaż -> Adrenalina Home Film Studio :polew: :polew: :kox:

http://vimeo.com/11020487

a tak poważnie to mój pierwszy raz :bag: konstruktywa krytyka mile widziana :cool1:

:ban:

Opublikowano

O k**wa Sprata jest najlepsza :polew: :polew: Filmik za***isty :wink4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:28_________________________________________________

Może zrobimy mecz Katowice kontra Gliwice :kox:

kto ile biere na klate , ale koks jest sędzią :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________

wczoraj się mierzyłem z porszakiem i ścigaczem :evil:

już mi troche brakuje popierdalania po mieście :kox: jutro oddaje auto do naprawy :slina:

Wtrysków już nie oddam :decayed:
Opublikowano

:hi:

odpalać głośniczki, skończyłam! :tongue4:

film -> by keżor

montaż -> Adrenalina Home Film Studio :polew: :polew: :kox:

http://vimeo.com/11020487

a tak poważnie to mój pierwszy raz :bag: konstruktywa krytyka mile widziana :cool1:

na końcu o mało co się nie udusiłem jak zobaczyłem co za fotke wstawiłaś :polew: :polew: :polew: :polew:

film zajebi*ty na maxa serio bardzo mi się podoba :good: :good: :good: :good: :good:

kawał dobrej pracy

Opublikowano
  • Autor

:hi:

odpalać głośniczki, skończyłam! :tongue4:

film -> by keżor

montaż -> Adrenalina Home Film Studio :polew: :polew: :kox:

http://vimeo.com/11020487

a tak poważnie to mój pierwszy raz :bag: konstruktywa krytyka mile widziana :cool1:

:jerk: ale ze mnie za***isty kamerzysta , a z Ciebie za***ista montażystka :kox: :kox: :kox::notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good: :good: ZAAAAJJEEEEEBIIIISTEEEEE

ale trza by kamere dorwać jakąs profi :naughty:

Opublikowano

bardzo fajny styl zrobiła nie razi w oczy słaba jakość sprzętu :good:

można śmiało wrzucić na galerie z BT

Opublikowano

Dawajcie więcej filmików bo Keżor tego trochę nakręcił :naughty:

Opublikowano

Dawajcie więcej filmików bo Keżor tego trochę nakręcił :naughty:

chcesz mnie zabić??? :zyzol:

Opublikowano

Dawajcie więcej filmików bo Keżor tego trochę nakręcił :naughty:

chcesz mnie zabić??? :zyzol:

Nie no czemu skoro jeden Ci wyszedł to czemu nie pójść za ciosem :polew:
Opublikowano

Dawajcie więcej filmików bo Keżor tego trochę nakręcił :naughty:

chcesz mnie zabić??? :zyzol:

jak na pierwszy raz jest miazga, i Basia się super spisała i Keżor też niezły materiał nakręcił :decayed:
Opublikowano

Idź na całość :kox:

Opublikowano

Idź na całość :kox:

:decayed: :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.