Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

weekend był ciężki :kox: i teraz staram się pracować

ps Krolu słyszałem, że ma dla mnie kubek :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 13:44_________________________________________________ku***a jak mi się nie chce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja ? :blink: :blink:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

weekend był ciężki :kox: i teraz staram się pracować

ps Krolu słyszałem, że ma dla mnie kubek :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 13:44_________________________________________________ku***a jak mi się nie chce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja ? :blink: :blink:

tak Ty :baseball:

Opublikowano

weekend był ciężki :kox: i teraz staram się pracować

ps Krolu słyszałem, że ma dla mnie kubek :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 13:44_________________________________________________ku***a jak mi się nie chce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja ? :blink: :blink:

tak Ty :baseball:

:no: :no: :no: wiem kto go ma ale nie powiem :no: :no:
Opublikowano

takżeee tegooooo :slina: :slina: :slina:

melyssa-ford-picture-4.jpg

Opublikowano

Kędzior za robotę się weź :decayed: Ja idę pograć w piłkę :kox:

Opublikowano

Kędzior za robotę się weź :decayed: Ja idę pograć w piłkę :kox:

gdzie idziesz pograć

Opublikowano

Kędzior za robotę się weź :decayed: Ja idę pograć w piłkę :kox:

gdzie idziesz pograć

Na będzin jedziesz :decayed:
Opublikowano

weekend był ciężki :kox: i teraz staram się pracować

ps Krolu słyszałem, że ma dla mnie kubek :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 13:44_________________________________________________ku***a jak mi się nie chce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja ? :blink: :blink:

tak Ty :baseball:

Krolu nie ma, zgaduj dalej :tongue4:

tylko że Stanley już do niego .... a zresztą nieważne :decayed:

Opublikowano

Krolu nie ma, zgaduj dalej :tongue4:

tylko że Stanley już do niego .... a zresztą nieważne :decayed:

:polew: :polew: :polew: o fak :polew: :polew: :polew:

wrzuć filmik na temat bukowiny :wink4:

Opublikowano

weekend był ciężki :kox: i teraz staram się pracować

ps Krolu słyszałem, że ma dla mnie kubek :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 13:44_________________________________________________ku***a jak mi się nie chce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja ? :blink: :blink:

tak Ty :baseball:

Krolu nie ma, zgaduj dalej :tongue4:

tylko że Stanley już do niego .... a zresztą nieważne :decayed:

no dokończ bo jakoś tak nic mi do głowy nie przychodzi :mysli:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 16:21_________________________________________________

weekend był ciężki :kox: i teraz staram się pracować

ps Krolu słyszałem, że ma dla mnie kubek :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 13:44_________________________________________________ku***a jak mi się nie chce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja ? :blink: :blink:

tak Ty :baseball:

:no: :no: :no: wiem kto go ma ale nie powiem :no: :no:

a Ciebie trzeba do pionu sprowadzić bo od czasu jak jesteś różowy zaczynasz fikać :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu nie ma, zgaduj dalej :tongue4:

tylko że Stanley już do niego .... a zresztą nieważne :decayed:

no dokończ bo jakoś tak nic mi do głowy nie przychodzi :mysli:[

nic.... a mi bardzo wiele rzeczy :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

także tego :decayed:

Opublikowano

co tam dziewczyny? :tongue4:

Opublikowano

Kędzior za robotę się weź :decayed: Ja idę pograć w piłkę :kox:

gdzie idziesz pograć

Na będzin jedziesz :decayed:

ej ja mieszkam w bedzinie moze bym pokopal z wami? :)

Opublikowano

ej ja mieszkam w bedzinie moze bym pokopal z wami? :)

oni chleją jabcoki a nie grają nieznasz Rafała :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu nie ma, zgaduj dalej :tongue4:

tylko że Stanley już do niego .... a zresztą nieważne :decayed:

no dokończ bo jakoś tak nic mi do głowy nie przychodzi :mysli:[

nic.... a mi bardzo wiele rzeczy :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

nie zrozumiałeś... :punish:

także kubeczek jutro na spota mi przywieź

Opublikowano

ej ja mieszkam w bedzinie moze bym pokopal z wami? :)

oni chleją jabcoki a nie grają nieznasz Rafała :polew: :polew: :polew:

dokładnie, w Bukowinie jak miał pić vódkę to prawie płakał, wolał mieszać jabłka z wodą gazowaną :gwizdanie:

Opublikowano

ej ja mieszkam w bedzinie moze bym pokopal z wami? :)

oni chleją jabcoki a nie grają nieznasz Rafała :polew: :polew: :polew:

dokładnie, w Bukowinie jak miał pić vódkę to prawie płakał, wolał mieszać jabłka z wodą gazowaną :gwizdanie:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.