Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na urodziny to będzie potrzeba jeszcze dźwiękowca, kogoś od kostiumów i świateł

no bo jak nakrecimy tych "300"

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz jak fajnie było ...

bez Ciebie.

:polew: :polew: :polew::wink4:

noi właśnie dlatego mnie niebyło hehehe :tongue4:

żrcik stary :tongue4:

dimana żegnaliśmy jutro dyma do England ;( ;( ;([br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 22:17_________________________________________________

na urodziny to będzie potrzeba jeszcze dźwiękowca, kogoś od kostiumów i świateł

no bo jak nakrecimy tych "300"

:polew:

Kędzior ma główną rolę zaklepaną, kwestia ustalenia gaży, ale z tego co słyszałem to mówił że ża heppy meil-a zrobi wszystko :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4::wink4:

Opublikowano

ja już w domu :decayed:

Grisza, fajnie, że wpadłeś. Zapraszamy częściej :good:

Ja też już w domku.... Jeszcze miałem kurs do Bielska..... ale szybko obskoczyłem :evil:

Też jestem zadowolony ze spotu, był to mój pierwszy raz ale napewno nie ostatni... :) Za tydzień jak czas pozwoli też będe :wink4:

Opublikowano

hehe Max ja już niejadam fast-foodów od dzisiaj mówię dość :kox:

nom szkoda Dimana ale jak wróci to sobie nadrobimy :decayed: wiesz jak to z surykatkami zawsze wędrują :polew:

Stan pamiętaj to jest wersja nisko budżetowa hehe a jeśli chodzi o catering to tak jak już pisałem będzie tylko wódka i przepojka na nic więcej niema co liczyć :polew: :polew:

Grisza wbijaj im nas więcej tym lepiej, mnie dzisiaj niebyło ale następnym razem będę :) mam nadzieje że chłopaki siary nienarobili bo oni to sie zachować przecież z kulturą nieumieją

Opublikowano

Ja też już w domku.... Jeszcze miałem kurs do Bielska..... ale szybko obskoczyłem :evil:

Też jestem zadowolony ze spotu, był to mój pierwszy raz ale napewno nie ostatni... :) Za tydzień jak czas pozwoli też będe :wink4:

elegancko :wink4:

no ja też dotarłem, spocik :notworthy:, może za tydzień spot z gryllem zrobim :naughty:

Opublikowano

może za tydzień spot z gryllem zrobim :naughty:

jak grill to tylko przy weekendzie :gwizdanie: bo jak to tak grill bez piwa :gwizdanie:

Opublikowano

może za tydzień spot z gryllem zrobim :naughty:

jak grill to tylko przy weekendzie :gwizdanie: bo jak to tak grill bez piwa :gwizdanie:

a Ty czemu na spocie nie byłeś ?

Opublikowano

obecny...

i ide w becik ;)

trzymejcie sie i wyśpijcie się :P[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 22:31_________________________________________________oko a ty tak nie żyłuj zimnej turbinki :gwizdanie:

Opublikowano

i ide w becik ;)

fajnie że sie jeszcze zmieścisz ??? :shocked:

:decayed:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 22:33_________________________________________________

author=Seski link=topic=85081.msg1554740#msg1554740 date=1271795570]

oko a ty tak nie żyłuj zimnej turbinki :gwizdanie:

...a kto bogatemu zabroni ??? :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

Grisza wbijaj im nas więcej tym lepiej, mnie dzisiaj niebyło ale następnym razem będę :) mam nadzieje że chłopaki siary nienarobili bo oni to sie zachować przecież z kulturą nieumieją

jak my robimy siarę to jak się nazywa to co Ty robisz :polew: :polew:

Opublikowano

Grisza wbijaj im nas więcej tym lepiej, mnie dzisiaj niebyło ale następnym razem będę :) mam nadzieje że chłopaki siary nienarobili bo oni to sie zachować przecież z kulturą nieumieją

Nie no.... pełna kultura :wink4: zobaczymy następnym razem :gwizdanie:

Opublikowano

ja spadam Panowie.

No to do środy :naughty:

Opublikowano

Grisza wbijaj im nas więcej tym lepiej, mnie dzisiaj niebyło ale następnym razem będę :) mam nadzieje że chłopaki siary nienarobili bo oni to sie zachować przecież z kulturą nieumieją

jak my robimy siarę to jak się nazywa to co Ty robisz :polew: :polew:

:bicz2::punish:

Opublikowano

Dzięx wszystkim obencym i nieobecnym! :hi:

Opublikowano

Dzięx wszystkim obencym i nieobecnym! :hi:

a nieobecnym za co niby ? :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięx wszystkim obencym i nieobecnym! :hi:

a nieobecnym za co niby ? :polew: :polew:

No trochę kultury... :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

bez przesady :kox:

Opublikowano

Miszka ty prostaku :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam :wink4: rezaczu :decayed:

Opublikowano

Miszka ty prostaku :polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty tępaku i h*j :thumbdown:

Opublikowano

Miszka ty prostaku :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam :wink4: rezaczu :decayed:

:wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.