Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziwne to forum...zamiast podkręcić bajerkę to Wszyscy negatywnie podchodzą do tego typu działań ale ch***j,

po prostu dobrze ci radzimy :gwizdanie: :gwizdanie: - jedź do mechanika :hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziwne to forum...zamiast podkręcić bajerkę to Wszyscy negatywnie podchodzą do tego typu działań ale ch***j,

:polew: :polew: :polew: :polew:

No i idąc dalej, jak Krolu nie umiał sprawić u Keżora, żeby sztanga choć drgnęła ze stojaka to na bank nie miałby wystarczająco siły aby to dokręcić :naughty:

No i siłka za friko przy wymianie uszczelki... :good:
Opublikowano

No i idąc dalej, jak Krolu nie umiał sprawić u Keżora, żeby sztanga choć drgnęła ze stojaka to na bank nie miałby wystarczająco siły aby to dokręcić :naughty:

jak ty mnie denerwujesz - łopatologicznie 1N*m jest to siła jaką potrzeba wykonać obrót 1kg ciężarkiem zawieszonym na ramieniu o długości 1m... więc twierdzisz, że wykonanie obrotu o 360 stopni iloczynu 60 - jest to mega nie ludzkim wysiłkiem?

powtórzę ci ostatni raz - odkręcałem te śruby u keżora... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ja tam wyluzowany jestemmmm Miszka bez ciśnień :wink4:

bunny.gif

Opublikowano

Miłego... :hi:

P.S. Miszka! Może rozrysuj sobie to... :gwizdanie:

Opublikowano

360 stopni iloczynu 60 - jest to mega nie ludzkim wysiłkiem?

+ 180st. :naughty:

Opublikowano

360 stopni iloczynu 60 - jest to mega nie ludzkim wysiłkiem?

+ 180st. :naughty:

nie prawda wtedy uzyskam taką siłę... a o ile stopniu muszę obrócić to już nie ma znaczenie bo obciążenie nie będzie wzrastać... wręcz przy odkręcaniu ustępować
Opublikowano

no to Wy sobie tu pogadajcie a ja też spadam spać :hi:

Opublikowano

no to Wy sobie tu pogadajcie a ja też spadam spać :hi:

też się zbieram :hi:

Opublikowano

ja też :hi:

Opublikowano

Ja wcale nie twierdzę, że ktoś nie jest w stanie tego zrobić :wink4: Po prostu piszę o tym, że trza do tego duuużo siły. Do odkręcania nie aż tyle, ale do dokręcania.

Spadam powoli też spać :papa:

Opublikowano

Ja wcale nie twierdzę, że ktoś nie jest w stanie tego zrobić :wink4: Po prostu piszę o tym, że trza do tego duuużo siły. Do odkręcania nie aż tyle, ale do dokręcania.

Spadam powoli też spać :papa:

jak nie przed chwilą mówiłeś, że nie dam rady - zdecyduj się.

p.s. ale wyszło na moje - warto było tyle zakuwać :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Teoria teorią, praktyka praktyką :wink4:

Opublikowano
:siema: jeszcze dwie nocki :decayed:
Opublikowano

:hi:

kombinator... :gwizdanie:

Opublikowano

A co się będę męczył. Kiedy będę miał zaszczyt przejechać się Twoim padłem :gwizdanie:

Opublikowano

A co się będę męczył. Kiedy będę miał zaszczyt przejechać się Twoim padłem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak mi wymienisz sprzęgło i załatwisz urlop na piątek :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 08:00_________________________________________________

A co się będę męczył. Kiedy będę miał zaszczyt przejechać się Twoim padłem :gwizdanie:

ja Cie mogę przewieźć moim, nie dość, ze patrzysz na wszystkie osobówki z góry to jeszcze ogień z pupy :kox::cool1:

ale to najpierw musisz uzyskać zdogę od Poźka, on był pierwszy i obiecałem mu, że nikt się przed niego nie wciśnie :decayed:

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim :hi:

Teoria teorią, praktyka praktyką :wink4:

coś w tym jest :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.