Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rynek że Łohoho :tongue4:

Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew: :polew: :polew:

ja mam blisko do SPS to może pokażesz mi jak to się robi....czy musiałbym mieć B7 żeby był efekt ? :mysli::tongue4::polew:

Tylko B7... :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rynek że Łohoho :tongue4:

Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew: :polew: :polew:

ja mam blisko do SPS to może pokażesz mi jak to się robi....czy musiałbym mieć B7 żeby był efekt ? :mysli::tongue4::polew:

tobie nawet by b7 niepomogło musowo musiał byś jeździć tak :bag:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rynek że Łohoho :tongue4:

Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew: :polew: :polew:

ja mam blisko do SPS to może pokażesz mi jak to się robi....czy musiałbym mieć B7 żeby był efekt ? :mysli::tongue4::polew:

Tylko B7... :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:zyzol:

Opublikowano

Rynek że Łohoho :tongue4:

Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew: :polew: :polew:

ja mam blisko do SPS to może pokażesz mi jak to się robi....czy musiałbym mieć B7 żeby był efekt ? :mysli::tongue4::polew:

hehe na b5 można jeszcze wyrywać laski w kieleckim... :cool1:

dlatego jeżdżę tam co tydzień :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rynek że Łohoho :tongue4:

Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew: :polew: :polew:

ja mam blisko do SPS to może pokażesz mi jak to się robi....czy musiałbym mieć B7 żeby był efekt ? :mysli::tongue4::polew:

hehe na b5 można jeszcze wyrywać laski w kieleckim... :cool1:

dlatego jeżdżę tam co tydzień :kox::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 14:47_________________________________________________tvn turbo teraz biczys

Opublikowano

Rynek że Łohoho :tongue4:

Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew: :polew: :polew:

ja mam blisko do SPS to może pokażesz mi jak to się robi....czy musiałbym mieć B7 żeby był efekt ? :mysli::tongue4::polew:

hehe na b5 można jeszcze wyrywać laski w kieleckim... :cool1:

dlatego jeżdżę tam co tydzień :kox::polew: :polew: :polew:

hmm :mysli: to muszę częściej jeździć w te strony :gwizdanie:

Opublikowano

Rynek że Łohoho :tongue4:

Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew: :polew: :polew:

ja mam blisko do SPS to może pokażesz mi jak to się robi....czy musiałbym mieć B7 żeby był efekt ? :mysli::tongue4::polew:

hehe na b5 można jeszcze wyrywać laski w kieleckim... :cool1:

dlatego jeżdżę tam co tydzień :kox::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kupiłeś jakiś scyzoryk żebyś nie czuł się taki wyobcowany?
Opublikowano

jakiś podobno fajny klub tam macie w Pszczynie :naughty:

VIP, ale nic specjalnego :tongue4:

OK, spadam na trening.... :cool1:

Opublikowano

OK, spadam na trening.... :cool1:

penie taki :drinks:

Opublikowano

Rynek że Łohoho :tongue4:

Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew: :polew: :polew:

ja mam blisko do SPS to może pokażesz mi jak to się robi....czy musiałbym mieć B7 żeby był efekt ? :mysli::tongue4::polew:

hehe na b5 można jeszcze wyrywać laski w kieleckim... :cool1:

dlatego jeżdżę tam co tydzień :kox::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kupiłeś jakiś scyzoryk żebyś nie czuł się taki wyobcowany?

normalnie zawsze przy sobie mam jeden

jak jade na wiochy to dla pewności siebie :naughty: zabieram drugi :tongue4:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 14:52_________________________________________________

OK, spadam na trening.... :cool1:

penie taki :drinks:

a ty zawsze o tym samym

jak nie geje to alkohol :thumbdown:

Opublikowano

tvn turbo teraz biczys

hehe dobre :polew: :polew: :polew: współczuje gościowi

Opublikowano

j**ana robota :sick3: :sick3:

Opublikowano

hehe na b5 można jeszcze wyrywać laski w kieleckim... :cool1:

dlatego jeżdżę tam co tydzień :kox::polew: :polew: :polew:

normalnie padłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tvn turbo teraz biczys

hehe dobre :polew: :polew: :polew: współczuje gościowi

zawsze wiedziałem, że B7 to c**jnia :sarcastic:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 15:12_________________________________________________

j**ana robota :sick3: :sick3:

więcej optymizmu :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

j**ana robota :sick3: :sick3:

więcej optymizmu :naughty:

:polew: :polew:

buhehehehehehehe głowa do góry :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobry Dzień :hi:

Oczywiście, że na B5 można wyrywać lachony :decayed:

Opublikowano

Co tam zboczeńcy?! :kox:

Opublikowano

Co tam zboczeńcy?! :kox:

a tam od razu zboczeńcy

:slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Nowa2

Opublikowano

Co tam zboczeńcy?! :kox:

a tam od razu zboczeńcy

:slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Nowa2

fajne ma majtki :kox:

Opublikowano

Co tam zboczeńcy?! :kox:

a tam od razu zboczeńcy

:slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Nowa2

:blink::slina: Faaaaaajne kształty,

szkoda że to ku*wa :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.