Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu na następnym spocie był bym zainteresowany tym twoim vagiem

ok :good:

Panowie dziś byłem u mechanika i stało tam pewne auto - które w serii posiada takie kratki :wallbash: :wallbash: :wallbash:

auto-part-renault-dacia-logan-bumper-grille.jpg

kto zgadnie co to za furacz :kox: - już nie chce grilla z rs4 :gwizdanie: :gwizdanie:

DL :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koledzy jak myslicie, oplaca sie :?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12703255

na osłonie silnika jest napisane 285 000 więc obstawiam że to przebieg :gwizdanie: ale robione coś przy silniku przy takim przebiegu

ogólnie auto z każdej strony ma jakieś problemy, obdarte zderzaki, na tylnej klapie brak oznaczeń i to jak zostały perfidnie wyrwane :)

ale cena robi swoje :gwizdanie:

osobiście wątpię że bym się zainteresował

Opublikowano

Krolu na następnym spocie był bym zainteresowany tym twoim vagiem

ok :good:

Panowie dziś byłem u mechanika i stało tam pewne auto - które w serii posiada takie kratki :wallbash: :wallbash: :wallbash:

auto-part-renault-dacia-logan-bumper-grille.jpg

kto zgadnie co to za furacz :kox: - już nie chce grilla z rs4 :gwizdanie: :gwizdanie:

DL :gwizdanie:

zapomniałem dopisać nie sprawdzać po źródle... :gwizdanie: zderzak 70 zł kosztuje a jest tam siatki na 3 grille :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

zderzak 70 zł kosztuje a jest tam siatki na 3 grille :kox: :kox:

z wózek z pod GO sportu kosztuje zeta :decayed: a z tego zrobisz 30 grili :polew:

:kox:

Opublikowano

Krolu na następnym spocie był bym zainteresowany tym twoim vagiem

ok :good:

Panowie dziś byłem u mechanika i stało tam pewne auto - które w serii posiada takie kratki :wallbash: :wallbash: :wallbash:

auto-part-renault-dacia-logan-bumper-grille.jpg

kto zgadnie co to za furacz :kox: - już nie chce grilla z rs4 :gwizdanie: :gwizdanie:

DL :gwizdanie:

zapomniałem dopisać nie sprawdzać po źródle... :gwizdanie: zderzak 70 zł kosztuje a jest tam siatki na 3 grille :kox: :kox:

ale duże te plastry miodu...to już lepsze z Transita tego po lifcie :gwizdanie:

Opublikowano

Właśnie, że nie, na żywo wydają się idealne :banan3:

Opublikowano

Ile kosztuje te k**wiszon co znalazłeś Kędzior?! Ty już idź do roboty bo wydasz całą kasę na dziwki! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

150zeta chyba :wink4:

koledzy jak myslicie, oplaca sie :?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12703255

nom cena przyzwoita :gwizdanie: ciekawe jaki stan mechaniczny autka :naughty:

Opublikowano

Szukam jakiegoś pewnego wozidła dla brata, świeży kierowca, coś typu golf III/corsa B/ E30/E36 i tym podobne, ogólnie coś do 7 000 zł :)

benzyna lub benzyna z podtlenkiem LPG :decayed:

Opublikowano

Szukam jakiegoś pewnego wozidła dla brata, świeży kierowca, coś typu golf III/corsa B/ E30/E36 i tym podobne, ogólnie coś do 7 000 zł :)

benzyna lub benzyna z podtlenkiem LPG :decayed:

volvo s40 :wink4:

Opublikowano

Szukam jakiegoś pewnego wozidła dla brata, świeży kierowca, coś typu golf III/corsa B/ E30/E36 i tym podobne, ogólnie coś do 7 000 zł :)

benzyna lub benzyna z podtlenkiem LPG :decayed:

volvo s40 :wink4:

taaaaa :gwizdanie:

Opublikowano

Szukam jakiegoś pewnego wozidła dla brata, świeży kierowca, coś typu golf III/corsa B/ E30/E36 i tym podobne, ogólnie coś do 7 000 zł :)

benzyna lub benzyna z podtlenkiem LPG :decayed:

volvo s40 :wink4:

taaaaa :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano
na osłonie silnika jest napisane 285 000 więc obstawiam że to przebieg ale robione coś przy silniku przy takim przebiegu

tez to zauwazylem ale nie wiadomo czy to przebieg przy ktorym byl robiony rozrzad czy przy ktorym trzeba zrobic rozrzad

ogólnie auto z każdej strony ma jakieś problemy, obdarte zderzaki, na tylnej klapie brak oznaczeń i to jak zostały perfidnie wyrwane

to najmniejszy problem bo sie pomaluje ale tak wlasnie wygladaja auta z Wloch

ale cena robi swoje

no i to jest duzy plus. szkoda ze z drugiego konca Polski :confused4:

Opublikowano

może generalizuje, ale ja auto z Włoch nie kupie nigdy :gwizdanie:

trochę ich sie naoglądałem przed kupnem swojego

sprawdzanie VIN nie wiem czy ma sens, bo we Włoszech słabo z serwisowaniem aut.

Włoch to nie Niemec, że jak nie ma wbitej pieczątki w książce to nie śpi po nocach :)

:wink4:

Opublikowano

Dobra Pany! Ja lecę do knajpki na meczyk! :kox:

Opublikowano

Dobra Pany! Ja lecę do knajpki na meczyk! :kox:

ja to samo tylko, że w domu :naughty: 4pak Leszka już mam

Opublikowano

a ja do czekolady na d... :decayed:

Opublikowano

witam :hi:

koledzy potrzebowałbym namiar na jakiegoś gościa od diagnostyki(dobry i niedrogi :wink4:),chciałbym dowiedzieć się w jakim stanie jest motor-pompowtryski(wydaje mi się że trochę za dużo sobie popala).

Opublikowano

witam :hi:

koledzy potrzebowałbym namiar na jakiegoś gościa od diagnostyki(dobry i niedrogi :wink4:),chciałbym dowiedzieć się w jakim stanie jest motor-pompowtryski(wydaje mi się że trochę za dużo sobie popala).

krolu pisz mu pw jest tani

Opublikowano

witam :hi:

koledzy potrzebowałbym namiar na jakiegoś gościa od diagnostyki(dobry i niedrogi :wink4:),chciałbym dowiedzieć się w jakim stanie jest motor-pompowtryski(wydaje mi się że trochę za dużo sobie popala).

AVF-y wszystkie dużo palą- w porównaniu do AWX-ów :cool1:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:33_________________________________________________

witam :hi:

koledzy potrzebowałbym namiar na jakiegoś gościa od diagnostyki(dobry i niedrogi :wink4:),chciałbym dowiedzieć się w jakim stanie jest motor-pompowtryski(wydaje mi się że trochę za dużo sobie popala).

krolu pisz mu pw jest tani

:no: ja się nie podejmuję
Opublikowano

Co tam zboczeńcy?! :kox:

a tam od razu zboczeńcy

:slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Nowa2

fajne ma majtki :kox:

Kiedyś, to panie można było powiedzieć, że majtki opinały pupę, a dziś pupa opina majtki :polew: :polew:

koledzy jak myslicie, oplaca sie :?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12703255

WOW, ale szybka! :shocked:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.