Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8-9L w mieście,6.8-7w trasie(120-130)to w normie :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak jasne tacy z Was kumple d*py Wam w głowie meczyki a ja musze dymac na nocke.... :angry: :angry:

Nara.... miłej zabawy... :hi: :hi:

Opublikowano

Tak jasne tacy z Was kumple d*py Wam w głowie meczyki a ja musze dymac na nocke.... :angry: :angry:

Nara.... miłej zabawy... :hi: :hi:

O co mu biega :embarrassed:

Chyba ktoś tu miał zły dzień :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

8-9L w mieście,6.8-7w trasie(120-130)to w normie :mysli:

na AVF-a podobno tak, teraz są 2 szt. nowe na gliwickich tylko, że w quattro - to można się dowiedzieć...
Opublikowano

Krolu znaczy że ty nie dasz rady ,a może możesz kogoś polecić?

Opublikowano

Krolu znaczy że ty nie dasz rady ,a może możesz kogoś polecić?

Wydaje mi się, że Ci na 95% nic nie wykaże - poszukaj na forum bo już kiedyś ten temat przerabiałem i jest pełno tematów, że czyjś AVF dużo pali i nic się z tym nie dało zrobić... Niestety nie znam nikogo kto się tym zajmuje - ja jestem samouk... ew. Auto-Danecki w Piekarach Śląskich
Opublikowano

:polew: :polew:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:31_________________________________________________kędzior, skumaj te kocie ruchy :kox:

Opublikowano

:polew: :polew:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:31_________________________________________________kędzior, skumaj te kocie ruchy :kox:

Musze to nagrać do auta, następnym razem jak będe jeździł po rynku to przy tej muzie napewno coś wyrwie :polew:

Opublikowano

a gdzie Kędzior? :mysli:

pewnie ogląda i nagrywa You Can Dance :decayed:

Opublikowano
:hi: siemacie pozdro z promu :gwizdanie: ale tym gownem buja bede :sick3:
Opublikowano

:polew: :polew:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:31_________________________________________________kędzior, skumaj te kocie ruchy :kox:

Musze to nagrać do auta, następnym razem jak będe jeździł po rynku to przy tej muzie napewno coś wyrwie :polew:

jak chcesz mam całą płytę DVD z Russian Hits, od znajomego Rosjanina :gwizdanie:

:hi: siemacie pozdro z promu :gwizdanie: ale tym gownem buja bede :sick3:

:hi: kurna nawet Ci zazdroszczę bo mi się wspominają dawne czasy :good:

Opublikowano

:hi: siemacie pozdro z promu :gwizdanie: ale tym gownem buja bede :sick3:

pozdro i szerokosci Diman :)

Opublikowano

Stan jak jutro pracujesz ? :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Stan jak jutro pracujesz ? :gwizdanie:

jak to się mówi: niechętnie

a na powaznie 7-15 :sick3:

Opublikowano

Stan jak jutro pracujesz ? :gwizdanie:

jak to się mówi: niechętnie

a na powaznie 7-15 :sick3:

to będziemy w kontakcie, jutro krążę po śląsku więc wpadnę do Ciebie po to co moje...po Basię :kox: ........ :punish: tzn po kubek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stan jak jutro pracujesz ? :gwizdanie:

jak to się mówi: niechętnie

a na powaznie 7-15 :sick3:

to będziemy w kontakcie, jutro krążę po śląsku więc wpadnę do Ciebie po to co moje...po Basię :kox: ........ :punish: tzn po kubek :polew: :polew: :polew:

nie gadaj że żłopie w twoim kubku

:polew: :polew: :polew:

a nawet mu sie nie dziwie :naughty: :naughty:

Opublikowano

Max :hi:

Opublikowano

czyli wpadniesz w godzinach późno popołudniowych do mnie do domu mam rozumieć :przebiegly:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 23:11_________________________________________________spadam spać

jutro znowu pracowanie na jałmużne :disgust::sick3:

Opublikowano

Max :hi:

nie wiem czy my możemy spamować razem bo znowu na krobki wj***ą

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.