Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiadomo już co z autem :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 13:08_________________________________________________Widzę będzie B8 na spocie :slina:

:naughty::good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oko, co to za afro? zmieniłeś uczesanie? :cool1::naughty:

po prostu nie byłem dawno u fryzjera

Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 10:24[/size]_________________________________________________siema Oko :hi:

Siema rosyjski dietetyku :evil:

Oko będziesz dzisiaj?

Pożyczysz mi jeszcze kabel? :naughty:

Stan mogę ci pożyczyć za tydzień :gwizdanie: teraz dochodzę się z warsztatem o ustawienie kąta wtrysku i może być potrzebny :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Stan mogę ci pożyczyć za tydzień :gwizdanie: teraz dochodzę się z warsztatem o ustawienie kąta wtrysku i może być potrzebny

pamiętaj , bądź jak Tommy lee Jones w ściganym :evil::decayed:
Opublikowano

witam wszystkich

spot otwarty dla "nowych" ???

Jasne zapraszamy :kox::slina:
Opublikowano

Co tu taka cisza? :naughty:

Opublikowano

Co tu taka cisza? :naughty:

wszyscy :jerk: bo b8 ma dziś wpaść :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi: ja sie tez postaram byc :naughty:
Opublikowano

Stan mogę ci pożyczyć za tydzień :gwizdanie: teraz dochodzę się z warsztatem o ustawienie kąta wtrysku i może być potrzebny

pamiętaj , bądź jak Tommy lee Jones w ściganym :evil::decayed:

albo jak dżon rambo w Rambo :polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu fota kozak :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stan mogę ci pożyczyć za tydzień :gwizdanie: teraz dochodzę się z warsztatem o ustawienie kąta wtrysku i może być potrzebny

pamiętaj , bądź jak Tommy lee Jones w ściganym :evil::decayed:

albo jak dżon rambo w Rambo :polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu fota kozak :polew: :polew: :polew:

fotka kołpaka? - to keżor robił :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

fotka kołpaka? - to keżor robił :kox: :kox: :kox: :kox:

star treka :polew:
Opublikowano
  • Autor

no to jestem :tongue4:

Opublikowano

no to jestem :tongue4:

:polew: :polew:

i jakie wieści? co z furą?[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 15:55_________________________________________________nieznalazłeś czasem jakiejś fajnej nuty?

Opublikowano
  • Autor

no to jestem :tongue4:

:polew: :polew:

i jakie wieści? co z furą?[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 15:55_________________________________________________nieznalazłeś czasem jakiejś fajnej nuty?

narazie fura przepadła w otchłani warsztatu

a muzy , żadej nie mom nowej. narazie słucham tego technomułowego kawałka :polew:

Opublikowano

narazie fura przepadła w otchłani warsztatu

a muzy , żadej nie mom nowej. narazie słucham tego technomułowego kawałka :polew:

hehe odrodzi się na nowo :decayed:

kurde trzeba jakieś nowe kawałki wyszukać :naughty:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 16:06_________________________________________________wpada w ucho :>

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 16:10_________________________________________________ :dance: :dance: to mnei miażdży :decayed:

HALINA KUNICKA- ORKIESTRY DETE[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 16:29_________________________________________________bueheheheheh co za tekssstt

Opublikowano
  • Autor

bueheheheheh co za tekssstt

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

bueheheheheh co za tekssstt

:polew: :polew: :polew: :polew:

ciekawe co to za film lub serial :decayed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 16:29_________________________________________________bueheheheheh co za tekssstt

Film Sprzedawcy 2 (Clerks II).... Przejeb..... film, reszta tekstów w filmie też jest :cool1::polew:

Opublikowano

Ja chyba dziś nie przyjadę! :kwasny:

Opublikowano

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 16:29_________________________________________________bueheheheheh co za tekssstt

Film Sprzedawcy 2 (Clerks II).... Przejeb..... film, reszta tekstów w filmie też jest :cool1::polew:

dzięki już pobieram :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 17:10_________________________________________________ale mam dziś klimat to masakra :polew:

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 17:11_________________________________________________

Ja chyba dziś nie przyjadę! :kwasny:

ogarnij się i przyjeżdżaj :cool1:

Opublikowano

:hi:

SIEMA HUJKI

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.