Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no co ja na to poradzę , że Ty człowiek-dusza jesteś :wink4:

i tak ci załatwimy bana i tak :polew: :polew: :polew:

żebym ja Ci guza nie załatwiła :evil:

i znowu przesrane :wallbash:

:tongue4:

nie znowu, tylko dalej :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie znowu, tylko dalej :decayed:

czyli jedno i to samo :decayed:

:polew:

Opublikowano

hehehe Keżor :good:

Opublikowano

dubidubidubi dub dub dub dubidubidubi jeee jeeaaaa :gwizdanie:

http://img687.imageshack.us/i/36261302.jpg/[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 15:06_________________________________________________pssssyytt

Opublikowano

dubidubidubi dub dub dub dubidubidubi jeee jeeaaaa :gwizdanie:

http://img687.imageshack.us/i/36261302.jpg/[br]

jola rutowicz? :mysli:

Opublikowano

dubidubidubi dub dub dub dubidubidubi jeee jeeaaaa :gwizdanie:

http://img687.imageshack.us/i/36261302.jpg/[br]

jola rutowicz? :mysli:

:tongue4: :tongue4: wiesz jak to jest za ojczyznę? :naughty:
Opublikowano

dubidubidubi dub dub dub dubidubidubi jeee jeeaaaa :gwizdanie:

http://img687.imageshack.us/i/36261302.jpg/[br]

jola rutowicz? :mysli:

:tongue4: :tongue4: wiesz jak to jest za ojczyznę? :naughty:

raczej seksi dupcia od tyłu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kędzior Ty to imprezujesz, piwko dupeczki i pewnie :jerk:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 16:19_________________________________________________jala rutowicz jest teraz w rozmowach w toku TVN po prostu miazga :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kędzior Ty to imprezujesz, piwko dupeczki i pewnie :jerk:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 16:19_________________________________________________jala rutowicz jest teraz w rozmowach w toku TVN po prostu miazga :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nom ludzie za trochę kasy robią z siebie takich baranów

Opublikowano

kędzior Ty to imprezujesz, piwko dupeczki i pewnie :jerk:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 16:19_________________________________________________jala rutowicz jest teraz w rozmowach w toku TVN po prostu miazga :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nom ludzie za trochę kasy robią z siebie takich baranów

co Ty gadasz?!? ona nie robi tego dla kasy

ona tak ma fabrycznie :decayed:

Opublikowano

kędzior Ty to imprezujesz, piwko dupeczki i pewnie :jerk:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 16:19_________________________________________________jala rutowicz jest teraz w rozmowach w toku TVN po prostu miazga :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nom ludzie za trochę kasy robią z siebie takich baranów

co Ty gadasz?!? ona nie robi tego dla kasy

ona tak ma fabrycznie :decayed:

dostają za to kasę :wink4: i dużo ludzi idzię i mówi takie głupoty żeby trochę kasy dostać[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 16:39_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12796963

Opublikowano

co tu taka cisza :mysli: czyżby wszyscy rezali przed jutrzejszym spotem :kox:

Opublikowano

co tu taka cisza :mysli: czyżby wszyscy rezali przed jutrzejszym spotem :kox:

ja to tak rezam że ho ho :polew:

Opublikowano

co tu taka cisza :mysli: czyżby wszyscy rezali przed jutrzejszym spotem :kox:

ja to tak rezam że ho ho :polew:

to tak jak ja - przyszły uszczelki pod zawory i termostacik :kox:

Opublikowano

to tak jak ja - przyszły uszczelki pod zawory i termostacik :kox:

hehe i co leżą sobie nie? hehe :polew::tongue4:

Opublikowano

to tak jak ja - przyszły uszczelki pod zawory i termostacik :kox:

hehe i co leżą sobie nie? hehe :polew::tongue4:

i pewnie poleżą... :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

to tak jak ja - przyszły uszczelki pod zawory i termostacik :kox:

hehe i co leżą sobie nie? hehe :polew::tongue4:

i pewnie poleżą... :gwizdanie: :tongue4:

kto wie może same się założą :decayed: ja czekam aż mi się klima naprawi hehe

Opublikowano

to tak jak ja - przyszły uszczelki pod zawory i termostacik :kox:

hehe i co leżą sobie nie? hehe :polew::tongue4:

i pewnie poleżą... :gwizdanie: :tongue4:

kto wie może same się założą :decayed: ja czekam aż mi się klima naprawi hehe

predzej auto zmienisz jak ma sie samo naprawic :gwizdanie:

Opublikowano

to tak jak ja - przyszły uszczelki pod zawory i termostacik :kox:

hehe i co leżą sobie nie? hehe :polew::tongue4:

i pewnie poleżą... :gwizdanie: :tongue4:

kto wie może same się założą :decayed: ja czekam aż mi się klima naprawi hehe

predzej auto zmienisz jak ma sie samo naprawic :gwizdanie:

hehe moja niunia wiele potrafi :polew: :polew:

Opublikowano

hehe moja niunia wiele potrafi :polew: :polew:

nie watpie jezdzilem nim to wiem :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.