Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom i rozliczony z US :decayed: jeb*ne złodzieje :wallbash:

Stan twoja kobieta nas zdradziła... pisze na łódzkich :angry:

wiem, że udziela się na łódzkich, proponuję bana na 7 dni :decayed:

już się robi :decayed:

liczymy na ciebie :decayed:

załatwione :hi:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 14:19_________________________________________________i "łodzkie" też zamkną :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

załatwione :hi:

Krolu na moda :decayed:

Opublikowano

dostane banana na 7 dni :dance:

na 14

:polew:

jak na 14, to jeden banan to za mało :kox:

Opublikowano

dostane banana na 7 dni :dance:

na 14

:polew:

jak na 14, to jeden banan to za mało :kox:

już my cię załatwimy nie bój się :naughty: Stan jeszcze mi pisał że za kare niebędzie się z tobą kochał przez 3 miechy

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dostane banana na 7 dni :dance:

na 14

:polew:

jak na 14, to jeden banan to za mało :kox:

już my cię załatwimy nie bój się :naughty: Stan jeszcze mi pisał że za kare niebędzie się z tobą kochał przez 3 miechy

:polew: :polew: :polew: :polew:

:shocked::no: ;(

Opublikowano

dostane banana na 7 dni :dance:

na 14

:polew:

jak na 14, to jeden banan to za mało :kox:

już my cię załatwimy nie bój się :naughty: Stan jeszcze mi pisał że za kare niebędzie się z tobą kochał przez 3 miechy

:polew: :polew: :polew: :polew:

czyli 3 razy :polew:

Opublikowano

f*ck, ruski przyjechali i chcą auto naprawiać :disgust:

znowu płatność w $ :naughty:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 14:25_________________________________________________

dostane banana na 7 dni :dance:

na 14

:polew:

jak na 14, to jeden banan to za mało :kox:

już my cię załatwimy nie bój się :naughty: Stan jeszcze mi pisał że za kare niebędzie się z tobą kochał przez 3 miechy

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

te, chcesz żebym spał w samochodzie :wallbash:

Opublikowano

nom i rozliczony z US :decayed: jeb*ne złodzieje :wallbash:

Stan twoja kobieta nas zdradziła... pisze na łódzkich :angry:

wiem, że udziela się na łódzkich, proponuję bana na 7 dni :decayed:

już się robi :decayed:

liczymy na ciebie :decayed:

załatwione :hi:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 14:19_________________________________________________i "łodzkie" też zamkną :polew: :polew: :polew: :polew:

a na Twoim miejscu bym sie tak nie cieszyła.......

mialam w środę wpaść do czekolady z taką jedną Beatką :naughty: ale widzę że bardzo nie chcesz jej poznać :angry:

Opublikowano

a na Twoim miejscu bym sie tak nie cieszyła.......

mialam w środę wpaść do czekolady z taką jedną Beatką :naughty: ale widzę że bardzo nie chcesz jej poznać :angry:

:naughty: :naughty: :naughty: ale ja będę ....................................................................................... tylko z Darią :disgust:
Opublikowano

a na Twoim miejscu bym sie tak nie cieszyła.......

mialam w środę wpaść do czekolady z taką jedną Beatką :naughty: ale widzę że bardzo nie chcesz jej poznać :angry:

niepodłamuj chłopaka psychicznie :angry:

te, chcesz żebym spał w samochodzie :wallbash:

Baśce każesz spać na kanapie i po sprawie :gwizdanie:

Opublikowano

nom i rozliczony z US :decayed: jeb*ne złodzieje :wallbash:

Stan twoja kobieta nas zdradziła... pisze na łódzkich :angry:

wiem, że udziela się na łódzkich, proponuję bana na 7 dni :decayed:

już się robi :decayed:

liczymy na ciebie :decayed:

załatwione :hi:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 14:19_________________________________________________i "łodzkie" też zamkną :polew: :polew: :polew: :polew:

a na Twoim miejscu bym sie tak nie cieszyła.......

mialam w środę wpaść do czekolady z taką jedną Beatką :naughty: ale widzę że bardzo nie chcesz jej poznać :angry:

przecież ona jest zajęta :tongue4:

Opublikowano

przecież ona jest zajęta :tongue4:

to jest najmniejszy szczegół

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przecież ona jest zajęta :tongue4:

to jest najmniejszy szczegół

:polew: :polew: :polew:

też tak myślę :good:

Opublikowano

przecież ona jest zajęta :tongue4:

to jest najmniejszy szczegół

:polew: :polew: :polew:

też tak myślę :good:

i tak dostaniesz bana i tak :wink4:

PS. poza tym zamiast napisać coś na łódzkich o mnie dobrego że byk koks itp itd to ty napisałaś że muchy bym nawet nieskrzywdził ;( aleś mnie przedstawiła

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no co ja na to poradzę , że Ty człowiek-dusza jesteś :wink4:

Opublikowano

przecież ona jest zajęta :tongue4:

to jest najmniejszy szczegół

:polew: :polew: :polew:

też tak myślę :good:

samo zło :fool:

Opublikowano

no co ja na to poradzę , że Ty człowiek-dusza jesteś :wink4:

i tak ci załatwimy bana i tak :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no co ja na to poradzę , że Ty człowiek-dusza jesteś :wink4:

i tak ci załatwimy bana i tak :polew: :polew: :polew:

żebym ja Ci guza nie załatwiła :evil:

Opublikowano

no co ja na to poradzę ' date=' że Ty człowiek-dusza jesteś :wink4:

[/quote']

i tak ci załatwimy bana i tak :polew: :polew: :polew:

żebym ja Ci guza nie załatwiła :evil:

i znowu przesrane :wallbash:

:tongue4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 14:55_________________________________________________hehe Keżor wyszedłeś jak matka Teresa

http://www.postimage.org/image.php?v=TsmDWAJ

image.php?v=TsmDWAJ

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale jestem głodny :song:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.