Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja zapodam jakiś pakiet film i też idę w kimę :hi:

Opublikowano

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

netto

:polew:

Dotego oczywiście rabat 20% :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1018922288_5x112_model_rs4.html głupio wam :slina:

made in italy - powodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Ja zapodam jakiś pakiet film i też idę w kimę :hi:

a później marudzisz że cię nadgarstki bolą :polew: :polew: :polew:

idę w kimę narka :hi:

zobacz sobie filmik hehehe

Opublikowano

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

netto

:polew:

Dotego oczywiście rabat 20% :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1018922288_5x112_model_rs4.html głupio wam :slina:

made in italy - powodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

Miron jeździ na wsp italy i nie narzeka :gwizdanie:
Opublikowano

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

netto

:polew:

Dotego oczywiście rabat 20% :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1018922288_5x112_model_rs4.html głupio wam :slina:

made in italy - powodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

widać na oko że padaka :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:07_________________________________________________

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

netto

:polew:

Dotego oczywiście rabat 20% :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1018922288_5x112_model_rs4.html głupio wam :slina:

made in italy - powodzenia :gwizdanie: :gwizdanie:

Miron jeździ na wsp italy i nie narzeka :gwizdanie:

Miron mi mówił coś innego :wink4:

Opublikowano

a nawet niektóre felgi Ori audi robią w italy :gwizdanie:

Opublikowano

a nawet niektóre felgi Ori audi robią w italy :gwizdanie:

Racja! I mawet u naszych sąsiadów w Czechach. :kox:
Opublikowano

a nawet niektóre felgi Ori audi robią w italy :gwizdanie:

Dokładnie :good:
Opublikowano

Ja też dotarłem już po kolacji :decayed:

Musiałem nadrobić chociaż trochę spamu :cool1:

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:50_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________Oko co tak zapier*alałeś :decayed:

Oko przeszedł koło mnie, że aż mi budą zatrzęsło... :gwizdanie:

wyrwoł jak niewiem :> ja caly czas 100 lecę a jego nie ma i niema więc niewiem czy przez tą prędkość go wyprzedziłem i niezauważyłem czy cooo

:polew: :polew: :polew: :polew:

A mówicie że ja szybko jeżdżę :kox:

Ja pocisłem za CLK

nie jechałem aż tak szybko, do 3000obr :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też dotarłem już po kolacji :decayed:

Musiałem nadrobić chociaż trochę spamu :cool1:

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:50_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________Oko co tak zapier*alałeś :decayed:

Oko przeszedł koło mnie, że aż mi budą zatrzęsło... :gwizdanie:

wyrwoł jak niewiem :> ja caly czas 100 lecę a jego nie ma i niema więc niewiem czy przez tą prędkość go wyprzedziłem i niezauważyłem czy cooo

:polew: :polew: :polew: :polew:

A mówicie że ja szybko jeżdżę :kox:

Ja pocisłem za CLK

nie jechałem aż tak szybko, do 3000obr :gwizdanie:

chyba do 4300 obr/min :gwizdanie:

albo miałeś wiatr w plecy :decayed:

Opublikowano

idę spać :hi:

Opublikowano

idę spać :hi:

śpij dobrze... i pozdrów "Twoją" :naughty:

Ona bedzie wiedziała o co chodzi :wink4:

Opublikowano

idę spać :hi:

śpij dobrze... i pozdrów "Twoją" :naughty:

Ona bedzie wiedziała o co chodzi :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to i ja też spadam nyny

PS. post Krola na jednej z pierwszych stron katowickich:

"Każdy wie że jestem pędzącą legendą." :decayed:

Opublikowano

dobranoc Panocki :tongue4: ide w kimono..... :hi:

Opublikowano

Trzymajcie się! Ja mam jeszcze parę godzin do końza zmiany... :disgust:

Opublikowano

ja też spadam spać

jutro ciężki dzień :hi:

Opublikowano
:hi: pierwszy :yeah:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.