Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszę się na tą sobotę - ale nie wiem jeszcze na bank i napewno bardziej z wieczora :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mario i Ola

1.05.2010 po 20:00 dojedziemy

8.05.2010 Mario + Ola ( jak będzie możliwośc to jestem chętny na przegląd klimy - oczywiście odpłatnie )

Opublikowano

Poprostu wpadnę zobaczyć jak się bawicie :)

Opublikowano

Poprostu wpadnę zobaczyć jak się bawicie :)

bez 0.7 finki nie wpadasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście odpłatnie

no nie k**wa ... za darmo :polew::tongue4:
Opublikowano

oczywiście odpłatnie

no nie ku***a ... za darmo :polew::tongue4:

Keżor Ty się kur.. nie śmiej tylko mi Krola z Siorą organizuj na tego Grilaaa :naughty: :naughty:

A teraz tak na serio będzie tylko nabijał czy też odgrzybianie wchodzi w gre ???

Opublikowano

Poprostu wpadnę zobaczyć jak się bawicie :)

bez 0.7 finki nie wpadasz :decayed:

nie widzę problemu - pamiętasz u Dimana :naughty:

Opublikowano

Poprostu wpadnę zobaczyć jak się bawicie :)

bez 0.7 finki nie wpadasz :decayed:

nie widzę problemu - pamiętasz u Dimana :naughty:

jak bym mógł zapomnieć :naughty:

było GIT i ta pilna sprawa :polew:

no nic, spadam na obiad i wio do roboty :)

:hi:

Opublikowano

Poprostu wpadnę zobaczyć jak się bawicie :)

bez 0.7 finki nie wpadasz :decayed:

nie widzę problemu - pamiętasz u Dimana :naughty:

jak bym mógł zapomnieć :naughty:

było GIT i ta pilna sprawa :polew:

no nic, spadam na obiad i wio do roboty :)

:hi:

Ja też Pucławie... jednoczymy się bólu pracy na popołudnie.. :naughty: :naughty: :polew: ale na Gliwickiego Piątkowego spota mam załatwione wolne... :cool1:

Opublikowano

wolne też mi chodziło po głowie :gwizdanie:

no nic, zobaczymy :polew:

aaa i Miron, szkoda że nie będę pił w sobotę :disgust:

cóż, życie, baaajoo :hi:

Opublikowano

ja też nie :wink4:

Opublikowano

Ja też nie dlatego biore Ole żeby był kierowca... :evil:

Opublikowano
:siema: Może zrobimy grill dla abstynentów będzie więcej chętnych :kox:
Opublikowano
  • Autor

:siema: Może zrobimy grill dla abstynentów będzie więcej chętnych :kox:

no ja tez nie pije , ale nie z powodu , że nie moge tylko , że nie chce :naughty:
Opublikowano

No ja też nie piję bo autem :decayed:

Opublikowano

oczywiście odpłatnie

no nie ku***a ... za darmo :polew::tongue4:

Keżor Ty się kur.. nie śmiej tylko mi Krola z Siorą organizuj na tego Grilaaa :naughty: :naughty:

A teraz tak na serio będzie tylko nabijał czy też odgrzybianie wchodzi w gre ???

:mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano
  • Autor

jak ktoś ma dużo za dużo pieniędzy to ta stronka jest dla niego :

http://www.motofanshop.com/audi-collection-c-101_193.html

jest tam pare ciekawych pozycji , niestety wszędzie podali ceny :confused4:

Opublikowano

jak ktoś ma dużo za dużo pieniędzy to ta stronka jest dla niego :

http://www.motofanshop.com/audi-collection-c-101_193.html

jest tam pare ciekawych pozycji , niestety wszędzie podali ceny :confused4:

Ceny z kosmosu :shocked:
Opublikowano

Ja się piszę na pierwszy termin na razie 01.05 . Jak dalej będzie to zobaczymy, może drugi też. Mam rozumieć, że zabieram ze sobą namiot, bo jak się napiję to trza gdzieś polec :decayed::kox:

Opublikowano

Po co Ci namiot i tak nie trafisz do niego :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.