Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie kędzior, musze ponieść tą straszną karę dzisiaj w czekoladzie.... ;(

nie wiem jak ja to zniosę :gwizdanie:

:evil:

ok to wiesz wyrwij mi tam jaką d*pę tak jak uzgadnialiśmy :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kedzior ale kto bez tego seksu bedzie bo cos mi sie wydaje ze stanley :decayed:

kara dla Basi musi być hehe Stanley jakoś wytrzyma :polew: :polew: :polew:

wczoraj na spocie jeszcze mówił że Basi każe spać na kanapie :polew:

ten to jest tyran :decayed::polew: :polew: :polew:

wiesz no Basia przeskrobała no to musi ponieść karę

no właśnie kędzior, musze ponieść tą straszną karę dzisiaj w czekoladzie.... ;(

nie wiem jak ja to zniosę :gwizdanie:

:evil:

dasz rade :decayed:

Opublikowano

kedzior ale kto bez tego seksu bedzie bo cos mi sie wydaje ze stanley :decayed:

kara dla Basi musi być hehe Stanley jakoś wytrzyma :polew: :polew: :polew:

wczoraj na spocie jeszcze mówił że Basi każe spać na kanapie :polew:

ten to jest tyran :decayed::polew: :polew: :polew:

wiesz no Basia przeskrobała no to musi ponieść karę

no właśnie kędzior, musze ponieść tą straszną karę dzisiaj w czekoladzie.... ;(

nie wiem jak ja to zniosę :gwizdanie:

:evil:

:nabijasie::vava:

Opublikowano

kedzior ale kto bez tego seksu bedzie bo cos mi sie wydaje ze stanley :decayed:

kara dla Basi musi być hehe Stanley jakoś wytrzyma :polew: :polew: :polew:

wczoraj na spocie jeszcze mówił że Basi każe spać na kanapie :polew:

ten to jest tyran :decayed::polew: :polew: :polew:

wiesz no Basia przeskrobała no to musi ponieść karę

no właśnie kędzior, musze ponieść tą straszną karę dzisiaj w czekoladzie.... ;(

nie wiem jak ja to zniosę :gwizdanie:

:evil:

:nabijasie::vava:

ratujcie Ja on jej chyba grozi :decayed:

Opublikowano

ratujcie Ja on jej chyba grozi :decayed:

bardziej bym się obawiał o Stana niż o Basię :polew: :polew:

Opublikowano

ratujcie Ja on jej chyba grozi :decayed:

bardziej bym się obawiał o Stana niż o Basię :polew: :polew:

no tu masz racje uspokoiles mnie :polew: :polew:

Opublikowano

ratujcie Ja on jej chyba grozi :decayed:

bardziej bym się obawiał o Stana niż o Basię :polew: :polew:

no tu masz racje uspokoiles mnie :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

ej, ja wcale nie jestem taka zła .............. ;(

Opublikowano

ej, ja wcale nie jestem taka zła .............. ;(

ta jasne :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Opublikowano

ej, ja wcale nie jestem taka zła .............. ;(

no nie jestes :tongue4:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:22_________________________________________________Basia i co w końcu nie idziesz do tej czekolady czyżby Stan wygrał :gwizdanie:

Opublikowano

jak klęknął przede mną i zobaczyłam te łzy w oczach zmiękłam i ......

nie pojechałam do czekolady :decayed:

Opublikowano

jak klęknął przede mną i zobaczyłam te łzy w oczach zmiękłam i ......

nie pojechałam do czekolady :decayed:

Stan ma sile przekonania :cool1:

Opublikowano

jak klęknął przede mną i zobaczyłam te łzy w oczach zmiękłam i ......

nie pojechałam do czekolady :decayed:

Stan ma sile przekonania :cool1:

wiedziałem że ze Stana prawdziwy twardziel :>

Opublikowano

:siema:

Ja świat jest piękny po paru browarach i ciężko przerobionych 8 godzinach pracy :decayed: k**wa a jutro o 8 muszę wstać.

A jutro powtórka z rozrywki masakra moja wątroba chyba tego nie wytrzyma :polew:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 23:58_________________________________________________No to spadam twardzile :kox:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 23:58_________________________________________________Stan kobieta nie mogą nami rządzić :gwizdanie:

Baby trzeba trzymać krótko yyyyyyyyy, tzn zakonnice trzeba trzymać krótko :kox:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 23:59_________________________________________________Także tego, ttttttttaaaaaaakkkkkkkkkkkżżżżżżżżżżeeeeeeee tttttttteeeeeeeeeeggggggggggooooooooooo :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 23:59_________________________________________________Noto chyba pójdę spać :decayed:

Ale że Dudka nie wzieli na mudnial

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________Trzymaj się Bulczas :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________Narazie Bulczas :polew: :polew: :hi:

Opublikowano

pijackie wypociny :polew:

ale nie powiem, zakurwił bym się z chęcią :kwasny:

Opublikowano

pijackie wypociny :polew:

ale nie powiem, zakurwił bym się z chęcią :kwasny:

Może sobota co Ty na to :gwizdanie:
Opublikowano

pijackie wypociny :polew:

ale nie powiem, zakurwił bym się z chęcią :kwasny:

Może sobota co Ty na to :gwizdanie:

a ciekawe gdzie będę nocował albo ciekawe kto mnie odwiezie do Rybnika :gwizdanie:

Opublikowano

pijackie wypociny :polew:

ale nie powiem, zakurwił bym się z chęcią :kwasny:

Może sobota co Ty na to :gwizdanie:

a ciekawe gdzie będę nocował albo ciekawe kto mnie odwiezie do Rybnika :gwizdanie:

Przeceiż będzie można u Keżora na działce pewnie zanocować :kox:
Opublikowano

tak, a rano na bani będę wracał :gwizdanie:

pier**le, nie chcę ryzykować :)

Opublikowano

tak, a rano na bani będę wracał :gwizdanie:

pier***e, nie chcę ryzykować :)

Miękka pytka. Kto Ci każe rano wracać :gwizdanie: Może dzieci Ci płaczą :gwizdanie: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.