Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no niestety nie wiem czy dam rade zarobic na podroz do domu :confused4:

jak coś to mój mało pali przyjadę po Ciebie :hi:

dzieki :notworthy: :notworthy: :notworthy: moze i malo pali ale powoli jedzie :tongue4: wiec mozesz juz wyjezdzac to do konca maja zdarzysz :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no niestety nie wiem czy dam rade zarobic na podroz do domu :confused4:

jak coś to mój mało pali przyjadę po Ciebie :hi:

dzieki :notworthy: :notworthy: :notworthy: moze i malo pali ale powoli jedzie :tongue4: wiec mozesz juz wyjezdzac to do konca maja zdarzysz :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

miałem dziurę w dolocie... teraz furka znów odzyskała moc :kox: :kox: a co najdziwniejsze - pobiłem rekord prędkości z tą dziurą :decayed:
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

bierz pierwszy duzo lepszy jest :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moim zdaniem tez pierwszy lepszy doklei się takie cos ala zęby i będzie jak PASZCZA :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

też mi sie wydaje , że ten drugi za bardzo oklepany , a ten pierwszy tak powiewa lekkością i świeżością :kox: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 19:05_________________________________________________i do tego myśle , że pasowałby sportowy grill

http://www.allegro.pl/item1019255721_grill_sportowy_audi_a4.html

:polew: szkoda , że Kędzior swój wywalił , bo bym od niego wziął

Opublikowano

kędzior z Kobietą?? to ja muszę też jakąś zabrać (prócz mojej siostry) żeby mi głupio nie było :confused4:

a co że niby ja to już kobitki niemogę mieć? :confused4:

:polew: szkoda , że Kędzior swój wywalił , bo bym od niego wziął

niewywaliłem leży sobie w garagu hehe :naughty:

i czeka sobie na jakiegoś tuning maniaka

:polew:

Opublikowano

kędzior z Kobietą?? to ja muszę też jakąś zabrać (prócz mojej siostry) żeby mi głupio nie było :confused4:

a co że niby ja to już kobitki niemogę mieć? :confused4:

możesz możesz :naughty:
Opublikowano

kędzior z Kobietą?? to ja muszę też jakąś zabrać (prócz mojej siostry) żeby mi głupio nie było :confused4:

a co że niby ja to już kobitki niemogę mieć? :confused4:

możesz możesz :naughty:

no co to już jest takie dziwne czy co??

:polew:

Opublikowano

kędzior z Kobietą?? to ja muszę też jakąś zabrać (prócz mojej siostry) żeby mi głupio nie było :confused4:

a co że niby ja to już kobitki niemogę mieć? :confused4:

możesz możesz :naughty:

no co to już jest takie dziwne czy co??

:polew:

nie no luz ja będę jednak sam :confused4: ale za to wolny :buhaha::radocha: :radocha:
Opublikowano

nie bój nic moja będzie daleko to ja też moge wolnego udawać :naughty:

Opublikowano

nie bój nic moja będzie daleko to ja też moge wolnego udawać :naughty:

ja pałam chyba do "mojej" uczuciem :wstydliwy:

Opublikowano
  • Autor

do Ku**y nędzy :

http://pogoda.wp.pl/miasto,katowice,mid,1201086,mi.html :wallbash:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 20:45_________________________________________________

nie bój nic moja będzie daleko to ja też moge wolnego udawać :naughty:

ja pałam chyba do "mojej" uczuciem :wstydliwy:

wkońcu bez uczucia nie ma .. :decayed:
Opublikowano

do Ku**y nędzy :

http://pogoda.wp.pl/miasto,katowice,mid,1201086,mi.html :wallbash:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 20:45_________________________________________________

nie bój nic moja będzie daleko to ja też moge wolnego udawać :naughty:

ja pałam chyba do "mojej" uczuciem :wstydliwy:

wkońcu bez uczucia nie ma .. :decayed:

coś się wymyśli :decayed:

nom nie no postaram się być "normalny" przy niej :wink4:

Opublikowano

do Ku**y nędzy :

http://pogoda.wp.pl/miasto,katowice,mid,1201086,mi.html :wallbash:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 20:45_________________________________________________

nie bój nic moja będzie daleko to ja też moge wolnego udawać :naughty:

ja pałam chyba do "mojej" uczuciem :wstydliwy:

wkońcu bez uczucia nie ma .. :decayed:

coś się wymyśli :decayed:

nom nie no postaram się być "normalny" przy niej :wink4:

wiosna przyszła i wszyscy zakochani :decayed:
Opublikowano

nie no ja do mojej też pałam uczuciem żeby nie było :gwizdanie: także nie będe sie zachowywać jak pies spuszczony z łańcucha :wink4:

a pogoda nie bedzie zła o ile pójdzie ogień utrzymać :naughty:

Opublikowano

wiosna przyszła i wszyscy zakochani :decayed:

nigdy nie wiadomo kiedy trafi nas strzała amora :gwizdanie:

nie no ja do mojej też pałam uczuciem żeby nie było :gwizdanie: także nie będe sie zachowywać jak pies spuszczony z łańcucha :wink4:

a pogoda nie bedzie zła o ile pójdzie ogień utrzymać :naughty:

też mi się wydaję że będzie ok :kox:

Opublikowano

nie no ja do mojej też pałam uczuciem żeby nie było :gwizdanie: także nie będe sie zachowywać jak pies spuszczony z łańcucha :wink4:

a pogoda nie bedzie zła o ile pójdzie ogień utrzymać :naughty:

czyli będzie full kultura :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown:

nigdy nie wiadomo kiedy trafi nas strzała amora :gwizdanie:

no dokładnie :naughty: :naughty:

Opublikowano

będzie dobrze :> musi być :decayed:

Opublikowano

nooo nie widze innej opcji.. muszese tylko sprawdzić autobusy do domu i wyznaczyć na zumi droge na przystanek :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.