Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czas zrobić psssyyt

:good:

Miron mówiłeś że jak zapłacę to mi załatwisz klubowicza noi jakoś tego niewidzę :confused4:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czas zrobić psssyyt

:good:

Miron mówiłeś że jak zapłacę to mi załatwisz klubowicza noi jakoś tego niewidzę :confused4:

:polew:

ja też nie :polew:

Opublikowano

czas zrobić psssyyt

:good:

Miron mówiłeś że jak zapłacę to mi załatwisz klubowicza noi jakoś tego niewidzę :confused4:

:polew:

ja też nie :polew:

no to oddaj chociaż kasę wiem że 500zł to niedużo no ale zawsze coś

:polew:

Opublikowano

Wieczór! :hi::tongue4:

Opublikowano

Wieczór! :hi::tongue4:

co tam nierobię :decayed: może byś się zapisał na grilla :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:13_________________________________________________a Rafał nadrabia spam to jeszcze z pół godziny i się odezwie :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:polew:

nieśmiej tylko oddaj :tongue4: mówiłeś ze 500 to niedużo ale na wentylki do opon ci wystarczy

Opublikowano
:siema: Kędzior chyba Cię głowa boli i chcesz po niej dostać :naughty: Ja spadam na piwo z kumplem. W połowie nocy spodziewajcie się moich wypocin :polew:
Opublikowano

:siema: Kędzior chyba Cię głowa boli i chcesz po niej dostać :naughty: Ja spadam na piwo z kumplem. W połowie nocy spodziewajcie się moich wypocin :polew:

mnie pewnie juz wtedy nie będzie więc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_downpipe_19tdi_rurasiatka_tlumiaca_drgania_by_tlumikigruchot-t131353.0.html

Warto kupować czy lepiej samemu wyrezać :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:23_________________________________________________

:siema: Kędzior chyba Cię głowa boli i chcesz po niej dostać :naughty: Ja spadam na piwo z kumplem. W połowie nocy spodziewajcie się moich wypocin :polew:

mnie pewnie juz wtedy nie będzie więc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Żałuj. :kox:
Opublikowano

Wieczór! :hi::tongue4:

co tam nierobię :decayed: może byś się zapisał na grilla :naughty:

No może bym się zapisał ale nie wiem czy nie będę pracował! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:siema: Kędzior chyba Cię głowa boli i chcesz po niej dostać :naughty: Ja spadam na piwo z kumplem. W połowie nocy spodziewajcie się moich wypocin :polew:

o co ci chodzi? :tongue4: o nie zaś monolog :polew:

Opublikowano

:siema: Kędzior chyba Cię głowa boli i chcesz po niej dostać :naughty: Ja spadam na piwo z kumplem. W połowie nocy spodziewajcie się moich wypocin :polew:

o co ci chodzi? :tongue4: o nie zaś monolog :polew:

Mi o nic. Co to za d*pa myślę że źle robisz że przychodzisz z nią na grilla :naughty:
Opublikowano

Mi o nic. Co to za pupa myślę że źle robisz że przychodzisz z nią na grilla :naughty:

będę się starał zachować normalnie :confused4: ale coż miłość niewybiera

Wieczór! :hi::tongue4:

co tam nierobię :decayed: może byś się zapisał na grilla :naughty:

No może bym się zapisał ale nie wiem czy nie będę pracował! :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe ty jesteś jak te chińskie robociki hehe
Opublikowano

Wieczór! :hi::tongue4:

co tam nierobię :decayed: może byś się zapisał na grilla :naughty:

No może bym się zapisał ale nie wiem czy nie będę pracował! :polew: :polew: :polew: :polew:

Yeah Bunny :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:28_________________________________________________

tani jak na RS

Opublikowano

Wieczór! :hi::tongue4:

co tam nierobię :decayed: może byś się zapisał na grilla :naughty:

No może bym się zapisał ale nie wiem czy nie będę pracował! :polew: :polew: :polew: :polew:

Yeah Bunny :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:28_________________________________________________

tani jak na RS

tani bo pęknięty... już z kedziorem 3 h temu o nim dyskutowalem :kox:
Opublikowano
  • Autor
jak chcesz mieć rurke zamiast kato to sie opłaca :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.