Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: Oj Mario bo se wykupisz talon na wpier.. u Stanleya :polew: :polew:

to ja też już pójde.. jutro znów do emocjonującej pracy :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

qwa dacie mi coś napisać??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz możesz pisac wszyscy się zawineli... :kox:

Opublikowano

Nie wszyscy :naughty: Wróciłem z piwka :gwizdanie:

Opublikowano

czyli co.. czas na monolog??

Opublikowano

Nie wszyscy :naughty: Wróciłem z piwka :gwizdanie:

I jak było???

Opublikowano

Monologi są na topie :kox:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:21_________________________________________________

Nie wszyscy :naughty: Wróciłem z piwka :gwizdanie:

I jak było???

Mało brakowało a wylądowalibyśmy na dichu :decayed:
Opublikowano

Monologi są na topie :kox:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:21_________________________________________________

Nie wszyscy :naughty: Wróciłem z piwka :gwizdanie:

I jak było???

Mało brakowało a wylądowalibyśmy na dichu :decayed:

A jak tam płec przeciwna???

Opublikowano

No płci przeciwnej nie brakuje :naughty:

Opublikowano

No płci przeciwnej nie brakuje :naughty:

To spoko, ważne że wypad udany... :wink4:

Opublikowano

Pytanie z innej beczki. Chcę kupić nowego laptopa za ok 2tys. Jak mylicie Lenovo y530 to dobry wybór :gwizdanie:

Opublikowano

gregory, ilu osobowy masz ten namiot? :mysli:

Dla ciebie się miejsce zawsze znajdzie :good::decayed:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:51_________________________________________________Zawijam się :lazy: Narka

Opublikowano

Pytanie z innej beczki. Chcę kupić nowego laptopa za ok 2tys. Jak mylicie Lenovo y530 to dobry wybór :gwizdanie:

jakbede w robocie i bedzie taki luz jak dziś to postaram sie poszperać po necie i coś znaleźć

http://allegro.pl/item1003941842_nowy_acer_5738_c2d_t6600_4gb_320gb_win_7_w_wa.html Acer mocno poprawił jakość w ostatnim roku. No i nie wygląda jak tak strasznie jak Lenovo :wink4:

Opublikowano

Pytanie z innej beczki. Chcę kupić nowego laptopa za ok 2tys. Jak mylicie Lenovo y530 to dobry wybór :gwizdanie:

jakbede w robocie i bedzie taki luz jak dziś to postaram sie poszperać po necie i coś znaleźć

http://allegro.pl/item1003941842_nowy_acer_5738_c2d_t6600_4gb_320gb_win_7_w_wa.html Acer mocno poprawił jakość w ostatnim roku. No i nie wygląda jak tak strasznie jak Lenovo :wink4:

Słyszałem o Acerze kiepskie opinie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

siema z rana , ja wam dam borat w latexie :bicz:

mam piękną pidżamke 100% jedwab :kox::decayed:

Opublikowano

Witam z rana jaka piękna pogoda :kox:

:hi:

Opublikowano

:bry:

Witam z rana jaka piękna pogoda :kox:

Idzie wiosna UJ stoi jak sosna :gwizdanie:

Opublikowano

Widzę wiosna wszystkim szkodzi :gwizdanie:

Opublikowano

Widzę wiosna wszystkim szkodzi :gwizdanie:

hehehe jest bezlitosna i nikogo nie oszczędza :cool1:

Opublikowano

hej chłopaki mam pytanie czy na te spoty w piatki lub soboty to nowicjusze tez moga jeżdzic??

Kurcze to moje dopiero poczatki i nie wiem jak sie tu zbytnio odnależć.

Opublikowano

Siema Wszystkim :hi: :hi:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 08:26_________________________________________________

hej chłopaki mam pytanie czy na te spoty w piatki lub soboty to nowicjusze tez moga jeżdzic??

Kurcze to moje dopiero poczatki i nie wiem jak sie tu zbytnio odnależć.

Pewnie że tak dzisiaj jest spot o 18 pod Areną w Gliwicach... wpadnij, poszukaj nas, przedstaw się, postaw po pifku i jesteś kumpel... :good::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.