Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i kto wybiera się do Gliwic? :kox:

JA! :decayed:

No i kto wybiera się do Gliwic? :kox:

JA! :decayed:

:good: :good:

:kox: Kto jeszcze? :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to jak już powitania mamy za sobą to powiedz to tam za motornie masz w tej Omedze :chytry:

hahaha tak bo Miszka sie poczuł niepowitany :polew: :polew: :polew:

Omega już jest poznana na spotach :P a witać się nie musze bo troche stażem już jestem na forum :tongue4: :tongue4:

chodziło mi o powitanie na dziś.. a co do Omy to pewnie dlatego że ja nowy tutaj jestem to jej nie widziałem :polew: :polew:

to co Citam napędza te tylnie kółka?? :przebiegly:

motorownia słaba 2.0 z LPG :P po długich bojach 210 km/h leci :P

Opublikowano

k**wa j**any gwint. Chciałem se posadzić auto w dół i jedna strona poszła ładnie a z drugiej ni h*ja nie da się odkręcić :wallbash:

Opublikowano

ku***a j**any gwint. Chciałem se posadzić auto w dół i jedna strona poszła ładnie a z drugiej ni h*ja nie da się odkręcić :wallbash:

:gwizdanie:

Opublikowano

I tak to odkręcę nie dziś to kiedyś :decayed:

Opublikowano

4VDzJ.jpg

:decayed:

Opublikowano

:hi: siemacie w katowicach :decayed:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 18:48_________________________________________________

4VDzJ.jpg

:decayed:

Stanley co to za gleba sie pojawila no no :kox:

Opublikowano

4VDzJ.jpg

:decayed:

Pewnie stoi na jakimś nierównym terenie :naughty:
Opublikowano

4VDzJ.jpg

:decayed:

Pewnie stoi na jakimś nierównym terenie :naughty:

:thumbdown:

popsułeś ten piękny obraz

PS. szkoda ze nie zrobilem zdjecia tylnego koła ( wyglądam jak rasowy allroad :polew: )

Opublikowano

4VDzJ.jpg

:decayed:

Pewnie stoi na jakimś nierównym terenie :naughty:

:thumbdown:

popsułeś ten piękny obraz

PS. szkoda ze nie zrobilem zdjecia tylnego koła ( wyglądam jak rasowy allroad :polew: )

U mnie na gwincie czasami jest jakbym miał koło schowane w nadkole :kox:
Opublikowano

Diman, robisz tam jakąs majówkę w Anglii? :mysli::naughty:

Opublikowano

Diman, robisz tam jakąs majówkę w Anglii? :mysli::naughty:

no wlasnie cos bedziemy napewno robic ale pewnie nic specjalnego nie wymyslimy tylko :drunk: albo :drinks: i pewnie tyle albo az tyle :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Diman, robisz tam jakąs majówkę w Anglii? :mysli::naughty:

no wlasnie cos bedziemy napewno robic ale pewnie nic specjalnego nie wymyslimy tylko :drunk: albo :drinks: i pewnie tyle albo az tyle :kox: :kox: :kox:

Czyli tak jak zwykle :decayed:
Opublikowano

Diman, robisz tam jakąs majówkę w Anglii? :mysli::naughty:

no wlasnie cos bedziemy napewno robic ale pewnie nic specjalnego nie wymyslimy tylko :drunk: albo :drinks: i pewnie tyle albo az tyle :kox: :kox: :kox:

to wypij tam nasze zdrowie, a my tutaj wypijemy twoje :naughty::drunk:

Opublikowano

Diman, robisz tam jakąs majówkę w Anglii? :mysli::naughty:

no wlasnie cos bedziemy napewno robic ale pewnie nic specjalnego nie wymyslimy tylko :drunk: albo :drinks: i pewnie tyle albo az tyle :kox: :kox: :kox:

to wypij tam nasze zdrowie, a my tutaj wypijemy twoje :naughty::drunk:

ok wypije :wink4:

Opublikowano

my się powoli zbieramy :kox:

Opublikowano

Stan nabrałem się początkowo, że się gleba pojawiła, aż w profil Twojej furki wszedłem a tu taki babol :wallbash:

po majówce coś fajnego będę miał już w komplecie, jutro pierwsza przymiarka w górach :kox:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 20:57_________________________________________________co się kierwa czaisz leszczu :gwizdanie:

Opublikowano

Stan nabrałem się początkowo, że się gleba pojawiła, aż w profil Twojej furki wszedłem a tu taki babol :wallbash:

po majówce coś fajnego będę miał już w komplecie, jutro pierwsza przymiarka w górach :kox:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 20:57_________________________________________________co się kierwa czaisz leszczu :gwizdanie:

babol :polew: :polew: :polew: :polew:

nadrabiałem spamik c*p*ko :wink4:

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 22:02_________________________________________________

ku***a j**any gwint. Chciałem se posadzić auto w dół i jedna strona poszła ładnie a z drugiej ni h*ja nie da się odkręcić :wallbash:

witaj w klubie :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: co tam nowego?? bo siedze w robocie i mi sie nudzi.. a dopiero zacząłem :confused4:
Opublikowano

:hi: co tam nowego?? bo siedze w robocie i mi sie nudzi.. a dopiero zacząłem :confused4:

c**jnia z grzybnią z patatajnią :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.