Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z wieczorka

dobry ci

i jak tam grill wkoncu dojechal? :P

Wszystko było jak trzeba... nawet kiełobaski były ciepłe.... :good:

:good: Wszystko jak trzeba... :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to gratuluje wam :D

mam nadzieje ze jutro bedzie łatwiej :P

Opublikowano

no to gratuluje wam :D

mam nadzieje ze jutro bedzie łatwiej :P

:good:
Opublikowano

no to gratuluje wam :D

mam nadzieje ze jutro bedzie łatwiej :P

spuścimy trochęwachy i moment się zajara :gwizdanie:

Opublikowano

no to gratuluje wam :D

mam nadzieje ze jutro bedzie łatwiej :P

spuścimy trochęwachy i moment się zajara :gwizdanie:

to mjusisz przyjechac swoim bo reszta razem ze mna to na gnojówce jedździ ;)

Opublikowano

no to gratuluje wam :D

mam nadzieje ze jutro bedzie łatwiej :P

spuścimy trochęwachy i moment się zajara :gwizdanie:

Tylko wozy z LPG będą musiały gdzieś dalej stanąć... :cool1:
Opublikowano

no to gratuluje wam :D

mam nadzieje ze jutro bedzie łatwiej :P

spuścimy trochęwachy i moment się zajara :gwizdanie:

to mjusisz przyjechac swoim bo reszta razem ze mna to na gnojówce jedździ ;)

spoko będzie pare PB :wink4:
Opublikowano

Dobra! Lecę bo jutro do pracy! Narta! :hi:

Opublikowano

no to gratuluje wam :D

mam nadzieje ze jutro bedzie łatwiej :P

spuścimy trochęwachy i moment się zajara :gwizdanie:

to mjusisz przyjechac swoim bo reszta razem ze mna to na gnojówce jedździ ;)

spoko będzie pare PB :wink4:

1. Keżor ON

2. Stanley i Basia ON

3. Bulczas i Monika ON

4. Pucek ??

5. Kanar ON

6. Miron78 ON

7. Mario i Ola ??

8. Krolu i Gracia ??

9. Seski i Magda ON

10. Kędzior i Osoba Towarzysząca ON

11. Guregoru ??

12. Oko[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 23:56_________________________________________________

Dobra! Lecę bo jutro do pracy! Narta! :hi:

cyja :hi:

Opublikowano

Pucek PB

Mario zależy czym PB/ON

Guregoru PB[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 00:03_________________________________________________z tego co mi się kojarzy to jeszcze Gregor ma być PB

:wink4: także niepanikuj Seski znajdzie się rozpałka :naughty:

Opublikowano

a no chyba ze tak a juz myslalem ze cie naklonie do tego zebys ty przyjechal po mnie :P

Opublikowano

a no chyba ze tak a juz myslalem ze cie naklonie do tego zebys ty przyjechal po mnie :P

ehe no przyjechać to może i bym się jeszcze na to porwał ale jeśli chodzi o powrót to nawet niema o czym gadać :polew: prędzej auto bym u Keżora zostawił
Opublikowano

a no chyba ze tak a juz myslalem ze cie naklonie do tego zebys ty przyjechal po mnie :P

ehe no przyjechać to może i bym się jeszcze na to porwał ale jeśli chodzi o powrót to nawet niema o czym gadać :polew: prędzej auto bym u Keżora zostawił

dlatego biore kobite :evil:

Opublikowano

a no chyba ze tak a juz myslalem ze cie naklonie do tego zebys ty przyjechal po mnie :P

ehe no przyjechać to może i bym się jeszcze na to porwał ale jeśli chodzi o powrót to nawet niema o czym gadać :polew: prędzej auto bym u Keżora zostawił

dlatego biore kobite :evil:

ma prawko no too kobieta skarb tylko ciekawe ile wytrzyma przy nas :polew: :polew:

Opublikowano

ehh keine odpowiedź to ide w kimono :hi: do jutra

Opublikowano

ehh keine odpowiedź to ide w kimono :hi: do jutra

:mysli: co??

Opublikowano

:polew: Seski zakozaczył z niemiecka.. :wink4:

jeszcze tylko 5,5h i do domu :polew: a ja już głupawy dostaje

Opublikowano

:polew: Seski zakozaczył z niemiecka.. :wink4:

jeszcze tylko 5,5h i do domu :polew: a ja już głupawy dostaje

masakra co ty tam będziesz robił przez tyle godzin?

Opublikowano
  • Autor

1. Keżor ON

ja to raczej NON :decayed:

ale clio i avek to PB :wink4: ale rozpałke mam także luz :good:

Opublikowano

http://jtmedia.kuvat.fi/kuvat/LOWR1D3Rpt.III/BBS_LM_9.5x19/

tu macie więcj fotek , jak to Pucek zobaczy to pewnie sie spuści , bo choruje na te fele :P

:decayed: :decayed: :decayed:

może je sobie kupię na przyszły sezon :kox:

a ty czasem Dzięki tym którzy byli :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.