Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co prawda zwinąłem się jako pierwszy ale i tak było za***iście :notworthy: dzięki Keżorowi i całej reszcie za atmosfere :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Keżor - mega imprezka - ciekawe co tam na koniec wyprawialiście :decayed:

ciekawe kto spadł :naughty:

Nikt nie spadł :decayed:

Dzięki Keżor za imprezkę i za odprowadzenie mi auta :wink4: Mam nadzieję że rodzice nie są bardzo źli :gwizdanie:

Opublikowano

Impreza chyba rzeczywiście mega udana bo takich pustek tutaj dawno nie było... :polew:

Opublikowano

dzięki Keżor - mega imprezka - ciekawe co tam na koniec wyprawialiście :decayed:

ciekawe kto spadł :naughty:

Nikt nie spadł :decayed:

Dzięki Keżor za imprezkę i za odprowadzenie mi auta :wink4: Mam nadzieję że rodzice nie są bardzo źli :gwizdanie:

przyznać się - ile razy musieli interweniować :decayed:

Opublikowano

dzięki Keżor - mega imprezka - ciekawe co tam na koniec wyprawialiście :decayed:

ciekawe kto spadł :naughty:

Nikt nie spadł :decayed:

Dzięki Keżor za imprezkę i za odprowadzenie mi auta :wink4: Mam nadzieję że rodzice nie są bardzo źli :gwizdanie:

przyznać się - ile razy musieli interweniować :decayed:

Takich szczegółów nie pamiętam :tongue4: Poza tym wszystkie informacje przekazywał Keżor :wink4:
Opublikowano
  • Autor

ufff , wkońcu pojechali ostatni goście :decayed:

a o dziwko , rodzice nie są źli :gwizdanie:

także pewnie za tydzień też będzie mógł być grill :naughty:

co do imprezy to sporo sie działo :decayed: fakt nikt nie spadł :thumbdown:

Rafał luzik , pojeździłem se na swoich wtryskach hehe :kox: szkoda , że widoczność była na 5m

Miron , dzięki za rozpiske ćwiczeń :kox: aż se zaraz pójde pomachać :silacz:

Opublikowano

jaką tam rozpiske ( to jedno ćwiczenie było )- wpadnij kiedyś do mnie na siłke w piątek ( na 2 godzinki przez naszym zlotem ) to na spokojnie troche razem pomachamy :wink4:

Ps. Pamietaj - mały ciężar, 4 serie po 15-13 powtórzeń, bez najmniejszych przerw ( jedno ćwiczenie po drugim - to co Ci pokazywałem ) - tym ćwiczeniem robisz jednocześnie klatke i bary a power jak taki że masakra :)

Opublikowano

To luzik że rodzice nie są źli :kox: Widoczność wczoraj była masakra :confused4:

Opublikowano

Keżor - rodzice nie są źli - ale może juszcze nie wiesz, że masz wszystko spakowane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Miron, wpadne wpadne :kox: ale jak odbiore furke :evil:

Opublikowano

Miron, wpadne wpadne :kox: ale jak odbiore furke :evil:

A kiedy to nastąpi :naughty: Wiadomo już coś :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

czekam na info , ale pewnie w przyszłym tygodniu :wink4:

Opublikowano

ciekawe co tam na koniec wyprawialiście :decayed:

nic zupełnie nic :tongue4:

fak mam bombe :drunk:

Opublikowano

fak mam bombe :drunk:

hehe :kox: :kox:
Opublikowano

beda rzygoł

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

fak mam bombe :drunk:

hehe :kox: :kox:

a Ty i Monika jak żyjecie ? :decayed:
Opublikowano

Basia chyba masz sukienkę mojej laski więc jak masz to sobie pochodź trochę i mi oddaj ok? bo siostra się już pytała :decayed:

psssyyt ooo zimny browar od razu mi lepiej :>

Opublikowano

Ja nawet spoko i śniadanie szykowałem :naughty: A Monika dopiero co wstała bo wcześniej to zwłoki totalne :polew:

Opublikowano

Ja nawet spoko i śniadanie szykowałem :naughty: A Monika dopiero co wstała bo wcześniej to zwłoki totalne :polew:

pijoki :thumbdown:

:wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja nawet spoko i śniadanie szykowałem :naughty: A Monika dopiero co wstała bo wcześniej to zwłoki totalne :polew:

a najlepsze jest to , że Monika wszystko kontaktowała jak jeszcze byliśmy u mnie i sie Tobą zajmowała , jak , żeś śpiewał w kiblu :polew:

a potem nagle pyk i zgon :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.