Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrzucać foty :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lepiej nie :gwizdanie:

Opublikowano

Dobrze Pucek że nie masz problemów z trafieniem do czegoś innego :polew:

Dawaj foty :naughty:

Opublikowano

dawno nie trafiałem :polew:

dobrze że Ty trafiłeś do muszli klozetowej, a nie do wanny :polew:

Opublikowano

dobrze że Ty trafiłeś do muszli klozetowej, a nie do wanny :polew:

Z tym jak z innym nigdy nie mam problemów :decayed:
Opublikowano

fotki :good:

kędzior czy Ty zawsze musisz robić prezentacje tego swojego sweterka na klacie? :decayed:

Opublikowano

No i ja w końcu dotarłem do domu. Auto pilot się coś zbuntował i musiałem se przerwę zrobić :polew: Ale jechałem spokojnie, bo licho nie śpi jak się jest wczorajszym :gwizdanie: Ja też jechałem jakąś dziwną drogą na początku aż do trasy, pierwszy raz nią wogóle jechałem. Ominąłem centrum Katowic, ale nie opłaca się chyba ta droga i tak :gwizdanie:

Wczoraj nauczyłem się też, że trza uważać na Pucka nogi :gwizdanie: Giej jeden :tongue4::punish:

Ogólnie daliśmy radę wczoraj :kox: Dzięki za mega grilla :notworthy:

Coś czuję, że jak następny będzie na działce to będzie jeszcze większy hardcore :decayed::polew:

Bo szczerze powiedziawszy to się trochę hamowałem, z racji że byliśmy jednak u Keżora w chacie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: dzięki za impreze :naughty:

było ostro... teraz stara się nadrobić jeszcze to co mnie omineło :decayed:

a czuje się troszku słabo... :(

a Magda jeszcze chce żebym do silesi z nią jechał czy coś :disgust:

Opublikowano

no zdjęcia kapitalne (szczególnie te o poranku :D:D)

:polew:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 18:14_________________________________________________

a ja nie walne piweczka bo coś mnie brzuszek boli... :disgust:

Opublikowano

a ja nie walne piweczka bo coś mnie brzuszek boli... :disgust:

mieczak :thumbdown:

:polew::wink4:

[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 18:17_________________________________________________ciekawe czemu Oka wczoraj niebyło :mysli:

Opublikowano

a ja nie walne piweczka bo coś mnie brzuszek boli... :disgust:

mieczak :thumbdown:

:polew::wink4:

[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 18:17_________________________________________________ciekawe czemu Oka wczoraj niebyło :mysli:

nie wiem ale akjam też nie dojechał...

chyba wyrąbany po pracy był wkoncu teraz muszą nadrabiać stracony tydzień przez wulkan ;)

Opublikowano

nom Akjam to pewnie do pracy poszedł :polew:

Opublikowano

i czyje auto było w basanie? :decayed:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 18:26_________________________________________________dobra ja muszę się zbierać do tej silesi bo mi nie da żyć...

a tak mi się nie chce ;(

Opublikowano

i czyje auto było w basanie? :decayed:

żadne ale Gregor miał trochę porezanego CB :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.