Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
tu kaj mieszkam , a co ?

czyli kaj? :cool1:

mam interesa w tamtym rejonie i chcialbym wiedziec z ktorej strony K-c to jest (jak tam dojechac)

na wylocie na Mikołów , Pucek jak jechał na grilla do mnie to mówił , że najszybciej przez Żory jest :wink4:

jak co to dzwoń do mnie jakbyś sie stracił :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kezor dzieki za info :notworthy:

Opublikowano

tak jest wątek keżora tyle że z tego co wywnioskowałem to jak ktoś ma plastikowe te zaczepy to lepiej tego nie ruszać bo łatwo zdupczyć.. a że tak powiem nie po to rozebrałem pół dechy żeby sie poddać przez jakieś kołki :gwizdanie:

Ściągnąć schowek i odkręcić tapicerkę pod kierownicą to pikuś, ale żeby tą długą główną listwę ściągnąć to musisz konsolę środkową odkręcić żeby się dostać do jednego zaczepu, który jest dokładnie nad tą konsolą :wink4:

za późno to przeczytałem :polew: bo tak może bym sobie odpuścił.

Tak czy siak dotarłem do tego i nie obyło się bez rozebrania konsoli środkowej a nawet tunelu (bo mi plastiki na łączeniu sie nie chciały rozejść :disgust:

Operacja zakończyła się sukcesem i o dziwo bez strat :) jak skończe wszystko i bede miał czas to zrobie fotorelacje dla potomnych :>

Opublikowano
  • Autor
:travolta:
Opublikowano

niechce ktos z was zamienic opon 205/50 R17 na opony 225/45 R17 :?: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

niechce ktos z was zamienic opon 205/50 R17 na opony 225/45 R17 :?: :gwizdanie:

a pokaż jak wyglądają na feldze :naughty:
Opublikowano
4e80b5021163f997med.jpg
Opublikowano
  • Autor

to jest 8" ? bo ja mam 9" i sie zastanawiam czy nie pójść w hardcore-naciąg :kox:

Opublikowano

tak 8"

dodam ze ja mam 225/45, a chce 205/50 :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

tak 8"

dodam ze ja mam 225/45, a chce 205/50 :rolleyes:

aaaaa , w tą strone :wallbash: to nie :confused4: ja mam w domu 3 kpl 225/45 :tongue4:
Opublikowano

właśnie wciągam stronga :decayed:

Arek, dokładnie jest tak jak pisze Keżor, jadąc przez Knurów na A4 jest jakoś 50km a jadąc przez żory/mikołow masz 36 km a droga też dobrej jakości :)

Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

idealnie pasuje :polew::naughty:

Opublikowano
  • Autor

odebrałem furke :kox:

28924_1253673474575_1611705906_30611732_4837497_n.jpg

:decayed:

Opublikowano

widzę że prosiaki Ci się znudziły :naughty:

Opublikowano

siema z wieczora :)

trasa K-ce -> Korbielów -> K-ce zaliczona

w drodze powrotnej same korki: 7km w Auschwitz, później w Tychach wypadek ( dobrze, że na CB odzywało się kilka sprytnych co wytłumaczyli objazdy) :decayed:

Opublikowano

jechałeś przez Oświęcim ?

Opublikowano

jechałeś przez Oświęcim ?

nie, na szczeście odbiłem na Brzeszcze

a i dzięki za podpowiedź :good:

Opublikowano

jechałeś przez Oświęcim ?

nie, na szczeście odbiłem na Brzeszcze

a i dzięki za podpowiedź :good:

spoko, pytam bo robię często tą trasę do Korbielowa i zdziwiła mnie ta Twoja trasa

Opublikowano

jechałeś przez Oświęcim ?

nie, na szczeście odbiłem na Brzeszcze

a i dzięki za podpowiedź :good:

spoko, pytam bo robię często tą trasę do Korbielowa i zdziwiła mnie ta Twoja trasa

jechałem przez Oświecim i Żywiec, przeważnie jeździłem S1 ale słyszałem, że tam jakieś remonty itd

w sumie tylko 6km różnicy, czasowo podobnie, a przez Międzybrodzie ładniejsze widoki :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.