Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jechałeś przez Oświęcim ?

nie, na szczeście odbiłem na Brzeszcze

a i dzięki za podpowiedź :good:

spoko, pytam bo robię często tą trasę do Korbielowa i zdziwiła mnie ta Twoja trasa

jechałem przez Oświecim i Żywiec, przeważnie jeździłem S1 ale słyszałem, że tam jakieś remonty itd

w sumie tylko 6km różnicy, czasowo podobnie, a przez Międzybrodzie ładniejsze widoki :wink4:

no widoki lepsze :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hot or not leci :naughty:

Opublikowano
:hi: Jest tu kto? :tongue4:
Opublikowano

:hi: Jest tu kto? :tongue4:

yhy :pilot:

Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

:kox: :gwizdanie:
Opublikowano

Arkowi znowu zamknęli top3? :gwizdanie:

Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: :polew:

ja nawet morza nie zauważyłem , to Ty masz chyba jakieś nieczyste myśli :shocked:
Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: :polew:

zboczeniec :decayed:

Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: :polew:

ja nawet morza nie zauważyłem , to Ty masz chyba jakieś nieczyste myśli :shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:39_________________________________________________

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: :polew:

zboczeniec :decayed:

Ty masz swój Avatar to sie nie odzywaj... :polew:

Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: :polew:

ja nawet morza nie zauważyłem , to Ty masz chyba jakieś nieczyste myśli :shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:39_________________________________________________

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: :polew:

zboczeniec :decayed:

Ty masz swój Avatar to sie nie odzywaj... :polew:

;( :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: :polew:

ja nawet morza nie zauważyłem , to Ty masz chyba jakieś nieczyste myśli :shocked:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: :polew:

ja nawet morza nie zauważyłem , to Ty masz chyba jakieś nieczyste myśli :shocked:

to zdjęcie to był test na pedofilstwo-gejostwo gratuluje Mario zdałeś go pozytywnie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:46_________________________________________________ta z lewej jest niesamowita niemoge się napatrzeć :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano
:ssij::bicz: :bicz3:
Opublikowano

ta z lewej jest niesamowita niemoge się napatrzeć :shocked: :shocked: :shocked:

ciekawe co ją tak wyróżnia :boobs::mysli:
Opublikowano

:wink4:

a tak z innej beczki to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ta fotka bedzie tu pasowala :gwizdanie:

hot-girls-drinking-alcohol-41.jpg

biore w ciemno tą z lewej :decayed: :decayed: :decayed::slina:

Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: :polew:

ja nawet morza nie zauważyłem , to Ty masz chyba jakieś nieczyste myśli :shocked:

to zdjęcie to był test na pedofilstwo-gejostwo gratuluje Mario zdałeś go pozytywnie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:46_________________________________________________ta z lewej jest niesamowita niemoge się napatrzeć :shocked: :shocked: :shocked:

Tylko nie ufajdaj monitora... :polew:

Opublikowano

ta z lewej jest niesamowita niemoge się napatrzeć :shocked: :shocked: :shocked:

ciekawe co ją tak wyróżnia :boobs::mysli:

chyba to głębokie spojrzenie :kox: :kox: :kox:

:ssij::bicz: :bicz3:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

ta z lewej jest niesamowita niemoge się napatrzeć :shocked: :shocked: :shocked:

ciekawe co ją tak wyróżnia :boobs::mysli:

chyba to głębokie spojrzenie :kox: :kox: :kox:

:ssij::bicz: :bicz3:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Lubisz to Suuuuk...o :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.