Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przejaśnia się :sesese:

ja tam poprawy nie widzę ... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przejaśni się jak komus tutaj zaraz zaje**bie :baseball:

Opublikowano

przejaśni się jak komus tutaj zaraz zaje**bie :baseball:

wtedy się ściemni :gwizdanie:

Opublikowano

przejaśni się jak komus tutaj zaraz zaje**bie :baseball:

wtedy się ściemni :gwizdanie:

dla mnie sytuacja będzie klarowna ( pracowałbym w systemie home office) :polew:

Opublikowano
:kox: :kox:
Opublikowano

przejaśni się jak komus tutaj zaraz zaje**bie :baseball:

wtedy się ściemni :gwizdanie:

dla mnie sytuacja będzie klarowna ( pracowałbym w systemie home office) :polew:

i by Cię c**j strzelał :wallbash:

Opublikowano

przejaśni się jak komus tutaj zaraz zaje**bie :baseball:

wtedy się ściemni :gwizdanie:

dla mnie sytuacja będzie klarowna ( pracowałbym w systemie home office) :polew:

i by Cię ch***j strzelał :wallbash:

Wszystkim coś nie pasuje! :disgust: Ten w domu i c**j go strzela! Ten w robocie i c**j go strzela! :kox::naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przejaśni się jak komus tutaj zaraz zaje**bie :baseball:

wtedy się ściemni :gwizdanie:

dla mnie sytuacja będzie klarowna ( pracowałbym w systemie home office) :polew:

i by Cię ch***j strzelał :wallbash:

czyli oprócz otoczenia nic by sie nie zmieniło :decayed:

Opublikowano

bo najgorzej jest jak praca w dużym stopniu zależy od innych ludzi :wallbash:

też gadam z takimi matołami dziś, że nie wierze :wallbash: nawet nie wiedzą co chcę im powiedzieć a już mówią NIE - normalnie debile [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 12:47_________________________________________________chyba na kopalni się zatrudnię albo na jakiejś hali, odpier**lę 8h i do dom

Opublikowano

bo najgorzej jest jak praca w dużym stopniu zależy od innych ludzi :wallbash:

też gadam z takimi matołami dziś, że nie wierze :wallbash: nawet nie wiedzą co chcę im powiedzieć a już mówią NIE - normalnie debile [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 12:47_________________________________________________chyba na kopalni się zatrudnię albo na jakiejś hali, odpier**lę 8h i do dom

pogadaj z Kędziorem, może Ci coś pochyta :wink4:

Opublikowano

bo najgorzej jest jak praca w dużym stopniu zależy od innych ludzi :wallbash:

też gadam z takimi matołami dziś, że nie wierze :wallbash: nawet nie wiedzą co chcę im powiedzieć a już mówią NIE - normalnie debile [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 12:47_________________________________________________chyba na kopalni się zatrudnię albo na jakiejś hali, odpier**lę 8h i do dom

ja bym wolał leżeć w jakimś pokoju i oglądać TV

Opublikowano

bo najgorzej jest jak praca w dużym stopniu zależy od innych ludzi :wallbash:

też gadam z takimi matołami dziś, że nie wierze :wallbash: nawet nie wiedzą co chcę im powiedzieć a już mówią NIE - normalnie debile [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 12:47_________________________________________________chyba na kopalni się zatrudnię albo na jakiejś hali, odpier**lę 8h i do dom

ja bym wolał leżeć w jakimś pokoju i oglądać TV

:good: robota to głupota - picie to jest życie :good:

zresztą robota jest dla biednych :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bo najgorzej jest jak praca w dużym stopniu zależy od innych ludzi :wallbash:

też gadam z takimi matołami dziś, że nie wierze :wallbash: nawet nie wiedzą co chcę im powiedzieć a już mówią NIE - normalnie debile [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 12:47_________________________________________________chyba na kopalni się zatrudnię albo na jakiejś hali, odpier**lę 8h i do dom

a czaszami na 6 :decayed:
Opublikowano

joł joł coż za pięlny dzionek :decayed: obym miał zawsze taki fajny dzień w pracy jak dzisiaj :decayed:

chyba na kopalni się zatrudnię albo na jakiejś hali, odpier**lę 8h i do dom

na kopalni żeby pracować to trzeba być koksem :paker: wystarczy spojrzeć na mnie lub na Pucka, no sory Miszka byś się nienadawał, no chyba że do oddziałów podrzędnych czyli elektrycy lub cieśla - ciągniecie kabli i takie tam pierdoły

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

joł joł coż za pięlny dzionek :decayed: obym miał zawsze taki fajny dzień w pracy jak dzisiaj :decayed:

chyba na kopalni się zatrudnię albo na jakiejś hali, odpier**lę 8h i do dom

na kopalni żeby pracować to trzeba być koksem :paker: wystarczy spojrzeć na mnie lub na Pucka, no sory Miszka byś się nienadawał, no chyba że do oddziałów podrzędnych czyli elektrycy lub cieśla - ciągniecie kabli i takie tam pierdoły

:polew: :polew: :polew::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gdzieś czytałem o robocie polegającej na "sprawdzaniu" dziwek do burdelu!!! :naughty::polew: :polew: :polew: Dzwonią do Ciebie, umawiają się w hotelu klasy wyższej i przychodzą laski do Ciebie no i je sprawdzić trzeba... :wink4: Wszystko masz opłacone (hotele, drinki, transport + duża kasa, gdzieś w oklicy 30tysi $ miesięcznie...):wink4::polew: :polew:

Opublikowano

Gdzieś czytałem o robocie polegającej na "sprawdzaniu" dziwek do burdelu!!! :naughty::polew: :polew: :polew: Dzwonią do Ciebie, umawiają się w hotelu klasy wyższej i przychodzą laski do Ciebie no i je sprawdzić trzeba... :wink4: Wszystko masz opłacone (hotele, drinki, transport + duża kasa, gdzieś w oklicy 30tysi $ miesięcznie...):wink4::polew: :polew:

:mysli: bioreeeee :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a czaszami na 6 :decayed:

jaaa,chyba w sobotę :decayed:

:hi:

Opublikowano

joł joł coż za pięlny dzionek :decayed: obym miał zawsze taki fajny dzień w pracy jak dzisiaj :decayed:

chyba na kopalni się zatrudnię albo na jakiejś hali, odpier**lę 8h i do dom

na kopalni żeby pracować to trzeba być koksem :paker: wystarczy spojrzeć na mnie lub na Pucka, no sory Miszka byś się nienadawał, no chyba że do oddziałów podrzędnych czyli elektrycy lub cieśla - ciągniecie kabli i takie tam pierdoły

:polew: :polew: :polew::wink4:

cieśla :polew:

Opublikowano

Gdzieś czytałem o robocie polegającej na "sprawdzaniu" dziwek do burdelu!!! :naughty::polew: :polew: :polew: Dzwonią do Ciebie, umawiają się w hotelu klasy wyższej i przychodzą laski do Ciebie no i je sprawdzić trzeba... :wink4: Wszystko masz opłacone (hotele, drinki, transport + duża kasa, gdzieś w oklicy 30tysi $ miesięcznie...):wink4::polew: :polew:

:mysli: bioreeeee :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

To gdzieś w Meksyku było czy gdzieś tam! :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.