Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co brat się żeni w niedługim czasie :gwizdanie:

ehehe jak mu się tak chce :polew:

Dopadła go strzała amora i koniec :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No co brat się żeni w niedługim czasie :gwizdanie:

ehehe jak mu się tak chce :polew:

Dopadła go strzała amora i koniec :decayed:

ahh ci zakochani i miłość :sick3:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

No co brat się żeni w niedługim czasie :gwizdanie:

ehehe jak mu się tak chce :polew:

Dopadła go strzała amora i koniec :decayed:

ahh ci zakochani i miłość :sick3:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Jeszcze za tym zatęsknisz :tongue4:
Opublikowano

Jeszcze za tym zatęsknisz :tongue4:

czasem mi tego brakuje ale jakoś daję rade :wink4:

Opublikowano

juz po City.... viola tak dziwnie zerkała... jakby jej kogoś brakowało :gwizdanie:

Opublikowano

juz po City.... viola tak dziwnie zerkała... jakby jej kogoś brakowało :gwizdanie:

nom stara miłość nierdzewieje :decayed: chyba muszę tam kiedy pojechać i ją odwiedzić napewno się ucieszy :>

Opublikowano

Kędzior wymyślaj coś na jutro, bo nie będziemy siedzieć w domu przecież :cool1:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 00:25_________________________________________________dobrej nocki :wink4:

Opublikowano

Akjam walka pudziana niebyła zbyt specjalna więc w sumie dużo niestraciłeś :wink4:

Keżor jak tam po imprezie? tak wcześnie w domu?? :mysli:

Opublikowano

Joł suczki, nie nadrabiam spamu :wallbash:

:yeah: jutro gryll mam nadzieję i Wam oczy powypalam na wjeździe :wstydliwy::kox:

Opublikowano

Joł suczki, nie nadrabiam spamu :wallbash:

:yeah: jutro gryll mam nadzieję i Wam oczy powypalam na wjeździe :wstydliwy::kox:

nie pij tyle, grilla nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

Joł suczki, nie nadrabiam spamu :wallbash:

:yeah: jutro gryll mam nadzieję i Wam oczy powypalam na wjeździe :wstydliwy::kox:

nie pij tyle, grilla nie ma :gwizdanie:

widziałem Cię dziś :good:

jeśli chodzi o moje poglądy polityczne to :yeah:

Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje

Opublikowano

jeśli chodzi o moje poglądy polityczne to :yeah:

Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje

mam to samo zdanie

Miszka niema grylla hehe czasami warto nadrobić spam :polew: :polew: :polew:

co tam słychać u was? gdzieśta byli że teraz na forum jsteście? wróciliście z jakiś imprez?

Opublikowano

ja byłem w Kato na Pudzianie ale nie w spodku, szczerze obstawiałem, że Pudzian ro***bie Japanisa :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka, ja Ciebie też :gwizdanie:

Kędzior, ja byłem na spocie a potem na mieście :gwizdanie:

przyjechałem to obejrzałem sobie walkę Pudziana - porażka, on jest zbyt powolny, zbyt szybko się męczy :gwizdanie:

ale ta ostatnia walka...moim zdaniem powinien wygrać ten Japoniec :gwizdanie: należało mu się za te 2 kopy w jaja :>

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

nom Pudzianek niestety kondycyjnie wymiękł stracił szybko siły :confused4:

nom ta druga walka z japońcem to ostra była :evil: ale też bym obstawił japanisa ale zrobili remis bo wiesz to ich gala :kox:

Opublikowano

Pudzian szukał powietrza, zmachał się jak prosiak [br]Dopisany: 08 Maj 2010, 02:03_________________________________________________ponoć Pudzian za 2 tyg w USA walczy :mysli:

Opublikowano

jak bym był na miejscu tego zagranicznego Polaka to oddał bym mu ten pas, serio mu się to należało :gwizdanie:

Opublikowano

jak bym był na miejscu tego zagranicznego Polaka to oddał bym mu ten pas, serio mu się to należało :gwizdanie:

no już nieprzesadzaj :tongue4:

Miszka tak walka za 2tyg ale gdzie to niejestem pewien

Opublikowano

po trupach do celu :yeah:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.