Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po trupach do celu :yeah:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idę w kimę

po trupach do celu :yeah:

Opublikowano

też wkońcu zawijam :hi:

Opublikowano

Co Wy już śpicie?! :wink4:

Pudzian szukał powietrza, zmachał się jak prosiak [br]Dopisany: 08 Maj 2010, 02:03_________________________________________________ponoć Pudzian za 2 tyg w USA walczy :mysli:

He he he... No walczy za 2 tygodnie w USA i na pewno... tanio skóry nie sprzeda! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

jeśli chodzi o moje poglądy polityczne to :yeah:

Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje

co oni brali?? ja tez to chce ... :pilot:

:kox:

Opublikowano

dobra, my tu gadu gadu, a za oknem słoneczko ... :gwizdanie:

muszę wiedzieć czy w związku z powyższym jakaś zmiana planów się szykuje

bo jakieś dobre żarełko bym Wam na grilla przygotowała :kox:

Opublikowano

:hi:

To lipa że nie ma grilla :gwizdanie:

Jakbyście ostatnio byli ciszej to może by i grill był :gwizdanie:

A pogoda jest.

2 kopy w jaja :>

:disgust:

Ty już wiesz jak się to robi gejku, nie??:tongue4:

muszę wiedzieć czy w związku z powyższym jakaś zmiana planów się szykuje

Szczerze, na pewno nie będzie zmiany planów :gwizdanie: Miejscówka spalona.

Opublikowano

mi tam wszystko jedno... może być nawet ta Miszkowa polanka, co to ją tak zachwalał :gwizdanie:

Opublikowano

mi tam wszystko jedno... może być nawet ta Miszkowa polanka, co to ją tak zachwalał :gwizdanie:

Mi też wszystko jedno gdzie, najważniejsze żeby wogóle się coś odbyło. Wy jesteście miejscowi to dogadajcie się jakoś, co za miejscówka bo znacie teren :yeah: . Ja przyjadę :)

Problemem jest jedynie spanie po zakrapianym grillu :gwizdanie: Chyba, że bezalko..

Opublikowano

mi tam wszystko jedno... może być nawet ta Miszkowa polanka, co to ją tak zachwalał :gwizdanie:

jestem za a nawet przeciw :kox:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:52_________________________________________________to może dolinka :mysli:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:53_________________________________________________wypasik miejsce stoliki, trawka :gwizdanie: jeziorko

Opublikowano

mi tam wszystko jedno... może być nawet ta Miszkowa polanka, co to ją tak zachwalał :gwizdanie:

jestem za a nawet przeciw :kox:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:52_________________________________________________to może dolinka :mysli:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:53_________________________________________________wypasik miejsce stoliki, trawka :gwizdanie: jeziorko

a można tam namiot rozbić ? :kox:

Opublikowano

mi tam wszystko jedno... może być nawet ta Miszkowa polanka, co to ją tak zachwalał :gwizdanie:

jestem za a nawet przeciw :kox:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:52_________________________________________________to może dolinka :mysli:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:53_________________________________________________wypasik miejsce stoliki, trawka :gwizdanie: jeziorko

a można tam namiot rozbić ? :kox:

lekko :tongue4:

Opublikowano

Ostatnia scena tego filmiku, pod kołderką. Prawie jak Kędzior i Stan :polew: :polew: :polew:

Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje

Opublikowano

my tu pierdu pierdu, a czas leci, robimy ten gryll czy olewamy sprawę ?

Opublikowano

my tu pierdu pierdu, a czas leci, robimy ten gryll czy olewamy sprawę ?

Ja jestem przyjezdny, więc co ja tam mogę, najwyżej przyjechać :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.