Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my tu pierdu pierdu, a czas leci, robimy ten gryll czy olewamy sprawę ?

Ja jestem przyjezdny, więc co ja tam mogę, najwyżej przyjechać :gwizdanie:

a moje stanowisko w tej sprawie jest chyba oczywiste :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

trzeba telepatycznie wywołać prezesa...

po trupach do celu.... :yeah: jesli pogoda się utrzyma mozna by działać :cool1:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 11:23_________________________________________________taaaakżeeeee teeegoooo :decayed:

Opublikowano

:hi:

trzeba telepatycznie wywołać prezesa...

po trupach do celu.... :yeah: jesli pogoda się utrzyma mozna by działać :cool1:[br]

nie wywołuj wilka z lasu :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Napisze tylko tyle...

mówiłem że pogoda będzie KOX :gwizdanie:

ale nie nalegajmy na Keżora, teraz niech ktoś inny zrobi tak dobrą imprezę u siebie na chacie :naughty:

więc jak nie będzie żadnej imprezy to wieczorem wbijam z Gregorym i jeszcze kimś tam do spiża :naughty:

mój numer telefonu znacie, więc czekam na telefon :>

Opublikowano

:hi:

Napisze tylko tyle...

mówiłem że pogoda będzie KOX :gwizdanie:

ale nie nalegajmy na Keżora, teraz niech ktoś inny zrobi tak dobrą imprezę u siebie na chacie :naughty:

więc jak nie będzie żadnej imprezy to wieczorem wbijam z Gregorym i jeszcze kimś tam do spiża :naughty:

mój numer telefonu znacie, więc czekam na telefon :>

no ja obiecałem keżorowi, że dziś pójdziemy - więc my tez jesteśmy na tak :naughty:
Opublikowano
:siema: Ja też wiedziałem że pogoda będzie :kox: Wróciłem z roboty i chętnie bym się zrelaksował :gwizdanie:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :decayed:

Opublikowano

Spoko masz leniu :tongue4:

Opublikowano

Królu, to jednak idziesz ???

Ty łajzo, a wczoraj mówiłeś stanowcze NIE :gwizdanie:

więc impreza odbędzie się dzisiaj w Spiżu :)

niestety bezalkoholowa

"...Im a superstar..." :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Królu, to jednak idziesz ???

Ty łajzo, a wczoraj mówiłeś stanowcze NIE :gwizdanie:

więc impreza odbędzie się dzisiaj w Spiżu :)

niestety bezalkoholowa

"...Im a superstar..." :kox: :kox: :kox:

no obiecałem :gwizdanie: :gwizdanie: ale idę sam :confused4:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 13:43_________________________________________________i nie wiem jak długo zostanę...
Opublikowano

więc impreza odbędzie się dzisiaj w Spiżu :)

niestety bezalkoholowa

wszystko fajnie gdyby nie słowo na b

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie pindol :gwizdanie:

szukam teraz kierowcy albo miejscówki do spania :naughty:

Opublikowano

więc impreza odbędzie się dzisiaj w Spiżu :)

niestety bezalkoholowa

wszystko fajnie gdyby nie słowo na b

:polew: :polew: :polew:

Bo Ty na trzeźwo nie umiesz się bawić :thumbdown:
Opublikowano

nie pindol :gwizdanie:

szukam teraz kierowcy albo miejscówki do spania :naughty:

geju odpisałbyś mi na gg :disgust:
Opublikowano

więc impreza odbędzie się dzisiaj w Spiżu :)

niestety bezalkoholowa

wszystko fajnie gdyby nie słowo na b

:polew: :polew: :polew:

Bo Ty na trzeźwo nie umiesz się bawić :thumbdown:

hehe a ty niby umiesz?? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

hehe a ty niby umiesz??

Pewnie że tak :tongue4:
Opublikowano

hehe a ty niby umiesz??

Pewnie że tak :tongue4:

ta jasne Nergall :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::tongue4:
Opublikowano

Sparatan cicho tam a niby jak się bawiłem w garażu :gwizdanie:

Opublikowano

dobry ponownie ;)

co to się dzisiaj kroi?

niech mi ktoś powie coś w skrócie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.