Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biba koks , ogólnie jesteście zryci :kox:

Dziękuję, odbiorę to jako komplement :> Choć wiem, że to nie o mnie chodzi, a o innych giejków, z Krolem na czele :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka , ja też już sie melduje :decayed:

Biba koks , ogólnie jesteście zryci :kox:

wrzucać zdjęcia rozwodowe ? :decayed:

wrzucaj film :kox: :kox: :kox:

ogólnie to wrzucaj wszystkie :wink4:

Opublikowano

niektórzy jeszcze nie skończyli....

kedzior ze stanem robią la afterek :decayed:

Opublikowano

a chyba nie muszę pisać że bardzo ale to bardzo dziękuję za mega imprezę :decayed:

kolejna miejscówka została "spalona"[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:19_________________________________________________

niektórzy jeszcze nie skończyli....

kedzior ze stanem robią la afterek :decayed:

la afterek, czyli będzie la baaaaniaaaa :polew:

Opublikowano

a chyba nie muszę pisać że bardzo ale to bardzo dziękuję za mega imprezę :decayed:

kolejna miejscówka została "spalona"[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:19_________________________________________________

niektórzy jeszcze nie skończyli....

kedzior ze stanem robią la afterek :decayed:

la afterek, czyli będzie la baaaaniaaaa :polew:

la banie to już mają.....

a la sąsiedzi już nam nie mówią la dzień dobry :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wrzucaj film :kox: :kox: :kox:

ogólnie to wrzucaj wszystkie :wink4:

filmy chyba odpuszcze :gwizdanie: bo potem ktoś będzie chciał zostać prezydentem czy coś i mogą zostać wykorzystane przeciwko niemu :polew:

zaraz fotki wrzuce :naughty:

[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:22_________________________________________________

Choć wiem, że to nie o mnie chodzi, a o innych giejków, z Krolem na czele :decayed:

nooo , ata sie zapierał , że nie jest :polew: :polew:

a w ogóle to jak tam ta laseczka "Twoja" :naughty: bo z wyglądu niczego sobie :przebiegly: masz numer ? :chytry:

Opublikowano

filmiki są najlepsze :gwizdanie:

wrzucaj, no chyba że jest na nich coś czego ktoś nie może zobaczyć

ale z raperami to śmiało dawaj :wink4:

Opublikowano
[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:27_________________________________________________to pierwszy filmik już mamy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

jak coś to pisać , to je wywale :decayed:

a8e9f5676c8b606a.jpg

ee3ae684c027b6e6.jpg

ce7853ac1bd8f195.jpg

9d5a8d7dc2aff244.jpg

b208118103ed175a.jpg

Opublikowano

[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:27_________________________________________________to pierwszy filmik już mamy :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

3 i 4 podobny do mnie koleś no nie ? :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka jak zahipnotyzowany :kox:

Opublikowano
  • Autor

3 i 4 podobny do mnie koleś no nie ? :polew: :polew:

no podobny , ale nie Ty , bo przecież Ty nie miałeś koszulki :laghing2:
Opublikowano

ej no :gwizdanie:

ale mnie ustrzelileś Keżor :decayed:

no cóż, lubię oglądać młode i jędrne piersi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ej no :gwizdanie:

ale mnie ustrzelileś Keżor :decayed:

no cóż, lubię oglądać młode i jędrne piersi :gwizdanie:

patrz jaki przypadek , bo zdjęcie robiłem dla Stanleya na rozwód , żeby miał :polew:

a na pierwszych dwóch fotkach zauważyliście Stana w ogóle ? :decayed:

Opublikowano

nooo to ustrzeliłeś Stanleya, Miszkę i mnie :gwizdanie:

trzy podpadziochy :polew:

Opublikowano

a Krolu to lew parkietu :decayed:

ale tych siniaków mu nie wybacze :tongue4:

Opublikowano

wrzucajcie filmiki :yeah:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:42_________________________________________________a pamiętacie jak z Krolem udawaliśmy tą emotkę :banan1:

:polew: :polew:

Opublikowano

pamiętamy, a najlepsze jest gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :polew:

Opublikowano

pamiętamy, a najlepsze jest gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :polew:

:polew: :polew: :polew: noooo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.