Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a w ogóle to jak tam ta laseczka "Twoja" :naughty: bo z wyglądu niczego sobie :przebiegly: masz numer ? :chytry:

Mam :dance:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a w ogóle to jak tam ta laseczka "Twoja" :naughty: bo z wyglądu niczego sobie :przebiegly: masz numer ? :chytry:

Mam :dance:

weź się przyznaj jej ile masz lat staruchu :polew:

Opublikowano

a w ogóle to jak tam ta laseczka "Twoja" :naughty: bo z wyglądu niczego sobie :przebiegly: masz numer ? :chytry:

Mam :dance:

ma 601 i reszta mu się rozmazała :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie no filmików nie wrzucam :gwizdanie: porozsyłam na komórki na spocie :decayed:

No Basia , plery pewnie obite co ? jak Król Parkietu Tobą wywinął :tongue4:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:48_________________________________________________

a w ogóle to jak tam ta laseczka "Twoja" :naughty: bo z wyglądu niczego sobie :przebiegly: masz numer ? :chytry:

Mam :dance:

a puściłeś jej odrazu sygnał ? żeby potem jakiś staruch nie odebrał :polew:
Opublikowano

ce7853ac1bd8f195.jpg

Ta scena mnie rozpierdziela na maxa :polew: :polew: :polew: Tarzam się po ziemi :polew:

Miszka ty jesteś mega gość :good::decayed:

Opublikowano

nie no filmików nie wrzucam :gwizdanie: porozsyłam na komórki na spocie :decayed:

No Basia , plery pewnie obite co ? jak Król Parkietu Tobą wywinął :tongue4:[br]

wszystko obite................... nawet tyłek :bag:

Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:51_________________________________________________idę na rower :good:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:51_________________________________________________idę na rower :good:

dokręć se boczne kółka , bo chyba jeszcze bania trzyma :polew:
Opublikowano

a w ogóle to jak tam ta laseczka "Twoja" :naughty: bo z wyglądu niczego sobie :przebiegly: masz numer ? :chytry:

Mam :dance:

weź się przyznaj jej ile masz lat staruchu :polew:

:jaaaaa::no4:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:55_________________________________________________

a w ogóle to jak tam ta laseczka "Twoja" :naughty: bo z wyglądu niczego sobie :przebiegly: masz numer ? :chytry:

Mam :dance:

ma 601 i reszta mu się rozmazała :polew:

Wcale nie bo 505 :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wcale nie bo 505 :tongue4:

aaa taaa :gwizdanie: to znam ją :polew:
Opublikowano

keżor, to wrzuć filmiki na jakiś serwer bezpłatny i podeślij linki do zainteresowanych :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

keżor, to wrzuć filmiki na jakiś serwer bezpłatny i podeślij linki do zainteresowanych :gwizdanie:

nie chce mi sie :decayed:
Opublikowano

leń :gwizdanie:

Opublikowano

jestem wyspany - po pierwsze nie mówicie tu po francusku, bo nie wszyscy mogą zrozumieć :decayed:

po drugie - nie wiem Basia co ty gadasz, ja ja mam tańczyć z laską to strasznie zestresowany jestem :gwizdanie:

po trzecie - ja nie mam żadnych siniaków :naughty: :gwizdanie:

po czwartek - pucek masz w łeb... :wallbash:

to na razie tyle

Opublikowano

po trzecie - ja nie mam żadnych siniaków :naughty: :gwizdanie:

bo upadałeś na mnie :kwasny:

Opublikowano

po trzecie - ja nie mam żadnych siniaków :naughty: :gwizdanie:

bo upadałeś na mnie :kwasny:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: Siema Laski :tongue4: ja tez sie troche pobawilem w spizu :gwizdanie: ale wy mieliscie banie :polew:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 18:37_________________________________________________Miszka ale z tym twoim cygarem do tego typa mnie rozbroiles :polew:
Opublikowano

a bierzesz w usta? a on : ale co :polew: :polew: :polew:

Miszka to gej pełnym pyskiem :decayed:

Egon, może zobaczysz foty...dopiero się zdziwisz :gwizdanie:

Opublikowano

a bierzesz w usta? a on : ale co :polew: :polew: :polew:

Miszka to gej pełnym pyskiem :decayed:

Egon, może zobaczysz foty...dopiero się zdziwisz :gwizdanie:

poka poka :D Pucek mogłes gadac podzielil bym sie (odp. na twojego SMS) :polew:

Opublikowano

nie rozumiem :gwizdanie:

a fotki ma Stanley i Basia :gwizdanie:

ale aktualnie Stanley dalej tankuje z kędziorem :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.