Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor brać Ci tą folie na dach bo jutro chyba się wybiorę po nią :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 20:34_________________________________________________

To wyjeżdżam powoli za jakąś chwilę będę :gwizdanie:

ale Ty mówisz teraz powaznie czy żartujesz? bo już nie wiem

Poważnie Kędzior nie wie co się dzieje trzeba to wykorzystać :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor brać Ci tą folie na dach bo jutro chyba się wybiorę po nią :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 20:34_________________________________________________

To wyjeżdżam powoli za jakąś chwilę będę :gwizdanie:

ale Ty mówisz teraz powaznie czy żartujesz? bo już nie wiem

Poważnie Kędzior nie wie co się dzieje trzeba to wykorzystać :naughty:

spoko .... on wie co sie dzieje

tylko musze go ubrać, w samych gatkach siedzi :gwizdanie:

Opublikowano

tylko musze go ubrać, w samych gatkach siedzi :gwizdanie:

Czyli taka la parówka w skórce :polew: :polew:
Opublikowano

spoko.... już zaczyna go nosić :decayed: tańczy do reklam :blink:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 20:37_________________________________________________powiedział że postawi Ci czisa :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Keżor brać Ci tą folie na dach bo jutro chyba się wybiorę po nią :gwizdanie:

hmmm, nie wiem . narazie mam inne wydatki .. ale taki kawałek na tylne lampy bym chciał :gwizdanie:
Opublikowano

spoko.... już zaczyna go nosić :decayed: tańczy do reklam :blink:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 20:37_________________________________________________powiedział że postawi Ci czisa :cool1:

Wolę loda :gwizdanie:

McFlurry :decayed:

Keżor brać Ci tą folie na dach bo jutro chyba się wybiorę po nią :gwizdanie:

hmmm, nie wiem . narazie mam inne wydatki .. ale taki kawałek na tylne lampy bym chciał :gwizdanie:

Folię na lampy też będę brał to zamówię dla Ciebie też :wink4:
Opublikowano

Cześć pijoki! :naughty::wink4:

Opublikowano

Cześć pijoki! :naughty::wink4:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Cześć pijoki! :naughty::wink4:

siema pracownik roku :hi:
Opublikowano

Cześć pijoki! :naughty::wink4:

:hi:

Cześć pijoki! :naughty::wink4:

siema pracownik roku :hi:

:wink4::hi: Jak po weekendzie? :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć pijoki! :naughty::wink4:

joł :yeah:

Opublikowano

Cześć pijoki! :naughty::wink4:

:hi:

Cześć pijoki! :naughty::wink4:

siema pracownik roku :hi:

:wink4::hi: Jak po weekendzie? :gwizdanie:

:heat:

Opublikowano
:hi: z wieczora - widzę było mega - na następną impreze oczywiście się pisze - gdyby impreza byłą dzisiaj to pewnie ym sie pojawił bo mały już wraca do formy :)
Opublikowano
  • Autor

:wink4::hi: Jak po weekendzie? :gwizdanie:

jak , po jak jeszcze trwa :decayed:
Opublikowano

:hi: z wieczora - widzę było mega - na następną impreze oczywiście się pisze - gdyby impreza byłą dzisiaj to pewnie ym sie pojawił bo mały już wraca do formy :)

pilismy w końcu jego zdrowie :wink4:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 21:15_________________________________________________Bulczas wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

bozia Ci to w dzieciach wynagrodzi :kox:

tak więc impreze mozna uznać za zakończoną :decayed:

Opublikowano

czyli jeden trup leży w sypialni a drugi pewnie poszedł jeszcze do baru :polew:

keżor, możesz wykasować listę z pierwszego posta :gwizdanie:

Opublikowano

dobry wam wieczorem :kox:

Opublikowano

dobry wam wieczorem :kox:

a Ty nastepnym razem pomyśl z kim będziesz siedział :polew:

Opublikowano

dobry wam wieczorem :kox:

a Ty nastepnym razem pomyśl z kim będziesz siedział :polew:

następnym razem postoje :P

no ew. będę wolał siąść ci na kolanach...

chyba będzie bezpieczniej :cool1:

Opublikowano

dobry wam wieczorem :kox:

a Ty nastepnym razem pomyśl z kim będziesz siedział :polew:

następnym razem postoje :P

no ew. będę wolał siąść ci na kolanach...

chyba będzie bezpieczniej :cool1:

a co źle ci było? :mysli: :mysli:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.